1

@barteq Stawiam, że są za takie coś kary pieniężne, tak jak za rozwiązanie kontraktu ze strony klubu. Gdyby nie było konsekwencji to już dawno by to pewnie robili

0

@Cochise De Jong potem trochę odkupił winy, po tym błędzie zaczął walczyć i bodajże on odebrał piłkę w akcji na 2:1

0

@MesQueUnClub96 Czy wybiorą Igę czy Lewego i tak będzie gównoburza w internecie, ale po wybraniu Roberta o wiele większa xD Nikt obecnie nie patrzy na to, że Iga gra kompletny piach, a Lewy nadal ta sama bestia co wcześniej. Wielu przyznało nagrodę Świątek już po wygraniu RG.

0

@DLFCB W skrajnych sytuacjach, takich jak ten mecz powinni dawać dwie nagrody. Fati i Lewy najlepsi, ale imo ten pierwszy miał większy wkład. To nasza "10" odmieniła ten mecz, cudowne 2 asysty i gol.

0

Po tym meczu wniosków jest kilka. Raphinha, Fati, Lewandowski, Dembele to powinna być podstawa jeśli chodzi o atak. Ferran, Depay niech wchodzą sobie jak mecz będzie rozstrzygnięty i trzymają rytm meczowy żeby być gotowym jakby ktoś złapał kontuzję (tfu). I na pewno potrzebujemy boków obrony, bo granie 3 obrońcami i Araujo jako prawy ŚO to dramat i źle się skończy z drużynami, które skrzydła mają bardzo dobre. Ter Stegen po tym meczu mam nadzieję, że złapie pewność siebie, kilka bardzo dobrych interwencji. Fajnie jakby wrócił ten stary Ter Stegen na stałe.

Oby to nie było 30-40 minut dobrej gry na kilka meczy. Oby weszła ta rutyna i regularność, której w lidze potrzebujemy jak ryba wody.

1

Lewy i Fati 10 za ten mecz. Nie ma innej opcji :D

0

Raphinha i Fati muszą grać od 1 minuty. Po ich wejściu w końcu ruszyło

1

Jak nie zmienimy swojej gry to w grupie LM znowu będą ciężary. Mamy niesamowicie bezproduktywną pomoc i tragiczną obronę. Zero spokoju, wszystko grane na chaos.

47

I ten Messi nie dostał nominacji do ZP przez "słaby" poprzedni sezon? Gość jest nadal najlepszy na świecie, oby wygrali Mundial. Do pełnego spełnienia dla kibica tego kosmity brakuje tylko widoku Leo z Pucharem Świata.

0

Jeszcze dwie dawać

0

@Medium Kupiłem szczeniaka z pseudohodowli, który miał prawdopodobnie lewe badania podbite, bo miał przepuklinę i źle zrośnięty ogon (prawdopodobnie po złamaniu, bo tak dbali o niego). To już nie jest dobry uczynek, bo nie został wzięty ze schroniska?

0

@Bogan Ogólnie to nie polecam mieć włączonych aktualizacji, szczególnie na starszych sprzętach. Nawet nowe komputery ten syf od Microsoftu potrafi zamulić. Z reguły robi się jedną aktualizację początkową i potem ręcznie aktualizacje zabezpieczeń windowsa, wyłącza się windows update na 50 lat i problem z głowy.

0

@Jakchcesz Pewnie by zarejestrował, bo byłby jedynym naszym transferem xD

1

@barcelonaLM Tak, zmieniajmy trenerów co chwilę, na pewno to coś pomoże XD

Mam nadzieję, że Laporta nie jest tak głupi żeby w ogóle myśleć takimi kategoriami.

1

@HighestInTheRoom U mnie Lipsk na jednym kuponie, a na drugim btts w meczu Ekstraklasy nie siadł (sam nie rozumiem tego typu, ale no cóż XD). Miałbym ponad 1500 zł. Cudownie się ten sezon zaczyna :)

1

@KibicBarcy123 W takim Arsenalu może i potrzebuje czasu, bo to malutki klubik, ale w Barcelonie kurła to ma być na już, Lewy 50 goli ma w tym sezonie strzelić, a Xavi wygrać tryplet, bo inaczej out :v

0

Obstawianie Bundesligi w tym sezonie to jest jakaś masakra XD Jeden kupon uwaliło Leverkusen, drugi uwali Lipsk. Stawianie nawet z podpórką to jest dramat i tak jest co tydzień :D

18

@Pawel13sz Chciałbym zobaczyć w tym sezonie chociaż 10 takich piłek jakie dawał Iniesta.

3

@FC1899Barca Miej panie w opiece Lewandowskiego, bo jak wyleci na dłuższy czas to bez typowego napastnika się zesramy. Fati dla wielu jest nadal jakimś Bogiem, a chłopak na razie to się boi biegać żeby kolejnej kontuzji nie złapać, a Ferran póki nie poprawi skuteczności to w sumie żaden zmiennik.

0

@Lionel_Messi10 Chciałbym poznać opinie ludzi, którzy oglądali R9 na żywo i mogą porównać go do Suareza jeśli chodzi o samą grę i wpływ na mecze, nie tylko suche liczby.

1

@macio_944 A oni czasami nie mówili, że dodatek będzie dopiero 2023 roku? Jednak fajnie jakby puścili np przed świętami kurde :D Niedawno wszedłem sobie pobiegać po mieście, parę zadań ukończyć (bodajże dodawali coś w aktualizacjach) i dosłownie nie ma co tam robić już. W Wieśku to chociaż w gwinta pograsz od biedy jak wymaksujesz, a w CP kompletnie nic.

2

@Commandement Mnie denerwuje na siłę robienie z tej serii gry rpg. Nasrają masy znaczników i myślą, że wszystko spoko. Stary format bardziej mnie bawił. Czasy AC II + dodatków, III, Black Flaga i Unity to było coś pięknego.

A w Valhalli jak dobrze pamiętam dało się odblokować umiejętność dzięki której wszystkich się zabijało od razu z ostrza tylko trzeba było w odpowiednim momencie "stuknąć" jeszcze jak przycisk na padzie bądź myszy, co oczywiście jest banalnie proste i 5 latek to zrobi, bo to gra Ubisoftu :D

4

@ZwyklyKibicBarcy04 Karwahal/Vinicius

0

@FCB_dimiC Jak grasz na PC to można kupić EA play pro na miesiąc za 60 zł i przetestować sobie. Ja tak robię, bo nie wiem jak wyjdzie crossplay z konsolami i osobny rynek dla graczy na komputerach. Jak mi się spodoba to wyrwę na promocji pewnie za jakieś 200 zł w październiku.

2

@FCB_dimiC Bo masa osób będzie ładować fifa pointsy żeby mieć jak najlepszy skład na początek ze względu na crossplay, dodatkowo pro playerzy i streamerzy oprócz tego co dostaną za promowanie gry to sporo kasy wpompują z własnej kieszeni. Co roku tak jest :D Nie zdziwiłbym się gdyby to był celowy zabieg EA żeby na chwilę puścić w jakimś regionie nowy produkt za śmieszną cenę i potem budować dobrą opinie wokół tego "błędu".

1

@fcbarcafan19 w ciągu godziny wczesnego dostępu im się zwróci jakieś 1000 razy ten błąd :D

3

Dudeląż mam nadzieję, że wciśnie Amice jakąś bramkę, bo fajny kursik był na to

2

@Czechuton 80+ minuta, fut champions i kręcenie się przy rożnym, ale będę wkurwiał ludzi, mmm XD

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dla mnie dobra seria to nie trafienie 2 meczy maks kilka razy z rzędu i wtedy warto grać, próbować dawać mniej spotkań i w końcu siądzie. Oczywiście w granicach rozsądku, bo to powinno być tylko i wyłącznie zabawą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?