PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no jak Casemiro pójdzie do tego United za więcej niż 50mln to powinni tam w Mardycie wymyślić jakiś odmładzający eliksir dla Pereza, chociaż ten dziadzio ma taki łeb do interesów, że nie zdziwiłbym się jakby miał gdzieś ukrytego następcę, którego uczy wszystkiego już od dawna XD Zazdroszczę takiego prezesa Realowi :(
1
@IronSanHybrid Kiedyś Maradona (jak mnie pamięć nie myli) też chyba nosił dwa zegarki i tłumaczył to tym, że na jednym ma czas europejski, a na drugim czas Ameryki Południowej (?) i szczerze wcale nie jest to głupie z jednej strony :D
1
@IronSanHybrid Jak zaczął gadać o Aube to wyłączyłem. Nie da się słuchać takich głupot
2
@Azi Nigdy, od października będzie po 10-11 XD
7
@Gappeq Biedronkowe te z lodówek (niemrożone) są zajebiste. Często kupuje sobie nawet sam ser, daje swoje składniki i jest lepsza niż w niejednej pizzerii xD Donatello się nazywa
0
@FC1899Barca Głowa w dół i jadymyyyyyyy
0
@Sysia11 A mnie śmieszy porównywanie go do Messiego i Ronaldo, którzy w jego wieku byli poza zasięgiem kogokolwiek na świecie. Jedyne co przemawia na jego korzyść w karierze naszpikowanej petrodolarami to to, że wygrał MŚ. Osobiście mam nadzieję, że LM nigdy nie wygra i zostanie do końca w tym śmiesznym P$G, co jest możliwe patrząc na to jak jego podejście potrafią zmienić pieniądze.
3
@Foton Imo Pep sam sobie LM przegrywał. Kombinacje ze składem w półfinale albo niezrozumiałe zmiany przy prowadzeniu 1:0 z Realem w zeszłym sezonie. Gdybać można, ale jestem pewny, że GDYBY Guardiola robił zmiany niczym Koeman czy Franek Smuda (czytaj późno aż kibice się wkurwiali) to miałby już 2 LM w City.
0
@BorzyKrzys Przecież ten Maguire jest takim plackiem, że ja nie wiem jakim cudem on tam dalej gra w 1 składzie i do tego jest kapitanem. Na prawdę to tam albo jakiś Bruno albo Żigolak powinien nosić opaskę, a nie taka pokraka XD
0
@Encore oboje niech palą gumę jak najdalej, ewentualnie jak wielki Holender obniży pensję tak do 5 mln czyli adekwatnie do swojej gry to może zostać XD
0
@Emhyr Dalej się zastanawiam jak taki placuch jak Douglas się znalazł w Barcelonie. Jasny gwint, ale to był przekręt xD
3
@KichuBlaugrana U mnie meczyk Barcelony bez żadnego problemu, bardzo dobra jakość, ale wiadomo 20-25 sekund opóźnienia, bo to stream, więc flashscore musi być wyłączony :D
0
@Kondziubarca A to co robił Bartomeu nie było obrzydliwe? Trzeba to jakoś odkręcić, a nie się cackać z darmozjadami jak Umtiti czy Brajtłajt i De Jongiem, który zarabiając 30 baniek niczym się nie wyróżnia. A no tak, wtedy to było wszystkim na rękę, bo Barcelona prawie zbankrutowała..
1
@Adamski69 Zdobędzie, bo jest Francuzem, a po zakończeniu kariery przez Leo, CR7, Benzemę, Lewego itd nie będzie komu jej dać, więc siłą rzeczy wcisną mu tą nagrodę jak strzelecko mu jakiś sezon siądzie.
1
@Kgorecki2500 Rok temu mi Porto ugrało 1800 zł golem w 95 minucie XD Oni lubią chyba takie rzeczy robić
7
@MarcinVeB10 Wstyd, że tacy ludzie kibicują Barcelonie. Ty zrób stąd wyjazd i normalnych kibiców Realu zostaw w spokoju :D Nie każdy jest hala łebkiem z iq niższym od orzecha, a zamysł LR nie skupia się tylko i wyłącznie na Barcelonie.
4
@Xwowrak co? xd
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@mateusz1989VeB Jestem pewny, że on będzie w top 5 minimum dodatkowo XD
2
@macio_944 Kto by pomyślał, że po odejściu Messiego o Barcelonie będzie się mówiło jeszcze więcej niż z nim w składzie xD
1
Widzę w Anglii boli dupeczka, szczególnie tych z Memczesteru XD Niech się tam zajmą Żigolakiem i Magłajerem, którego kupili za 80mln, a nie zajmują się ekonomią i finansami poważnych marek xD
0
@KrychaFCB Raphinha jest zarejestrowany
0
@tristan87 To łatwa wygrana i Robercik 5 goli skoro Osasuna bez odpoczynku po dzisiejszym meczu
0
@Uukasz_93 @Black_Wolf_95 dobra tyle tego jest, że nie zauważyłem kanału Premium :D Człowiek z wiekiem coraz gorzej widzi
0
W tym Canal+ online mam wszystkie mecze la liga czy tylko te, które oni łaskawie udostępnią?xD Bo jutrzejszego meczu Barcelony nie ma na żadnym kanale pokazanego :D
3
@Pawel13sz W sumie to nie zdziwiłbym się jakby o 15 stwierdzili, że to mają w dupie, bo ich czas pracy minął i skończą jutro XDDD
0
@jeyx77x Bo w LL jest Tebas. Nic więcej nie musisz wiedzieć :D
0
@masa11 bo eksperci od finansów i ekonomii z fejsbuka tak mówią
1
@macio_944 Widzieliśmy na własne oczy najlepszą piłkę w historii, najlepszego piłkarza w historii, najlepsze trio pomocników w historii i zaraz zobaczymy Polaka jak ucisza januszerie. Może to upadać nawet za rok, ja jestem spełniony xD
6
@FC1899Barca Ja wiem, że to zwykłe kapki i piętki, które potrafi zrobić 15 latek na orliku, ale jeśli są ludzie, którzy twierdzą, że Lewy jest drewniany to niech sobie pooglądają te wycinki albo filmiki z meczy czy gierek na treningu. Gość jak na swoje warunki fizyczne ma niesamowitą technikę. Mam nadzieję, że jutro zagra i coś ustrzeli zamykając ryje całej tej bandzie januszy z facebooka, którzy nie wiedzieli gdzie leży Barcelona dopóki Lewy tam nie poszedł.