3

Ten kanał to jest złoto XD


1

@Lola120 Miałem teraz 2 tygodnie nocek, organizm jest tak przestawiony, że o 15 chce Ci się spać, a o 23 nie zaśniesz :) Zastanów się dwa razy XD Za mniej niż 20zł/h bym się nie pchał w jakieś wakacyjne prace, dodatkowo na nocki. Odpoczywajcie póki możecie, na prawdę, bo zatęsknicie jeszcze za wakacjami

4

@dawid16dkk A tam dalej ciemnogród xd

8

@Kapitan hawk Rudiger to prawie biały się zrobił ze strachu, a te wywłoki coś tam szczekają, że Araujo 50kg wagi XDD

1

@chavez Nic nie zepsuje, będzie wychwalany jaki to on ma mental, jakie ambicje żeby grać w LM, uj tam, że Atletico, mniejsza, że będzie strzelał gole Realowi i bezpośrednio z nimi konkurował, to jest ten MENTAL. Gość by rodzine sprzedał żeby grać w LM i nadal by mówili jaki on jest niesamowity XD

2

@Lionel_Messi10 Do Barcelony go

2

@HighestInTheRoom W tym rozpoczynającym się sezonie to nawet Realowi będę kibicował jeśli trafi na P$G, yebac ten pseudoklub

0

@FCB24 Po co nam na mundialu ktoś po takiej kontuzji i ktoś kto nie powącha piłki przez tyle czasu? Jaki to ma sens?

1

@Kuczek Też mam nadzieję, że mimo wszystko ten cudowny etap jest już zakończony i do normalnego grania w Barcelonie Messi nie wróci. Pożegnalny sparing jak najbardziej (zasłużył na huczne pożegnanie jak mało kto), kontrakt na jakikolwiek okres czasu - oby nie.

0

@Aureczek Spróbuj ładowarkę od telefonu podłączyć, nie wiem czy zrobi to jakąś różnicę, ale kiedyś u mnie to zadziałało jak nie chciały mi się pady sparować w żaden sposób xD

0

@Aragorn33 Od tego jest bramkarz żeby ratować drużynę kiedy obrona zawodzi (szkoda, że my takiego nie mamy) i w ataku bardzo często ratował ich Rodrygo w LM i przebłyski Luki w pomocy, a nie tylko Benzema.

3

@Aragorn33 Może dlatego, że to był ich 1 mecz sparingowy? :D Ja rozumiem, że można Realu nie lubić, sam ich nie trawię, ale na prawdę gadacie takie głupoty, że aż szkoda, że tacy ludzie kibicują Barcelonie XD Wyjdźcie jeszcze z koszulką Realu na ognisko, spalcie ją i wrzućcie filmik do neta.

Zresztą chciałbym mieć tak dziurawą obronę i 0 alternatyw w ataku i wygrywać LM tak często jak oni.

0

@Emhyr A co miał wpuszczać wszystko? On też się przygotowuje od sezonu i to co powiedział jest w 100% prawdą.

2

@FCBparasiempre A w pierwszym meczu o punkty chyba przegrał 0:1? Dobrze pamiętam? :D

7

@dariooo Spokojnie, Pep i tak coś wymyśli. Na przykład w półfinale LM zagra jakimś 17 letnim młokosem na stoperze, Haaland zagra na skrzydle, a De Bruyne fałszywą 9 :D

0

@HighestInTheRoom Ja sobie powtórkę pova Lewego obejrzę, reszta mnie w sumie mało interesuje w meczu towarzyskim xD

0

@BartqRKO Szkoda pieniędzy, taniej wyjdzie kula w łeb, bo i tak takich ludzi już nic nie uratuje

3

@Kapitan hawk Za dużo czołem klaskał to mu się coś poprzestawiało w główce

4

@Zawsze_Wierny I dodatkowe 20 mln za rozegranie 180 minut w pierwszym składzie

0

A co jeśli nieporadność Barcelony w mediach, wg wielu kompromitowanie się to celowy zabieg żeby o klubie było cały czas głośno? XD Bo sukcesami nie możemy się pochwalić w ostatnim czasie to może wpadli na taki 200 iq pomysł i robią z siebie debili w socialach przez co klub nadal jest na ustach wszystkich i maszynka się kręci :v

10

@Joe_Pesci Bardzo dobrze, niech się uczy twardej gry

1

@BulaKG The Last of Us 1 i 2, Horizon obie części (druga chyba tylko na PS5), God of War wszystkie części, Spiderman, Wiedźmin 3 i pewnie wiele więcej o których nie pamiętam :D

18

@_catalan Z drugiej strony jest to fajne, bo pokazuje naturalne zachowania, a nie wyreżyserowane pod filmik ;p

1

@mateushh Z tego co niedawno widziałem to w Hiszpanii znieśli wszystkie obostrzenia lub zostały ewentualnie maseczki w transporcie publicznym.

6

@Vebrol Oczami wyobraźni widzę obok Puyola, który opiernicza Pique za trzymanie rąk w kieszeni podczas hymnu :D

31

@ElTomas Laporta to tam już po dobrym bimberku był xD

0

@ranger3120 Dużo graczy tak ma akurat, szczególnie tych co na scenie siedzą już bardzo długo. Np nasz Jarek Pasha też miał dosyć mocne tiki nerwowe jak grał cały czas :D

0

@mrboom Wiem jakie jest granie na lanie (nie przy takiej publice ofc), ale najpierw gość wskakiwał na silos, a potem biegł przez niego przez 2 sekundy.

0

Typowe CS:GO, nie wiemy co zrobić to zaczynamy jechać wszystko bez niczego. Szkoda Navi, ale Electronic to mógłby uszy umyć, bo nie wierzę, że nie słyszał 2 albo 3x przeciwnika w jednej rundzie XD

5

@Kapitan hawk Przecież on by karierę skończył tego samego dnia XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?