PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bożydara to pewnie już tam klejnoty bolą z tej podniety xD
2
@norbi77 to co piszą to jest nic, są filmiki gdzie rybacy na łódkach mają tony ryb w workach. Widziałem też zdjęcia jak już inne zwierzęta, np bobry zaczęły zdychać
3
Mam jakieś dziwne wrażenie, że tylko my będziemy w stanie zatrzymać Real w tym sezonie, a jeśli się to nie uda to znowu te farfocle wygrają LM. Przecież na nich wystarczy grać piłką, odciąć brzydala od gry i ta drużyna nie istnieje xD Na prawdę jest to najgorzej grająca drużyna od lat, niestety nikt tego stylu nie będzie pamiętał, tylko wygrane trofea. Nie da się na to patrzeć.
1
@Mizander Mbappe prawdziwy magik, zniknął gdzieś, a Benzema sam nie daje rady
0
Strzelaj tak Karimku cały sezon, nikt się tu nie obrazi
0
Chciałbym żeby Barcelona z Lewandowskim była tak groźna ze stałych fragmentów jaki jest Real. Tam każda wrzutka śmierdzi golem
22
@Hubsao klata Materaziego chyba była twarda, bo na starość się zaczyna odklejać łysolek
0
@barcelonaLM do kiedy ta promocja? Bo jutro dopiero z wakacji wracam, a z chęcią bym skorzystał
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Barca sprzedaje się jak prostytutka pod latarnią, a Tebas nadal ma jakiś problem. Nie wierzę, że ten gość robi to w imię przepisów XD Dupsko go piecze niesamowicie jak widzi, że Barcelona odżywa. Jego pieprzenie o mocnej La Lidze to zwykłe mydlenie oczu. W ogóle jak prezesem może być ktoś kto sympatyzuje z jakimkolwiek klubem, dla mnie to jakiś absurd.
3
@Medium zgaduje, że większość streamerek ma jakąś przeszłość związaną z dawaniem lub pokazywaniem dupy XD
2
@FCB24 A ja bym wolał złoto dla Argentyny i LM dla Barcy. Jedno drugiego nie wyklucza w żaden sposób, więc po co się ograniczać xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nazio87 W fifie 23 będzie także na PC, a jak widziałem gameplay z konsol w fifie 22 to często było gorzej niż bez tego
1
@macio_944 Też mnie odrzuca, szczególnie to pieprzenie EA o tym jakie te ich techniki są niesamowite. Hypermotion 2.0, tysiące nowych animacji itd. Dla mnie to tysiące więcej możliwości na wylew, oni im więcej kodu piszą tym bardziej ta gra jest zabugowana xD Ale niestety nie ma konkurencji, w obecną odsłonę grałem do lipca praktycznie, 23 też kupię, bo lubię Ultimate Team i rywalizację z innymi.
5
@jedrek7000 Przekleństwa z jego ust są cudowne
0
@hayek Po co mają tego chcieć? Szybkie wakacje mają co roku po zapewnieniu mistrzostwa, premie za zdobyty tytuł itd
0
@Criss18Barca Oby nagle odbił. Niezłą bekę będę miał z januszy co nadal twierdzą, że np elektronika jest za droga i nadal czekają na niższe ceny :D
11
@PatrychoO Całe szczęście wyją
5
@Foton Gdybyśmy coś strzelili na Anfield, a było trochę sytuacji to upokorzenie nie miałoby miejsca
0
@HighestInTheRoom Żeby poczytać jak miłośnicy jednego z najnudniejszych "sportów" się plują :v
0
@HighestInTheRoom Ale was boli jak ktoś nie lubi F1 i gówno go to obchodzi XD Łapiecie każdy uszczypliwy komentarz na ten temat jak zwykłe pelikany
1
@Conradxc Gameplay jest bez zmian, jest to klucz na daną platformę przez pośrednika po prostu. Zawsze przed zakupem czegoś patrzę na g2a czy nie ma akurat promocji, a bardzo często jest i o wiele bardziej się opłaca. Co więcej, zdarza się, że przed premierą jakiejś gry na g2a ona już jest grubo przeceniona :D
0
@Kondziubarca Taki sam jak w momencie komentowania rzeczy związanych z esportem, co wg niektórych tutaj jest durnym klikaniem w klawiaturę. Dla mnie jak w F1 się ktoś nie rozpiździ o bandę to w sumie nie ma tam nic ciekawego, bo jeżdżą w kółko i nic z tego nie wynika xD
10
Muszę sobie pozapisywać w jakich godzinach jeżdżą te samochodziki żeby wiedzieć kiedy na to forum nie wchodzić :v
4
@Pawel13sz Hazard zarabiający więcej niż Vinicius XDD De Jong prawie 30mln, Bartomeu obyś się schylał po mydło w pierdlu
0
Cudowny wylew gry w najważniejszym momencie sezonu XD
0
Prowadzimy w finale fifa eNations Cup 1:0 z Brazylią :D
3
Nawet w esporcie sygnowanym nazwą FIFA jakieś ceremonie co trwają mase czasu, gówno kogo obchodzą, ale i tak to się odbywa XD Dodatkowo przed rewanżem, przecież mogli to zrobić przed pierwszym meczem, nie wiem, na przykład o 16:30, a tak to wybijanie zawodników z rytmu taką długą przerwą
0
@jedrek7000 F1 ważniejsze niż jakieś kąkutery przecież :v