Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criell No ta, a Bernal na Lo za Balde normalnie.
3
@Messibestplayerintheworld Pedri wraca to ten się musiał rozjebac. Klasyk
4
@Encore Paka z sezonu 2014/15 lepsza moim zdaniem. Pogba-Pirlo-Marchisio-Vidal w pomocy, Evra-Chiellini-Bonucci-Lichsteiner w defensywie, Buffon na bramce i Tevez z młodym Moratą z przodu.
0
@Kozinho. Tej smutnej jak pizda lidze hiszpańskiej potrzeba kogoś, kto realnie rzuci wyzwanie Barcy i Realowi. Większa rywalizacja = wyższy poziom topowej trójki.
7
@Tigermaus Ale by siadł w Atletico za Simeone. Idealne miejsce dla niego.
10
@RosjaninBut Dostał 25-tą szanse. Tym razem, to już napewno się ogarnie
0
@Frimpong Zawsze wiedziałem, że Ronaldo jest cule.
2
@Messibestplayerintheworld Żeby tylko nikt nie wpadł na pomysł ze sprowadzeniem tego jugola Vlahovicia tutaj.
4
@Giwera Zaraz go zawiną do reprezentacji Włoch i złamią tą dobrze zapowiadającą się kariere.
2
@maroon Bez kitu w wielki piątek powinni usunąć mięso z grafiki, bo chrześcijanie poszczą
6
@Derean Prawie się zrzygałem, gdy to uslyszalem
4
@LAMC_10 Chyba do AFC Champions League co najwyżej.
7
Locatelli dziś zapieprzał od jednego pola karnego do drugiego. Raz oddaje groźny strzał, żeby za chwilę ofiarnie bronić pod swoją bramką. Jeździł na dupie i wypruwal sobie żyły. Zagrał jak prawdziwy Kapitan. Szacun w uj
2
@mientusek1407 Ale co to za różnica? Skoczył gościowi na nogę. Wiem, że niecelowo, ale żółta to minimum. Największy błąd popełnił tu Spaletti bo obrońcę z kartką trzeba było zmieniać odrazu w przerwie.
2
@BorzyKrzys Gdzie tu sędzia skręcił Juve? Przegrali głównie przez głupią czerwoną kartkę Kelly'ego. Jeżeli kwestionujemy bezpośrednie czerwo, to z pewnością było to na żółtą, co w tym przypadku nie zmieniało nic. Obrońca Juve i tak wyleciałby z boiska.
6
Ogólnie to był świetny dwumecz. 12 goli strzelone przez Galate i Juve. Mnóstwo emocji. Takie coś chcę się oglądać
4
Osimhen potrafi się zastawić, oszukać rywala samym ruchem do piłki. Chciałoby się to widzieć u napastnika w Barcelonie.
1
@Krystiansigma2734 Gość pierdolniety i tyle.
8
@Ricardinio14 Umiejętności, talent i możliwości są, ale w głowie nie po kolei. Gdyby tam mentalnie nie było problemu, to gość byłby idealnym kandydatem na 9 w Barcelonie. Z drugiej strony mieliśmy już niepokornego Suareza u siebie i nie wyszliśmy na tym najgorzej.
0
@Guess Nabuzowany od 1 minuty jest. Tam pod kopułą nie wszystko styka
52
Czyli 2 asysty w meczu Realu zaliczył Fede Valverde, który powinien obejrzeć czerwoną kartkę w pierwszym spotkaniu? Kto by się spodziewał...
0
@Krystiansigma2734 Frajerzy? Przecież przed rozegraniem tego dwumeczu 9 na 10 pytanych postawiłoby na Juventus.
0
Di Gregorio bardziej zainteresowany meczem z ławki, niż gdy stoi na bramce
0
Galata dziś zawodzi. W ogóle nie widać, że Juve gra jednego mniej
1
W meczu Juve i Galaty nieźle iskrzy. Jest potencjał na dymy
0
Da się jakoś tego Yildiza do nas załatwić? Świetny skrzydłowy
1
@sergio5 Zasłużona szczerze mówiąc. Celowe to nie było, ale bardzo niebezpieczne
6
Spaletti ma dojebane te brwi xd
0
@Azi Niczym reprezentacja Polski za Smudy
1
David zajebisty defensywny napastnik. Świetna interwencja w polu karnym Galaty