Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dawaj Rooney gola.
4
"To było ciasteczko podane na pięknym połcelanowym talerzyku ze złotym widelczykiem". Pięknie to Pan Leszek podsumował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mieliśmy mecz pod absolutną kontrolą, a teraz będzie szarpana gra i niepotrzebne nerwy. Wkurwia to już po raz kolejny.
1
Marzenia o remontadzie z Atletico radzę odłożyć miedzy bajki. Przecież, żeby awansować, to będziemy musieli strzelic z 5/6 bramek, bo nie ma szans, że ta obrona zachowa czyste konto. Biorąc pod uwagę nasza skuteczność w tym sezonie jest to niemożliwe.
0
Zaczynamy zabawę.
14
Nieźle chodzi ten ramadanowy Yamal
1
@MichuZ44 To będzie rok Charlesa Leclerca. Teraz ślub, a za kilka miesiecy zostanie mistrzem świata F1.
3
Zajebiste te loty. Jeden skok powyżej 220 metrów, ledwie kilka powyżej 210. Embacher 12 metrów od rozmiaru skoczni, a mimo to obniżają belkę Domenowi, który mógłby tu ładnie polecieć. Żenada... Trzeba obejrzeć drugi skok Kamila i jechać na kebaba.
0
@Pedri16Future Przecież "to nie nasza wojna".
0
Norwegowie zazwyczaj na mamutach radzili sobie dobrze i latali daleko, a dziś słabiutko.
3
@LAMC_10 Tyle samo co Stoch skoczył, ale punktów za wiatr dodali mu mniej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@michal26 Powrót do rzeczywistości po Igrzyskach xd
1
@Roobo Z Kaczyńskim musi być już słabo, skoro zaczynają się tak żreć
4
@Rupert_Haubica Penaldo
2
@LAMC_10 Kubacki powinien dostać ustawowy zakaz jeżdżenia na loty...
0
@Kgorecki2500 Przecież Jarosław mówił, że jest niemiecki
5
@AmigoBlancos Wiadomo, że niespodzianki się zdarzają, ale teoretycznie lepiej mieć po swojej stronie drabinki Newcastle, Tottenham, czy Atletico niż PSG, City, czy Bayern.
0
@Criss18Barca Czyli standardowy konkurs bez Tomasiaka. Do tego na mamucie. Tylko Żyła trzyma poziom
35
@AmigoBlancos Ten dwumecz to jest 55 do 45 dla Barcelony. Łatwo nie będzie, ale powinniśmy dać radę.
1
@mr Barca Bayern klasycznie się zesra na wiosnę i tyle będzie tej napinki.
1
Znając życie Bodo/Glimt po pokonaniu City, Atletico i wyrzuceniu Interu, teraz pokornie przerżnie ze Sportingiem.
1
@MichuZ44 Co miał obronić, to już obronił. Choćby puszczał same szmaty do końca kariery, nikt mu nie zabierze CA 2021 i Mundialu 2022.
2
Mam nadzieję, że Pep się nie zbłaźni i przetrąci tego madryckiego pachołka.
4
@draxidox Ale pięknie siadł dziadek tym Mietkiem. Jeszcze się kretym grzebał w miejscu xdd
2
@Bzyczekk To, że w tym rankingu jest Barcelona i tak jest sukcesem. Fakt, że drużyna Pepa dotarła nawet do tych tępych Amerykanów zakochanych we własnych sportach świadczy o jej wielkości. Cos spoza ich bańki zrobiło na nich wrażenie, a to nie jest zbyt częste.
0
@mekston Giorgio Bordzio Wypierdacze
0
@BorzyKrzys Jak se przypomnę Euro 2020 i Jóźwiaka na prawej pompie, Puchacza na lewej, to mam odruch wymiotny. Te wrzutki na wysokości drugiego piętra do nikogo. To było coś...
5
@Laminedependencia Czemu zmienil mu głowę na taką małpią?