1

@Unf Ale co ma zrobić? W Barcelonie zostać nie mógł, a na granie amatorskie w USA jest jeszcze za dobry. Chłop widocznie nie jest tam szczęśliwy i nigdy nie wzniesie się na taki poziom jak u nas. Smutne jest to, że taka legenda będzie tak kończyć.

4

@macio_944 No to czerwona

7

City się bawi. Najlepszą piłkę w Europie grają obecnie.

0

@kkbarca Powiem ci, że mnie to wkurwia niemiłosiernie jak my zjechaliśmy poziomem. Jeszcze niedawno w ataku Messi, Suarez, Neymar. W pomocy biegał Iniesta. Każdemu drżały nogi na samą myśl grania z Barceloną, a teraz nawet nie ma nas w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Mam nadzieję, że w przeciągu najbliższych lat wrócimy z przytupem.

1

@kkbarca Co za dużo to nie zdrowo. Jakby dłużej pograli to mogłoby się coś wypalić, a tak każdy zapamięta to trio jako jedno z tych nie do zatrzymania. Dopływ świeżej krwi też jest zawsze dobry, ale uważam, że akurat Messi to powinien tu grać do końca swojej kariery. Neymar mógłby spokojnie pograć kilka sezonów więcej, ale prędzej czy później trzeba by się było z nim pożegnać. Suarez jako zmiennik na 9 dalej byłby spoko, jeśli obniżyłby tygodniówkę. U nas jako joker daje rade Luuk De Jong, a co by nie mówić to Luisito jest parę klas wyżej.

7

@FafitFCB Niech wygrywa wszystko jak leci, dopóki nie rywalizuje z Barceloną.

4

Dziwnie jest rozpoczynać fazę pucharową Ligi Mistrzów wiedząc, że nie ma w niej Barcelony. W przyszłym roku musi się to zmienić.

1

@tristan87 Zdecydowanie. Będąc w takim wieku chciałbym wyglądać tak dobrze jak on. Zawsze sprawia wrażenie dużo młodszego, niż jest.

4

Dziś 68 urodziny obchodzi Piotr Pręgowski, aktor grający min. Patryka Pietrka w "Ranczu", czy Krashana Bhamaradzange w "Zmiennikach".
Ciekawostką jest, że Pan Pręgowski na słynnej wilkowyjskiej ławeczce jest drugą najstarszą osobą, po Franciszku Pieczce (Stach), a gra najmłodszego z nich.
https://zapodaj.net/47f7e513335c2.jpg.html

2

@shahman Ehhh jeszcze żeby ten Fati nie miał tych wszystkich problemów zdrowotnych. Przepięknie się zapowiadał

5

@Messibestplayerintheworld Wielki Diego Lopez, którego w Milanie 16-latek Donnaruma posadził na ławę.

2

@Azacca A co to za różnica dla nas, czy Real potraci punkty w lidze? My o mistrzostwo juz nie walczymy, a w Seville nie wierzę.
Tak jak mówi @Zoker, jeszcze się Real do finału prześlizgnie i będzie bardziej boleć.
Dziś kibicuję Messiemu i chcąc nie chcąc PSG.

2

@Czajka90 No i namówił.

1

@Pawel13sz Szkoda, że w finale Euro 2016 tak nie strzelał :/

2

@Rastafarnianin Jak dla mnie Klopp za Tuchela. Z resztą się zgadzam.

1

@Kapitan hawk Stabilność i powtarzalność sukcesów przez lata. Od kiedy pamiętam to on takie miejsca zajmuje.

0

@draxidox Oj smaka na karkówe z grilla nabrałem.

2

@MESSIah16 Ryoyu ma potencjał na miano skoczka wszechczasów według mnie. Jak utrzyma formę i będzie wygrywał z taką częstotliwością jak do tej pory to kto wie?

1

@michal26 No Kamil dobre skoki dzis dał. Do Pawła Wąska też nie mam zastrzeżeń bo dobrze wypadł jak na niego. Żyła, a zwłaszcza Kubacki za słabo dziś, żeby myśleć o jakimś sukcesie, ale konkurs konkursowi nierówny. Mogą być jakieś upadki, dyskwalifikacje, zmienne warunki. Odrobina farta i wszystko się może zdarzyć.

4

@Alemany_presidente Jak spadną do Tercera Division to powodzenia z rozwijaniem tych talentów dla pierwszej drużyny. Żeby się rozwijać to chłopaki muszą grać na trochę wyższym poziomie, dlatego fajnie byłoby jakby grali ligę wyżej.

0

@michal26 No mogłoby się jakimś cudem udać im ten medal wywalczyć, ale będzie ciężko.

2

@Popitek12 I jeszcze Mistrzostwo Świata w lotach

0

To pewnie ostatnie Igrzyska Kamila. Ten medal byłby pięknym ukoronowaniem jego kariery. Boli to na pewno, zwłaszcza, że to 4 miejsce...

14

Ryoyu skacze w swojej lidze

9

Fettner to chyba jeszcze nigdy aż tak dobrze nie skakał

2

@Herato Strzeli z 15 do końca sezonu na spokojnie, ale co potem? United jest cienkie i nie ma gwarancji gry w LM w przyszłym roku. Do Realu go Perez nie weźmie bo w lato będzie miał zapewne nową gwiazdeczkę i stary Ronaldo mu niepotrzebny. Do PSG moim zdaniem nie pójdzie. W Europie zostaje mu chyba tylko gra w United, albo powrót do Sportingu.

1

@Tomo1989 Jak nie nasi, to mam nadzieję, że Sadrejew i Fettner zdobędą medale.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Kidd Typowy polski ligowiec, który jeszcze dobrze w ekstraklasie nie błysnął, a już za granicę się porywa, bo agent mu w głowie namieszał. Teraz czas na powrót do Polski, rok/dwa na odbudowanie i kolejna próba za granicą.

3

@Sau_Ron Jak dla mnie Pedri, o ile ominą go kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?