1

@MESSIah16 U Prevców występuje dziwna zależność. Tylko dwóch z trzech braci może skakać przyzwoicie w tym samym momencie. Gdy Cene cieniowal, to Domen i Peter skakali dobrze. Gdy kryzys formy złapał Peter, robotę robił Domen, a Cene zaczął wskakiwać do kadry. Teraz problemy ma Domen, a Peter i Cene w formie. Nie pamiętam konkrusu, w którym wszyscy trzej zaprezentowaliby wysoki poziom.
Pomijając braci Prevców, ja jestem pod wrażeniem innego Słoweńca. Lovro Kos wystrzelil fajnie w tym sezonie. Szkoda, że u nas nie widać nikogo, kto by tak zaskoczył. Rok temu Stękała wyskoczył, teraz tragedia. Wcześniej Wolny dawał jakaś nadzieję, ale potem coś się popsuło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@TheNekro94 Dwa. Stoch złoto w treningu, a Żyła brąz w kwalifikacjach.

1

Gdzie mi z tym szprajem gamoniu

5

Yyyyy cytrynka, olywka, tomato i gorzała

2

@shahman Spodnie jak Presley

2

@ttR Dania to nie są obecnie takie średniaki. Oni są w stanie wygrać z każdym. Na Euro, mimo straty Eriksena grali świetnie i najbardziej zaskoczyli. Jakbyśmy się prezentowali choć w połowie tak dobrze jak oni to byłbym zadowolony.

0

@MesQueUnClub96 Nie zgodzę się. Barcelona brała mistrzostwo, Real wygrywał Ligę Mistrzów, Atletico grało w finale, a Sevilla wygyrwala Ligę Europy. To nie była żadna liga farmerów. La Liga wtedy była mocna, według mnie najmocniejsza na świecie. Niestety teraz tak nie jest.

3

@Zoker Suarez był potworem w tamtym okresie.

29

No Bartomeu i jego świta to mieli łeb do interesów. Tak właśnie wyglądała jego kadencja. Szastanie kasą na lewo i prawo, wydawanie sporych kwot na jakichś leszczy, agentów itp, a później przychodzi pandemia i Bartuś zrobił minę Pikachu.

1

@MesQueUnClub96 Wygląda jakby w pontonie skakał

0

@arasz1819 A dziękuję uprzejmie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@kamiVeB Wiedzą, bo widzieli jak zdobywa ją Barcelona, dwa razy.

125

To już 120 rok bez trypletu. Życie

3

No to oby Real Betis zgarnął w tym roku Puchar Króla. Fajnie się ich ogląda

1

@Kgorecki2500 Genialne. Leje ze śmiechu. Szkoda, że Bareja już nie żyje, bo miałby sporo materiału na nowe filmy.

2

1

@Kondziubarca Do tej pory mam przed oczami jak Pazdan biegnie za Cuadrado. Chłop z piłką przy nodze zostawiał go daleko z tyłu. Miał swój czas w kadrze, fajnie było, ale trzeba brać nowych chłopaków, a nie odgrzewac kotlety.

1

@tomek8756 Shakira? TOP

2

@Sau_Ron @Pawel13sz Niestety Luisito swój prime time miał w momencie dominacji Leo i Ronaldo. O jego wielkości niech świadczy to, że potrafił wtedy zdobyć 2 razy Złotego Buta, w tym raz grając w jednej lidze z Messim i Cristiano, bezpośrednio ich pokonując. Wzór tego jak powinna grać idealna "9"

2

@IronSanHybrid Fajnie to jest oglądać swoją reprezentację, która coś prezentuje, a nie jedzie na każdy turniej, żeby po trzech meczach wrócić (2016 to wyjątek, wtedy człowiek kibicował mocno)

2

@BART97 Czyli jednak pamięta, czy od wczoraj mu się przypomniało?

0

@Kacper1998 Oceniać będę na koniec sezonu. Teraz to na dwoje babka wróżyła. Jego ostatni okres w Arsenalu nie napawa optymizmem.

2

Fajnie jest mieć dyrektora sportowego w klubie.

3

@MesQueUnClub96 Grosicki i Błaszczykowski jeszcze, a no i może Piszczek jeszcze by chciał zagrać. Niech on z tym Jedrzejczykiem nie żartuje nawet. Chłop jest tragiczny.

0

@KrwawiaceoczyVEB Braithwaite kiedykolwiek strzelil 20 bramek w jednym sezonie? Grając w Championship Duńczyk miał odpowiednio 5 i 3 gole przez dwa sezony. Brereton gorszy na pewno nie jest, ale zbawić to nas raczej nie zbawi

0

@BorzyKrzys Grał później jeszcze w jednym, gdy Moore był Bondem, ale to była chyba prywatna produkcja. Tytuł "Nigdy nie mów nigdy" i był to niby remake "Operacji piorun"

5

@doc Takie podejście się szanuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?