Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 U Prevców występuje dziwna zależność. Tylko dwóch z trzech braci może skakać przyzwoicie w tym samym momencie. Gdy Cene cieniowal, to Domen i Peter skakali dobrze. Gdy kryzys formy złapał Peter, robotę robił Domen, a Cene zaczął wskakiwać do kadry. Teraz problemy ma Domen, a Peter i Cene w formie. Nie pamiętam konkrusu, w którym wszyscy trzej zaprezentowaliby wysoki poziom.
Pomijając braci Prevców, ja jestem pod wrażeniem innego Słoweńca. Lovro Kos wystrzelil fajnie w tym sezonie. Szkoda, że u nas nie widać nikogo, kto by tak zaskoczył. Rok temu Stękała wyskoczył, teraz tragedia. Wcześniej Wolny dawał jakaś nadzieję, ale potem coś się popsuło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@TheNekro94 Dwa. Stoch złoto w treningu, a Żyła brąz w kwalifikacjach.
1
Gdzie mi z tym szprajem gamoniu
5
Yyyyy cytrynka, olywka, tomato i gorzała
2
@shahman Spodnie jak Presley
2
@ttR Dania to nie są obecnie takie średniaki. Oni są w stanie wygrać z każdym. Na Euro, mimo straty Eriksena grali świetnie i najbardziej zaskoczyli. Jakbyśmy się prezentowali choć w połowie tak dobrze jak oni to byłbym zadowolony.
0
@MesQueUnClub96 Nie zgodzę się. Barcelona brała mistrzostwo, Real wygrywał Ligę Mistrzów, Atletico grało w finale, a Sevilla wygyrwala Ligę Europy. To nie była żadna liga farmerów. La Liga wtedy była mocna, według mnie najmocniejsza na świecie. Niestety teraz tak nie jest.
3
@Zoker Suarez był potworem w tamtym okresie.
29
No Bartomeu i jego świta to mieli łeb do interesów. Tak właśnie wyglądała jego kadencja. Szastanie kasą na lewo i prawo, wydawanie sporych kwot na jakichś leszczy, agentów itp, a później przychodzi pandemia i Bartuś zrobił minę Pikachu.
1
@MesQueUnClub96 Wygląda jakby w pontonie skakał
0
@arasz1819 A dziękuję uprzejmie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@kamiVeB Wiedzą, bo widzieli jak zdobywa ją Barcelona, dwa razy.
125
To już 120 rok bez trypletu. Życie
3
No to oby Real Betis zgarnął w tym roku Puchar Króla. Fajnie się ich ogląda
1
@Kgorecki2500 Genialne. Leje ze śmiechu. Szkoda, że Bareja już nie żyje, bo miałby sporo materiału na nowe filmy.
2
@michal26 Polecam nie brać słów Janusza Kowalskiego na poważnie. Chłop jest odklejony.
https://zapodaj.net/4f00724420784.jpg.html
https://zapodaj.net/0698ef031382e.jpg.html
https://zapodaj.net/4c1cb8af6b74b.jpg.html
W dodatku człowiek chorągiewa
https://zapodaj.net/6ae4d9626fa9a.jpg.html
1
@Kondziubarca Do tej pory mam przed oczami jak Pazdan biegnie za Cuadrado. Chłop z piłką przy nodze zostawiał go daleko z tyłu. Miał swój czas w kadrze, fajnie było, ale trzeba brać nowych chłopaków, a nie odgrzewac kotlety.
1
@tomek8756 Shakira? TOP
2
@Sau_Ron @Pawel13sz Niestety Luisito swój prime time miał w momencie dominacji Leo i Ronaldo. O jego wielkości niech świadczy to, że potrafił wtedy zdobyć 2 razy Złotego Buta, w tym raz grając w jednej lidze z Messim i Cristiano, bezpośrednio ich pokonując. Wzór tego jak powinna grać idealna "9"
2
@IronSanHybrid Fajnie to jest oglądać swoją reprezentację, która coś prezentuje, a nie jedzie na każdy turniej, żeby po trzech meczach wrócić (2016 to wyjątek, wtedy człowiek kibicował mocno)
2
@BART97 Czyli jednak pamięta, czy od wczoraj mu się przypomniało?
0
@Kacper1998 Oceniać będę na koniec sezonu. Teraz to na dwoje babka wróżyła. Jego ostatni okres w Arsenalu nie napawa optymizmem.
2
Fajnie jest mieć dyrektora sportowego w klubie.
3
@MesQueUnClub96 Grosicki i Błaszczykowski jeszcze, a no i może Piszczek jeszcze by chciał zagrać. Niech on z tym Jedrzejczykiem nie żartuje nawet. Chłop jest tragiczny.
0
@KrwawiaceoczyVEB Braithwaite kiedykolwiek strzelil 20 bramek w jednym sezonie? Grając w Championship Duńczyk miał odpowiednio 5 i 3 gole przez dwa sezony. Brereton gorszy na pewno nie jest, ale zbawić to nas raczej nie zbawi
0
@BorzyKrzys Grał później jeszcze w jednym, gdy Moore był Bondem, ale to była chyba prywatna produkcja. Tytuł "Nigdy nie mów nigdy" i był to niby remake "Operacji piorun"
5
@doc Takie podejście się szanuje.