0

@Worny Ter Stegen albo Alves.

61

Coutinho po 3 meczach w Premier Legaue ma lepsze liczby niż Sancho, Havertz czy Werner i takie same jak Grealish. Anglia to po prostu jego miejsce i niech się chłopak odbuduje, bo z chęcią poogladalbym jeszcze takiego Cou, prezentującego się jak w Liverpoolu. Dobry ruch dla Aston Villi i dla nas, bo rosną szanse, że ktoś z PL się na niego skusi.

3

@mindbender84 Messi to był tak kopany i wycinany przez białych, że za każdym razem jak leżał to się bałem, czy mu aby przypadkiem nóg nie połamali.

1

@Sau_Ron Od najsłabszego zacznę: Barella, Evra, Bernardo, Yaya Toure, David Silva, Eto'o, De Bruyne, Neymar, Lewandowski, Suarez.

0

@Encore Mają rozmach

0

@mekston Jemu jeszcze nie sprzedają

6

@Sysia11 Problem w tym, że niestety sporo osób po takim zakazie lub odebraniu uprawnień jeździ sobie po prostu bez nich.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kusco15 Asensio czyli najlepsza lewa noga w La Liga w drodze po Złotego Balona?

3

@Herato Dani Alves bezdyskusyjnie.

14

Może by tak poczekać i zobaczyć co Pena zaprezentuje w Galacie do końca sezonu?

2

@Azacca Jak zagramy na takim samym poziomie jak z Atletico to mamy szansę ograć każdego w tej Lidze Europy.

0

@puyol_presidend5 Widziałem i jeździłem. Ładnie się prezentuje, ale to nie dla mnie.

0

@puyol_presidend5 Jeżdżę starym jak świat Volvo V70 i w życiu bym się na sedana, czy kabrio nie przesiadl.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Ohooo coś za dobrze się układało ostatnio w tej Barcelonie.

7

@tobiasson92 Kto by się spodziewał?

3

@barcelonaLM A no temu, że nasze dziewczyny skaczą po 30 metrów krócej od czołówki. Metr na tej skoczni to 2 punkty. Nie da się czegoś takiego odrobić. Kobieca kadra nie istnieje.

9

Oj z podwójną mocą do Horngachera karma wraca za donoszenie. To się Geiger pocieszył.

2

@JohnnyBarca 1/4 to maksimum dla nich w tym sezonie, i to tylko dlatego, że grają z równie beznadziejnym Atletico.

15

@Momals11 Wczoraj świetny mecz w jego wykonaniu. Forma w końcu idzie w górę. Dobry prognostyk przed meczem z Realem. Oby go w końcu zaczęły omijać urazy, a jeszcze trochę poczaruje.

28

Dziś swoje 45 urodziny obchodzi jeden z najwybitniejszych Polaków, Mariusz Pudzilla Pudzianowski.

5

@Pilka_jest_okragla Ehhh szkoda, że to nie może się zacząć jeszcze raz, od początku. Chciałbym znów takiego młodego Leo, dopiero wchodzącego do drużyny, nieśmiałego, który grałby w tym klubie znowu 16 lat. Człowiek nawet nie wie, kiedy ten czas zleciał.

2

@Criss18Barca No i chyba na następnych seria zostanie przerwana, bo następców brak.

0

@mekston Oj jeszcze jeden skalp dla Kamila w tym sezonie mi się marzy. Medal na IO albo MŚ w Lotach. Fajnie też byłoby jakby przedłużył serię sezonów z minimum jednym wygranym konkursem PŚ

1

@MesQueUnClub96 No i o to chodzi.

3

Ryoyu miażdży jak Stoch w Soczi

1

Stefan Hula, niedoszły mistrz olimpijski z 2018 roku pokazał klase

6

Przyznać trzeba, że jeśli chodzi o aspekt wizualny, to ten kompleks skoczni robi wrażenie.

7

@kkbarca Nie ma to jak ściągnąć dwóch skrzydłowych w zimie, przywrócić do składu gościa, który chce odejść, żeby na LS zagrać pomocnikiem. Dembele-Luuk-Torres, tak bym to widzial, jeżeli Auba nie jest gotowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?