Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xpert77 Xavi musi dostać więcej czasu. Kolejna zmiana trenera po sezonie nic nam nie da. Potrzebna jest stabilizacja. Niezłe momenty wskazują na to, że ma on jakis pomysł na zespół i próbuje wpłynąć na grę. Trzeba liczyć na top4 na koniec sezonu, jakieś wzmocnienia w lecie (boki obrony, skrzydla) i czekać cierpliwie. Wierzę, że za 2/3 sezony możemy być znowu konkurencyjni.
0
@Xpert77 Mamy niezłe momenty, jak z Sevillą, czy Realem. Sęk w tym, że tych momentów jest narazie za mało.
27
Bilbao zasłużony awans. Gówno zagraliśmy.
1
@NicoGonzalez I defensywnego pomocnika, lewego skrzydłowego oraz dziewiątki
1
Bardzo mizernie gramy w tym meczu i tyle. Przez 114 minut wyszła nam jedna składna akcja, zakończona golem Torresa. Poza tym chaos. Bardzo słabo się to ogląda.
Edit: Araujo pokazał właśnie Albie jak powinno się dorzucać.
6
Tak po ludzku, po prostu bardzo szkoda mi Fatiego...
2
Pedri to obecnie najbardziej klasowy gracz Barcelony. Pokusilbym się o stwierdzenie, że większość zespołów na świecie wzięłoby go od nas z pocałowaniem ręki. Diament
0
Piękna akcja. Szkoda, że my tak nie umiemy grać
16
Dwa Williamsy... Panie miej nas w opiece
12
@GeneralXavi Też jestem tego zdania. Za wcześnie chłopaka odstrzelił. Nikogo lepszego i tak nie sprowadzimy, więc niech mu da szansę. Jak nie na prawej, to na lewej za Albe.
6
Najlepsze w pierwszej połowie? To, że się skończyła. Gniotą nas nieźle. Ter Stegen robi robotę
3
Alba wożony niemiłosiernie. Williams robi z nim co chce
0
Każdy szybszy atak lub kontra rywala to jest sraka w naszej obronie. I tak od 3 lat, zawał za zawałem.
1
@Laporta Kupuj kogoś za Albe na cito.
2
Prześlizgnęli się, ale bułe męczą nieźle. Teraz żebyśmy my aby dupy nie dali
Edit: XDDDDDDSS
0
@szkutnik91 Zgloszony
1
Spłacił się skubany
8
Iwański odrazu weselszy
1
@FCB24 Czemu Pique nie zasługuje? Ostatnio gra dobrze. Alba nie ma tak naprawdę zmiennika, więc kto ma za niego grać? Przypominam że to jest mecz Pucharu Króla, prawdopodobnie jedynego trofeum, o które możemy powalczyć. Nie gramy też z 3-ligowcem, tylko z Bilbao, więc trzeba wyjść możliwe jak najmocniejszym składem.
Myślę, że jakby Xavi miał duże pole manewru to częściej by rotował. Jedyne o co można się trochę czepiać, to o dużą liczbę minut Busiego, ale tutaj akurat dałbym spokój. Każdy pruje się o tego " tylko popełniającego błędy" Sergio, a później okazuje się, że bez niego, albo po jego zejściu gramy jeszcze gorzej.
1
@Rewolucja123 Jeden z najlepszych meczów jakie kiedykolwiek oglądałem. Tam było wszystko. Łokiec Marcelo, zakrawiony Messi, czerwona Ramosa i nokautujący cios w ostatnich sekundach.
5
@Worny Pedro w obecnym wieku i formie wciąż byłby wzmocnieniem u nas. W tym sezonie 8 goli i 5 asyst dla Lazio. Pedrito starzeje się z klasą.
2
@lucas/catalan Może jeszcze każą kibicom na rowerach przyjeżdżać.
0
@shaun Vinicius rok temu partolił wszystko co miał, a teraz skrzydłowy pełną gębą.
2
Reprezentacja Nigerii ma ostatnio naprawdę ciekawe koszulki. Fajnie się prezentują.
1)https://zapodaj.net/26603829cf06c.jpg.html
2)https://zapodaj.net/ce225fc253517.jpg.html
Reprezentacja Mali na tegorocznym PNA też ciekawie.
https://zapodaj.net/8d390fc6bdf6f.jpg.html
0
@NaFazieHitman Braithwaiteeeeeee! Wybaczcie, ale żadne Lewandowskie, maseczki, lujumuju, dzikie węże. Tylko Braithwaite!
3
@Rastafarnianin - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego, odnowionej, demokratycznej Rzeczpospolitej Polskiej?
- Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub jej.
Edit: Ogólnie podobają mi się memy z Sekcji gimnastycznej ;)
https://zapodaj.net/754bb3c57dc77.jpg.html
2
@Hubsao Pepe, Casemiro i Carvajal.
2
Sky Sports podało, że Newcastle zainteresowane podpisaniem Lingarda. Już pomijając kwestię czy to prawda, czy nie, ale chciałbym go zobaczyć w innym zespole. W tamtym sezonie na wypożyczeniu w West Hamie chłop odżył i imponowal mocno. W 16 meczach Premier Legaue zanotował 9 goli i 5 asyst. W United nie ma szans na regularną grę, a w takim Newcastle znowu może pokazałby się z dobrej strony.
1
@PatrychoO Fajna koszulka. Oznaczaj mnie jak możesz ;)
3
@ElTomas Kraśnik to ogólnie dziwne miejsce.
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/krasnik-radni-poparli-petycje-przeciwko-5g-i-zakazujaca-wi-fi-w-szkolach/ny6lrc6
https://www.lublin112.pl/chca-zmiany-nazwy-klubu-sportowego-z-krasnika-tecza-to-symbol-zepsucia-dewiacji-rozbicia-rodziny-i-niszczenia-duszy/