1

@Xpert77 Xavi musi dostać więcej czasu. Kolejna zmiana trenera po sezonie nic nam nie da. Potrzebna jest stabilizacja. Niezłe momenty wskazują na to, że ma on jakis pomysł na zespół i próbuje wpłynąć na grę. Trzeba liczyć na top4 na koniec sezonu, jakieś wzmocnienia w lecie (boki obrony, skrzydla) i czekać cierpliwie. Wierzę, że za 2/3 sezony możemy być znowu konkurencyjni.

0

@Xpert77 Mamy niezłe momenty, jak z Sevillą, czy Realem. Sęk w tym, że tych momentów jest narazie za mało.

27

Bilbao zasłużony awans. Gówno zagraliśmy.

1

@NicoGonzalez I defensywnego pomocnika, lewego skrzydłowego oraz dziewiątki

1

Bardzo mizernie gramy w tym meczu i tyle. Przez 114 minut wyszła nam jedna składna akcja, zakończona golem Torresa. Poza tym chaos. Bardzo słabo się to ogląda.

Edit: Araujo pokazał właśnie Albie jak powinno się dorzucać.

6

Tak po ludzku, po prostu bardzo szkoda mi Fatiego...

2

Pedri to obecnie najbardziej klasowy gracz Barcelony. Pokusilbym się o stwierdzenie, że większość zespołów na świecie wzięłoby go od nas z pocałowaniem ręki. Diament

0

Piękna akcja. Szkoda, że my tak nie umiemy grać

16

Dwa Williamsy... Panie miej nas w opiece

12

@GeneralXavi Też jestem tego zdania. Za wcześnie chłopaka odstrzelił. Nikogo lepszego i tak nie sprowadzimy, więc niech mu da szansę. Jak nie na prawej, to na lewej za Albe.

6

Najlepsze w pierwszej połowie? To, że się skończyła. Gniotą nas nieźle. Ter Stegen robi robotę

3

Alba wożony niemiłosiernie. Williams robi z nim co chce

0

Każdy szybszy atak lub kontra rywala to jest sraka w naszej obronie. I tak od 3 lat, zawał za zawałem.

1

@Laporta Kupuj kogoś za Albe na cito.

2

Prześlizgnęli się, ale bułe męczą nieźle. Teraz żebyśmy my aby dupy nie dali
Edit: XDDDDDDSS

0

@szkutnik91 Zgloszony

1

Spłacił się skubany

8

Iwański odrazu weselszy

1

@FCB24 Czemu Pique nie zasługuje? Ostatnio gra dobrze. Alba nie ma tak naprawdę zmiennika, więc kto ma za niego grać? Przypominam że to jest mecz Pucharu Króla, prawdopodobnie jedynego trofeum, o które możemy powalczyć. Nie gramy też z 3-ligowcem, tylko z Bilbao, więc trzeba wyjść możliwe jak najmocniejszym składem.
Myślę, że jakby Xavi miał duże pole manewru to częściej by rotował. Jedyne o co można się trochę czepiać, to o dużą liczbę minut Busiego, ale tutaj akurat dałbym spokój. Każdy pruje się o tego " tylko popełniającego błędy" Sergio, a później okazuje się, że bez niego, albo po jego zejściu gramy jeszcze gorzej.

1

@Rewolucja123 Jeden z najlepszych meczów jakie kiedykolwiek oglądałem. Tam było wszystko. Łokiec Marcelo, zakrawiony Messi, czerwona Ramosa i nokautujący cios w ostatnich sekundach.

5

@Worny Pedro w obecnym wieku i formie wciąż byłby wzmocnieniem u nas. W tym sezonie 8 goli i 5 asyst dla Lazio. Pedrito starzeje się z klasą.

2

@lucas/catalan Może jeszcze każą kibicom na rowerach przyjeżdżać.

0

@shaun Vinicius rok temu partolił wszystko co miał, a teraz skrzydłowy pełną gębą.

2

Reprezentacja Nigerii ma ostatnio naprawdę ciekawe koszulki. Fajnie się prezentują.
1)https://zapodaj.net/26603829cf06c.jpg.html
2)https://zapodaj.net/ce225fc253517.jpg.html
Reprezentacja Mali na tegorocznym PNA też ciekawie.
https://zapodaj.net/8d390fc6bdf6f.jpg.html

0

@NaFazieHitman Braithwaiteeeeeee! Wybaczcie, ale żadne Lewandowskie, maseczki, lujumuju, dzikie węże. Tylko Braithwaite!

3

@Rastafarnianin - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego, odnowionej, demokratycznej Rzeczpospolitej Polskiej?
- Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub jej.

Edit: Ogólnie podobają mi się memy z Sekcji gimnastycznej ;)
https://zapodaj.net/754bb3c57dc77.jpg.html

2

@Hubsao Pepe, Casemiro i Carvajal.

2

Sky Sports podało, że Newcastle zainteresowane podpisaniem Lingarda. Już pomijając kwestię czy to prawda, czy nie, ale chciałbym go zobaczyć w innym zespole. W tamtym sezonie na wypożyczeniu w West Hamie chłop odżył i imponowal mocno. W 16 meczach Premier Legaue zanotował 9 goli i 5 asyst. W United nie ma szans na regularną grę, a w takim Newcastle znowu może pokazałby się z dobrej strony.

1

@PatrychoO Fajna koszulka. Oznaczaj mnie jak możesz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?