Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
66
"Rządowa tarcza antyinflacyjna. Chronimy polskie rodziny. Obniżamy podatki". Niezły żart. Wstydziliby się wypuszczać takie spoty...
2
@DaPidejpi Sombrero z Villarealem, bez dyskusji
2
@DaPidejpi Rajd z Bilbao w 2015, coś niesamowitego, ale podcinka zza pola karnego z Betisem i bomba z PSG w LM też piękne bramki.
1
@MesQueUnClub96 Dolezal przestań mi Stocha prześladować
5
@Danny Gaucho Ibra w PSG to był bestia. On był po prostu za dobry na tą ligę wtedy. Do tego Blanc też zdecydowanie lepiej potrafił poukładać zespół, niż teraz Pochettino.
1
@BoRoWieC Wyłączyć internet, rozdać każdemu po Nokii 3310 i będzie dobrze. Niezły oszołom
0
@Cwaniak4 Możliwe, że byłby tam gdzie jest, ale tych rozmów i wymiany spostrzeżeń z ojcem nie odda mu nikt i nic mu tego nie zrekompensuje. Ja sobie nie potrafię wyobrazić, że nie mam możliwości rozmowy z moim tatą. Wymiana poglądów z nim (jako, że zajmujemy się w życiu tym samym) jest dla mnie czymś więcej niż po prostu rozmową. To jest bezcenne.
11
Ścigaj się tyle lat na najwyższym poziomie, walcz koło w koło z legendami tego sportu, zapierdzielaj po 300km/h centymetry od band za każdym razem ryzykując zdrowie i życie, wygraj 91 wyścigów, zostań 7-krotnym mistrzem F1 i praktycznie zakończ swoje życie (normalne) na jakby się zdawało "głupiej" przejażdżce na nartach, w jednej chwili. To musi być prawdziwy dramat dla całej rodziny Schumacherów. Współczuję Mickowi, że nie może dzielić swojej pasji i doświadczeń z własnym ojcem, który kiedyś robił to samo i był wielki.
0
@patry295 A co porabia teraz Werner Schuster? Tyle lat z powodzeniem Niemców trenował. Też mógłby być dobrym kandydatem.
Jedno jest pewne, PZN nie może pójść w jakieś pół środki, tylko czy jakiś topowy i znany trener będzie chciał do nas przyjść, wiedząc, że nasze złote pokolenie się kończy, a następców jakoś nie widać
7
@cinero1996 Jak ktoś wyzywa takiego gościa jak Kamil Stoch, któremu nigdy nie brakowało klasy i pokory to nie jest kibicem skoków narciarskich, tylko typową zawistną cebulą i hejterem
2
@Cyzix Nie będę tego komentował chłopie. Piszesz o skoczku, który w poprzednim sezonie wygyrwal TCS, a i w tym stał już na podium. Nagła zapaść od kilku konkursów i ma kończyć karierę? Myślę, że Stoch jest na tyle inteligentnym gościem, że zrobi to w odpowiednim momencie. Na pewno jeszcze nie teraz.
@Pressinho A co, Małysz czy Tajner się obrażą i zabronią mu skakać? Skoro związek nie jest w stanie pomóc i nie robi nic w kierunku uratowania sytuacji, to na miejscu Kamila nawet chwili bym się nie zastanawiał. Działania PZN kończą się narazie na gadaniu i niczym więcej.
5
@DonAndrzejos Tym bardziej Kamil nie ma nic do stracenia i powinien się na taki ruch zdecydować. Dużo skakania mu nie zostało. Gorzej niż teraz nie będzie, a samo skakanie i liczenie na to, że nagle samo się wszystko poprawi nic nie da, bo jak widzimy nic to nie daje i z konkursu na konkurs jest regres.
1
@DonMatteo901 Tak zwany autostrzał. Swego czasu bardzo popularny wśród zawodników polskiej ekstraklasy ;)
1
@karci0 Aż mi się prezentacja Dembusia przypomniała i te jego "triki z afryki". Już wtedy mogliśmy przeczuwać, że coś będzie nie tak
1
@Survier No właśnie edytowalem. Też świetna inwestycja, ale jak się ma właściciela oligarche to się można bawić
2
I pomyśleć, że Chelsea za Morate dało prawie 70 baniek. Floro to jednak dobry naciągacz jest.
Edit: Chelsea to w ogóle dobrze napastników kupuje. Najpierw wywalili gruby hajs na Torresa, który zapomniał u nich jakim kozakiem był w Liverpoolu, potem kupili Morate za 70 baniek, a teraz wywalili 115 baniek na Lukaku, który tęskni za Interem.
4
@Jakchcesz Jedyna słuszna odpowiedź Laporty:
https://zapodaj.net/88482cdb2465f.jpg.html
16
2 punkty straty do 3 miejsca. Xavi ufam Tobie
0
@bartekvisca Miał, ale chciał zobaczyć partidazo Luuka na własne oczy. Nie mógł przepuścić tej okazji.
8
@Katalonbar Braithwaite-Luuk-Morata, ale to będzie chodziło. Trio BLM ^^
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Cule1234 Jeśli trenerzy przestają widzieć błędy popełniane przez swoich zawodników, nie widzą sposobu na wyjście z kryzysu to znaczy, że po prostu czas na zmiany.
1
@Rust_Cohle Dobrze wiedzieć Erwin ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@magister97r No jeśli chodzi o odwzorowanie charakteru i osobowości postaci to rzeczywiście Cruise stanął na wysokości zadania. Jest świetnym aktorem to sobie poradził, ale dla mnie, czytelnika, który przeczytał 25 książek z serii Lee Childa kompletnie nie pasował wyglądem do roli Reachera.
1
@magister97r Ciekawe jak tam Alan Rtichson wypadnie w roli Reachera. Przynajmniej wygląd ma jak książkowy pierwowzór.
2
@sintesox A gdzie on napisał, że trzeba mu dać pierwszy skład?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Trzeba przyznać, że Arsenal swego czasu potrafił grać naprawdę przyjemną piłkę. Ten gol to prawdziwe cudo.
Smutną ciekawostką jest, ze strzelec tej bramki - Jack Wilshere w wieku 29 lat jest obecnie bez klubu.