0

Komentarz usunięty przez użytkownika

66

"Rządowa tarcza antyinflacyjna. Chronimy polskie rodziny. Obniżamy podatki". Niezły żart. Wstydziliby się wypuszczać takie spoty...

2

@DaPidejpi Sombrero z Villarealem, bez dyskusji

2

@DaPidejpi Rajd z Bilbao w 2015, coś niesamowitego, ale podcinka zza pola karnego z Betisem i bomba z PSG w LM też piękne bramki.

1

@MesQueUnClub96 Dolezal przestań mi Stocha prześladować

5

@Danny Gaucho Ibra w PSG to był bestia. On był po prostu za dobry na tą ligę wtedy. Do tego Blanc też zdecydowanie lepiej potrafił poukładać zespół, niż teraz Pochettino.

1

@BoRoWieC Wyłączyć internet, rozdać każdemu po Nokii 3310 i będzie dobrze. Niezły oszołom

0

@Cwaniak4 Możliwe, że byłby tam gdzie jest, ale tych rozmów i wymiany spostrzeżeń z ojcem nie odda mu nikt i nic mu tego nie zrekompensuje. Ja sobie nie potrafię wyobrazić, że nie mam możliwości rozmowy z moim tatą. Wymiana poglądów z nim (jako, że zajmujemy się w życiu tym samym) jest dla mnie czymś więcej niż po prostu rozmową. To jest bezcenne.

11

Ścigaj się tyle lat na najwyższym poziomie, walcz koło w koło z legendami tego sportu, zapierdzielaj po 300km/h centymetry od band za każdym razem ryzykując zdrowie i życie, wygraj 91 wyścigów, zostań 7-krotnym mistrzem F1 i praktycznie zakończ swoje życie (normalne) na jakby się zdawało "głupiej" przejażdżce na nartach, w jednej chwili. To musi być prawdziwy dramat dla całej rodziny Schumacherów. Współczuję Mickowi, że nie może dzielić swojej pasji i doświadczeń z własnym ojcem, który kiedyś robił to samo i był wielki.

0

@patry295 A co porabia teraz Werner Schuster? Tyle lat z powodzeniem Niemców trenował. Też mógłby być dobrym kandydatem.
Jedno jest pewne, PZN nie może pójść w jakieś pół środki, tylko czy jakiś topowy i znany trener będzie chciał do nas przyjść, wiedząc, że nasze złote pokolenie się kończy, a następców jakoś nie widać

7

@cinero1996 Jak ktoś wyzywa takiego gościa jak Kamil Stoch, któremu nigdy nie brakowało klasy i pokory to nie jest kibicem skoków narciarskich, tylko typową zawistną cebulą i hejterem

2

@Cyzix Nie będę tego komentował chłopie. Piszesz o skoczku, który w poprzednim sezonie wygyrwal TCS, a i w tym stał już na podium. Nagła zapaść od kilku konkursów i ma kończyć karierę? Myślę, że Stoch jest na tyle inteligentnym gościem, że zrobi to w odpowiednim momencie. Na pewno jeszcze nie teraz.
@Pressinho A co, Małysz czy Tajner się obrażą i zabronią mu skakać? Skoro związek nie jest w stanie pomóc i nie robi nic w kierunku uratowania sytuacji, to na miejscu Kamila nawet chwili bym się nie zastanawiał. Działania PZN kończą się narazie na gadaniu i niczym więcej.

5

@DonAndrzejos Tym bardziej Kamil nie ma nic do stracenia i powinien się na taki ruch zdecydować. Dużo skakania mu nie zostało. Gorzej niż teraz nie będzie, a samo skakanie i liczenie na to, że nagle samo się wszystko poprawi nic nie da, bo jak widzimy nic to nie daje i z konkursu na konkurs jest regres.

1

@DonMatteo901 Tak zwany autostrzał. Swego czasu bardzo popularny wśród zawodników polskiej ekstraklasy ;)

1

@karci0 Aż mi się prezentacja Dembusia przypomniała i te jego "triki z afryki". Już wtedy mogliśmy przeczuwać, że coś będzie nie tak

1

@Survier No właśnie edytowalem. Też świetna inwestycja, ale jak się ma właściciela oligarche to się można bawić

2

I pomyśleć, że Chelsea za Morate dało prawie 70 baniek. Floro to jednak dobry naciągacz jest.
Edit: Chelsea to w ogóle dobrze napastników kupuje. Najpierw wywalili gruby hajs na Torresa, który zapomniał u nich jakim kozakiem był w Liverpoolu, potem kupili Morate za 70 baniek, a teraz wywalili 115 baniek na Lukaku, który tęskni za Interem.

4

@Jakchcesz Jedyna słuszna odpowiedź Laporty:
https://zapodaj.net/88482cdb2465f.jpg.html

16

2 punkty straty do 3 miejsca. Xavi ufam Tobie

0

@bartekvisca Miał, ale chciał zobaczyć partidazo Luuka na własne oczy. Nie mógł przepuścić tej okazji.

8

@Katalonbar Braithwaite-Luuk-Morata, ale to będzie chodziło. Trio BLM ^^

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Cule1234 Jeśli trenerzy przestają widzieć błędy popełniane przez swoich zawodników, nie widzą sposobu na wyjście z kryzysu to znaczy, że po prostu czas na zmiany.

1

@Rust_Cohle Dobrze wiedzieć Erwin ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@magister97r No jeśli chodzi o odwzorowanie charakteru i osobowości postaci to rzeczywiście Cruise stanął na wysokości zadania. Jest świetnym aktorem to sobie poradził, ale dla mnie, czytelnika, który przeczytał 25 książek z serii Lee Childa kompletnie nie pasował wyglądem do roli Reachera.

1

@magister97r Ciekawe jak tam Alan Rtichson wypadnie w roli Reachera. Przynajmniej wygląd ma jak książkowy pierwowzór.

2

@sintesox A gdzie on napisał, że trzeba mu dać pierwszy skład?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Trzeba przyznać, że Arsenal swego czasu potrafił grać naprawdę przyjemną piłkę. Ten gol to prawdziwe cudo.


Smutną ciekawostką jest, ze strzelec tej bramki - Jack Wilshere w wieku 29 lat jest obecnie bez klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?