Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 Na dwoje babka wróżyła. Miejmy nadzieję, że nie.
0
@kkbarca Nie muszę sobie odpalać, bo znam go na pamięć. To jest historyczna bramka, ale tak samo ty nie znajdziesz mi gola Messiego z przewrotki w takim stylu jak zrobił to Ronaldo z Juventusem. Osobiście uważam Leo za lepszego i bardziej kompletnego zawodnika od Cristiano, ale obaj to geniusze piłki i ludzie za x lat słusznie będą się nimi zachwycać.
Wybór tego najlepszego zawsze zależy od preferencji. Tak samo jedni mówią, że Pele, a drudzy, że Maradona. Nigdy nie przekonasz wszystkich ;)
6
@kkbarca Cristiano też zapakował masę imponujących i ważnych bramek. Ludzie będą się zachwycać ich fenomenem, bo ta rywalizacja Messi - Ronaldo to prawdopodobnie najlepsze co było kiedykolwiek w piłce nożnej.
Także cieszmy się panowie i panie, że byliśmy i wciąż jesteśmy (choć już teraz mniej) jej świadkami.
2
@BART97 Gadasz głupoty, więc nic więcej nie tłumacz.
Edit: Nie umniejszam Lewandowskiemu, ale poprzednia dekada na pozycji numer 9 należała do Suareza, obecna narazie jest Lewandowskiego. To, który był lepszy w swoim prime to już wybór czysto indywidualny.
2
@BART97 No Lewandowski narazie najlepsza "9" obecnej dekady, a Suarez poprzedniej (tej do 2020 roku). Cos jeszcze mam tłumaczyć?
6
@Pawel13sz Najlepsza "9" poprzedniej dekady. Zarąbiście to zrobił.
2
@cris2706 Z pewnością w redakcji France Football już wszyscy obsrani.
4
@marekBarca Śmiech na sali. Najlepsza kobieca drużyna świata pominięta przy nagrodach na gali FIFA.
5
@MesQueUnClub96 Tak bardzo rzetelna, że trenerem roku u kobiet została kobita, która dostała wpiernicz 4:0 w finale. Wybierasz sobie gale pod narrację. Fakty są takie, że zarówno Messi zasłużył na swoją ZP, jak Lewy na FIFA The Best.
12
@DonAndrzejos Bez różnicy. On czy jest zdrowy, czy nie i tak nie gra. Umtiti sobie po prostu jest.
5
@tristan87 Kontrakt podpisany to można leżeć dalej. Dziwne tylko, że zdecydowal się na operację, a nie udał do szamana.
2
@Emhyr Mbappe by się przydał ;)
28
@wroner Ze względu na to, co czeka nas na wiosnę. Musimy się już przyzwyczajać do grania w czwartki, a nie wtorki i środy.
0
@Worny Co prawda LFC bez Salaha i Mane, ale i tak moim zdaniem Arteta robi niezłą robotę. Fajnie byłoby zobaczyć Arsenal w top 4 na koniec sezonu.
0
@vangoor Niech tam się pospieszą z tą ewentualną decyzją bo chłopaki już coraz starsze.
0
@vangoor Nie oglądam The Grand Tour szczerze mówiąc. Wolę sobie odpalić stare odcinki. BBC strasznie strzeliło sobie w kolano. To trio i Top Gear to były kury znoszące złote jaja. Nawet ludzie, którzy fanami motoryzacji na codzien nie są lubiły to oglądać. Stary format był najlepszy. Goście w studiu, testowanie samochodów na wesoło, czasem jakaś wyprawa. Odcinek o hot hatchach zajebisty. I ten oklejony na pomarańczowo golfik Clarksona. Ehh fajny to był program...
2
@vangoor Top Gear bez Clarksona, Hammonda i Maya to nie Top Gear. Stare odcinki najlepsze.
11
@Jakchcesz Ansu to może być taki nasz Cristiano. Dryblingu jak Messi czy Neymar to on nie ma, ale skubany nawet jak gra kaszanę i mu nie idzie to potrafi się znaleźć i coś ustrzelić. Niesamowity instynkt strzelecki ma ten chłopak i piłka go zawsze szuka w polu karnym. Oby tylko zdrowie dopisało, a jeszcze będziemy mieli trochę radochy w tym sezonie.
4
Jak nie "wuja" Brzęczek to "dziadzio" Nawałka, który nie prowadził żadnego zespołu od 3 lat, a jego ostatnie trenerskie popisy to katastrofa na mundialu i zwolnienie z Lecha. Za Euro 2016 ma mój szacunek, udało mu się, ale po co psuć sobie i tak już nadszarpaną opinię. W poczekalni Czesiu "711" który zostawił mistrza Polski w strefie spadkowej, albo "polski Guardiola" Probierz, który jakby mógł to zagrałby jedenastoma "starymi Słowakami". Czy my kiedyś doczekamy się jakiegoś porządnego trenera, na poziomie europejskim z Polski? Może i coraz więcej piłkarzy od nas gra za granicą, ale dobrego szkoleniowca dalej nie ma. Jak widzę te kandydatury trenerów z Ekstraklasy, którzy mieliby zostać selekcjonerem to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.
Najśmieszniejsze jest to, że jedynemu polskiemu trenerowi, który coś za granicą osiągnął i potrenował - Henrykowi Kasperczakowi, nigdy nie dano poprowadzić kadry, a prowadził ją min. taki Boniek, który o trenerce nie ma zielonego pojęcia.
0
@Vebrol Nie no gdzie Dembele przy Robbenie. Porownać liczby jednego i drugiego, to jak porównać poloneza do S-klasy. Ousmanne nawet nie otarl się o ten poziom. Łysy Holender na zawsze szacun.
1
Wstydu nie było. Chłopaki pokazali charakter i dali trochę nadziei, że za jakiś czas może być lepiej.
Niestety nasza gra w obronie to jest parodia i inaczej nie da się tego nazwać. Od tyłu trzeba zacząć budować tą drużynę, bez porządnej obrony to możemy sobie pomarzyć o poważnych wynikach. Każdy mocniejszy rywal nas wypunktuje jak Real dziś.
12
Fati na 3:2 w ostatniej akcji meczu jak kiedyś Messi.
0
Na początku sezonu wraca po półtora rocznej przerwie i w pierwszym meczu ładuje bramkę. Teraz wraca po kilku miesięcznej przerwie i też odrazu ładuje bramkę.
Widzę tu zadatki na goleadora.
11
Fatiemu potrzeba tylko zdrowia. Jak będzie je miał zostanie wielkim piłkarzem.
1
@Batys Torres zagrał pierwszy mecz od kilku miesięcy, w dodatku debiutował w nowym klubie i też mu się oberwało więc wiesz. La bamba to stan umysłu.
6
@sebo939 Wrogowie fioletowej są moimi przyjaciółmi. Tak trzymać Gavi, jedziesz tam z nimi ostro, aby te kartki ogarnij.
1
@Janiama 1:1, awans Barcy w dogrywce
1
@DamianBarcaCule Może pewnie wykonać rzut karny.
3
Przynajmniej pierwszy raz od dawna ma kto wejść z tej ławki. Fati, Pedri, Depay to są goście którzy mogą coś w meczu zmienić. Dest, czy Abde też zawsze mogą trochę wiatru i zamieszania wprowadzić, a czy pozytywnego to zobaczymy.
2
@kuz Jeszcze jakby miał kogo za nich wystawić. Na lewej obronie oprócz Alby nie mamy tak naprawdę nikogo (Balde nie gra nawet ze słabeuszami, a co dopiero z Realem), na prawej niby mamy 3 zawodników, ale Dest nie dojezdza, a Mingueza złapałby czerwoną w 30 minucie meczu, więc zagra pewnie Dani. Na śo oprócz Lengleta i Pique zostaje Araujo z urazem ręki (nie wiadomo czy może grac na 100%). Eric niestety kontuzja, a Umtiti to już nie jest piłkarz.
Podsumowując nasza obrona to śmiech na sali i tutaj potrzeba nam wzmocnień/sprzedaży w pierwszej kolejności. Dużo roboty przed Laportą i Alemanym.