0

@Fenelon No właśnie o to mi chodzi. Ostatnio jak oglądałem jego walki (nie oglądam regularnie UFC) to chłop co prawda dobrze zbudowany, ale można było powiedzieć, że raczej szczypior. Teraz to kurde bardziej taki byk się zrobił.
Ciekawe z kim się zmierzy

1

Z kim Conor McGregor ma się bić teraz? Przeglądam właśnie Ig i widzę, że chłop troche odmieniony. Chyba z 15kg więcej waży.
https://www.instagram.com/p/CWtWFvOhvO6/?utm_medium=copy_link

12

Trochę czasu już minęło od ostatniej wygranej z Realem Madryt. Człowiek trochę tęskni za klasykami za Valverde, gdzie jakbyśmy nie grali to i tak im spuszczaliśmy wciry. Świetnie nam wtedy szło, sześć kolejnych meczów bez porażki (w tym lanie 5:1) mówi samo za siebie. Teraz z kolei 5 meczów bez zwycięstwa, 4 razy w plecy i raz remis. Każda seria się kiedyś kończy. Przecież nie będziemy z nimi przegrywać do końca świata. Trzy lata od ostatniej wygranej w klasyku to za długo. Liczę na to, że chłopaki sprawią nam wszystkim miłą niespodziankę i pokażą klasę na boisku, tak jak robił to nasz obecny trener. Xavi ufam Tobie.

8

@Pawel13sz Jeszcze żeby mu się załączył Depay z reprezentacji Holandii to byłoby dobrze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@1899Seba1899 Pogra trochę więcej, złapie boiskowego doświadczenia i cwaniactwa to liczba kartek się zmniejszy. Nie ma co go nie wiadomo jak krytykować, czy rozliczać za błędy młodości. On ma dopiero 17 lat. Ostatnio osłabił zespół, ale trzeba mieć nadzieję, że po rozmowach z trenerami, starszymi zawodnikami wyciągnie z tego wnioski. Zobaczymy. Liczę, że będzie z niego kawał piłkarza w przyszłości. On i Pedri są trochę jak ogień i woda. Jeden spokojny, ułożony, a drugi idzie na żywioł, zanim pomyśli to już zrobi. Szczerze mówiąc bardzo mi się to podoba i chciałbym już zobaczyć ich obu razem na boisku.

69

Brawo Stanowski. Stop gloryfikowania i idealizowania bandyterki i patologii. Tacy ludzie powinni skończyć na śmietniku historii, a Najman razem z nimi.
Brak szacunku dla ludzi skrzywdzonych w tamtych czasach. Marcinek mówiący o jakimś wybaczaniu gangsterowi, który nawet w pierdlu potrafi zorganizować przestępczy proceder jest jawnym pluciem w twarz ofiarom tamtych wydarzeń... Słowik nie jest pierwszym i jedynym z nich.
Dokładnie tak jak mówi Stano. Oni mieli swój moment, swoją chwilę sławy. Nachapali się kosztem innych, w większości niewinnych ludzi, a teraz s********* w cień i nie pokazujcie się ludziom na oczy.

1

@Zoker 40%vol. coś pomyliłeś. Tutaj masz zero:
https://zapodaj.net/02eed96bd3c25.jpg.html

5

0

@MarioVeB! Galatasaray i ten ich mecz z Realem w Lidze Mistrzów w 2013 roku. Zwycięstwo Galaty w Stambule 3:2, gole Drogby i Sneijdera. Gdzieś w tym klubie coś się posypało, bo kiedyś regularnie grali w Champions League. Teraz nawet w lidze tureckiej cieniują. 12 miejsce to wstyd dla takiego zespołu.

6

@MesQueUnClub96 No to Dodi już się z ławki nie podniesie. Kamyk dwa skrzydełka obskoczy.

5

Nic nie przychodzi do głowy.
Samotny człowiek w środku dnia.
Zupełnie sam.
Na ulicy gwar.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@patrykzmc2000 Niespodzianka to nie jest. Chłop od 2 lat praktycznie nie gra w piłkę. Kto normalny, szukający wzmocnień swojego zespołu chciałby takiego gościa, w dodatku z niemałymi wymaganiami finansowymi?

2

@MesQueUnClub96 I lądować. Czasami z tym swoim przykucem klapnie to człowiek ma wrażenie, że podpórka będzie. Często przez to mu noty uwalają

6

Alba - Lenglet - Pique. To jebnie

16

@MesQueUnClub96 Najwybitniejszy Robert w tym kraju, a obok Lewandowski.

2

@Kamilos84 Wleciał "le cabaret" w wersji Fajdka. Ten sam przypadek co Lewandowski komentujący wyniki Złotej Piłki w 2016 (?) Trochę klasy, pasuje docenic też osiągnięcia innych. Komentarz nie na miejscu. Rozumiem, że można się nie zgadzać z wynikami, ale trzeba umieć się zachować. Jakoś nie wyobrażam sobie, że np. taki Stoch skomentowalby to w taki sposób

1

@amanter Wygląda jak Kwaśniewski z ciemnymi włosami

6

@Emhyr Oj jak dobrze, że Umtiti wraca.

0

@pedrixxx Nie, jestem przeciw. Nie potrzebujemy zawodników dających wątpliwą jakość, w dodatku pewnie z dużą pensją.

5

@Janas11224 Hazard miał zastąpić Ronaldo i wszystko wskazywało na to, że tak będzie, bo to co gość grał w Chelsea to była poezja. Sam chciałem go bardzo w Barcelonie. Myślę, że wiązali z nim duże nadzieje i upatrywali w nim lidera projektu. To nie była żadna zachcianka Pereza.
Coutinho w przeciwieństwie do Belga zaliczył u nas całkiem udane pół roku zaraz po transferze. Potem był zjazd. Hazard w Realu nie gra nic od samego początku.
Nie zmienia to faktu, że obaj to mega wtopy. Trudno ocenić, który jest większą.

12

Protesty w Kazachstanie:
- rosyjskie wojska zostały wysłane do Kazachstanu na prośbę prezydenta tego kraju
- wysłano również kontyngent z Białorusi i Tadżykistanu oraz niewielki z Armenii
- protesty nadal trwają
- stan wyjątkowy rozszerzony na cały kraj
- dziesiątki ofiar po stronie protestujących
- co najmniej kilkanaście ofiar po stronie sił bezpieczeństwa
- najgorsza sytuacja pozostaje w Ałmatach
- MSW: zatrzymano ok. 2000 osób
- nadal wielkie zakłócenia Internetu, problemy z łącznością

[KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe]

Nieciekawie tam mają :/

1

@Qba2312 Też nie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oddamy jakiś strzał na bramkę dziś?

3

To co my gramy, to jakie my zagrania prezentujemy to się kurwa nie mieści w pale.

1

Ryoyu wygrywa te konkrusy seryjnie i z taką łatwością jak Schlirenzauer kiedyś.

2

Pięknie jury zepsuło konkurs tą zmianą belki po Ajzenbiśli

5

@doc Newcastle nie dziadujcie. Stać was, żeby całość płacić, albo najlepiej to go kupcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?