8

@tobiasson92 Brak następców. Nie wykorzystano sukcesów Stocha, Kubackiego czy Żyły do zbudowania solidnego zaplecza. Nie stworzono młodym chłopakom warunków do tego, żeby mogli spokojnie trenować nie martwiąc się jednocześnie o swój byt. Złote pokolenie przemija i zostanie nam walka o drugą serię w drużynie. Błędy PZN. Już nie będę wspominal o tym, że zarżnieto resztę podleglych związkowi dyscyplin jak kombinacja norweska czy biegi narciarskie.

4

Polskie skoki zatoczyły koło. Kiedyś był sam Małysz, a reszta się nie nadawała. Pod koniec kariery Adama zaczął wyskakiwać Stoch. Później mieliśmy mistrza Kamila i mistrzowską drużynę. Teraz znów skacze sam Stoch, a reszta to nie poziom Pucharu Świata.

0

Drużynowo to Szwajcaria i Rosja bije nas na łeb obecnie. Znak czasów :/

0

Kubacki tragedia. Chłop w kontynentalnym miałby problemy obecnie

7

@MesQueUnClub96 Stoch jest tak wielkim mistrzem, że jemu nawet Dyzma jako trener by nie przeszkodził. W polskich skokach obecnie jest Kamil i długo długo nic

1

@DaPidejpi Wtedy to Messi miał luzik. Marcelo czy Casemiro w porównaniu do Pepe, czy tego co odpierdzielal za młodu Ramos w klasykach to są miękkie pipki.
Nie mniej to był chyba jeden z lepszych występów Leo w El Clasico. Pozamykał mordy koncertowo. Jeszcze ta cieszynka z koszulka. Na Bernabeu dupska wystrzeliły jak fajerwerki na sylwestrze marzeń Kurskiego

1

@DaPidejpi Z nowych kandydatów do bicia rekordów czyli Haaland/Mbappe to Norweg wydaje się mieć większe zadatki na goleadora z prawdziwego zdarzenia. Jego minusem są urazy i trochę tych meczów jednak opuszcza. Może być problem z pobiciem Messiego, bo 91 goli to jest jakiś kosmos. Skoro Ronaldo się do tego nie zbliżył, to każdemu będzie ciężko.
Oczywiście może wystrzelić ktoś jeszcze świetny np. Vlahovic mi teraz imponuje, ale czy ma potencjał na walenie 80 bramek w roku?

1

@Barca1992 Najważniejsze jest to, że nasi bracia Węgrzy ciągle z nami. Z tak wpływowym partnerem to na świecie można wszystko załatwić ;)

1

@BorzyKrzys MC Daro i piosenka o Kubicy lepsza.


3

@JohnA Dobrze, że Ronaldo Nazario nastrzelal bramek w Lidze Mistrzów. To świadczy o tym, że zawodził w najważniejszych meczach? Najważniejsze mecze są nie tylko w LM. Są na MŚ, ME, w lidze też.

1

@arsenallondyn0 Nasze miejsce jest obecnie w drugiej dywizji. Tam jest nasz poziom.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kempnou Nie no w przyszłym roku znowu walka o tytuł z Verstappen musi być. Jaka emerytura wariacie?

6

@Kamyk37 Ja się niczego nie boję. Po prostu smuci mnie to, że już dawno Polacy nie byli między sobą podzieleni tak jak teraz. Ja was wszystkich szanuje. Czy jesteś za pisem, czy za po. Czy się szczepiles czy nie. Niestety widzę, że dla większości ludzi to coraz częściej zaczyna wyglądać zero jedynkowo. Nie wiem czy to się kiedyś zmieni i te podziały uda się zminimalizować bo wydaje mi się, że to poszło już trochę za daleko w złą stronę.

29

@Chaoss Szczują jedni na drugich i jeszcze bardziej dzielą społeczeństwo. W Polsce i tak już były podziały, ale teraz to się porobiły przepaści głębokie jak Rów mariański. Ci co za pisem i konfa jadą z po i lewicą, ci co za po i lewicą jadą po pisie i konfie, antyszczepionkowcy najeżdżają na ludzi zaszczepionych i odwrotnie. Chory kraj, chore czasy

0

@kaamil1910 Ja tam go zawsze doceniałem bo chłop robił dobrą robotę i był oddany klubowi. Odszedł bo chciał grać więcej, a przy MSN nie miał na to szans. Szkoda bo taki zmiennik to skarb, a my nie zastąpiliśmy go nikim sensownym. O jego klasie świadczy to, że do tej pory dobrze sobie radzi w lidze włoskiej. W obecnej Barcelonie byłby wzmocnieniem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@kubonixes A kto narzeka? Chyba tylko kibice Legii. Mnie tam ich obecna forma imponuje

1

@Przemek2323 4? Słownie cztery? Tylko cztery nowe śmigłowce dla wojska? Powalająca liczba. Zdecydowanie jest się czym chwalić.

1

@IronSanHybrid @El dominatore Dzięki Panowie ;)

1

@IronSanHybrid Gdzie oglądasz?

46

@Barca1992 Oznacz lepiej Niedzielskiego i Morawieckiego, bo to ich idiotyzmy są. Te działania nie mają żadnego logicznego wytłumaczenia.

25

@ferdas_rawa To samo mówiono o Viniciusie przez 2 lata, a patrz jak się chłopak rozwinął. W tym sezonie kozak totalny, strzela bramki, daje asysty. Abde ma potencjał i musi dostawać minuty. Już pomine fakt, że na ten moment jest naszym jedynym zdrowym i sensownym skrzydłowym nie licząc Dembele.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi W zeszłym sezonie dawali radę moim zdaniem. 9 miejsce jak na beniaminka w Premier League to niezły wynik. W tym sezonie zjazd.

0

Leeds słabiutko w tym sezonie.

8

@PatrychoO Oj tak Samuel "The fucking wall" Umtiti to by nam się teraz przydał. Szkoda, że to jest już cień piłkarza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MeMyselfAndI Ronaldo koło Gerda by się zakręcił myślę. Z 85 by miał

4

@pt9 A co tam, raz się żyje. Niech się martwią ci co przyjdą po nas. Kuźwa jakbym to skądś znał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?