Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przypominam, że wciąż zachowaliśmy szansę na 6 pucharów w roku.
24
No nic, Maradona Cup nie dla nas w tym roku.
0
@Encore Moim zdaniem to on tu niestety zostanie do końca kontraktu. Chyba nie ma na świecie prezesa klubu, który chciałby ściągać taki wrak i płacić mu takie pieniądze. No chyba, że Mioduski
1
@Kinginiesta Jak to mówił Roman Kiliński czyli Andrzej Grabowski w filmie "Kariera Nikosia Dyzmy" to są bliźniaki czterojajowe
7
@KrwawiaceoczyVEB Czuć aromat drewna~Robert Makłowicz
6
@FIJI Śmiechem żartem, ale Pedro to byłby aktualnie wzmocnieniem. Dobrze pyka tam w Lazio
3
@agaFCB To pewnie kibic Realu
0
@Mizander Pedri/Gavi z "6" na plecach miałby rację bytu.
2
@daro2 Nic w tym dziwnego. Dani Alves to top zawodników wszechczasów bez podziału na pozycję. Jego jakość nawet w tym wieku jest niepodważalna, a profesjonalizmu to cała drużyna powinna się od niego uczyć. On jest jeszcze z tej starej, lepszej szkoły.
58
38-letni Alves fizycznie lepiej przygotowany niż Coutinho. To się nazywa profesjonalizm.
19
@DonMatteo901 Tak samo jak na jego powrót do Barcelony, czyli wcale
0
@Momals11 Dubai d'Or dla Messiego
0
@Michu94 Akurat to taka niewiadoma. Kawę z polonem wypił Morales, równie dobrze Franz mógł usnąć w wannie. Myślę, że i tak ewentualna kontynuacja nie ma sensu. Zupełnie co innego byłoby jakby nakręcili 3 część pod koniec lat 90. Byłaby możliwość na 4 czy nawet 5 części.
0
"Psy 3" Pasikowskiego to już nie to samo co pierwsza i druga część, nie ten klimat. Dużo wcześniej powinni nakręcić "trójkę"
4
@RichardWinters Wytłumacz mi po co Mercedes miał podejmować ryzyko skoro oni ten wyścig kontrolowali od samego startu do kraksy Latifiego? (Później nie kontrolował go nikt) Po co? Hamilton jechał swój wyścig, a Verstappen nawet nie potrafił się do niego zbliżyć. Lewis na tych zjechanych oponach kontrolował tempo. Dzwona ciężko przewidzieć, zwłaszcza na samym końcu wyścigu. To Red-Bull musiał kombinować, ryzykować. Mieli dużo farta, opłaciło im się zjechać i wygrali. Gdyby nie kraksa to pisałbys dziś o skandalach w tym sezonie, o silverstone, hungaroringu i mafii FIA bo Brytyjczyk dojechalby łatwo 10 sekund przed Maxem.
7
Dziś 13 grudnia, czyli rocznica wprowadzenia przez gen. Jaruzelskiego stanu wojennego w Polsce...
https://zapodaj.net/9d01a4b4c5fa5.jpg.html
Generał, zamiast teleranka
https://zapodaj.net/c6c5d04591d25.jpg.html
Pamiętajmy o tych wydarzeniach.
0
@rafa324 Real dostanie bęcki od City, Bayernu i Liverpoolu na ten moment. PSG też bym nie skreślał. Chcesz to oszukuj się dalej. 1/2 to będzie dla was sukces, ale waszej wygranej na wiosnę nie widzę.
2
@HERORICH2 Przez cały sezon Verstappen był minimalnie lepszy, ale w dzisiejszym wyścigu Hamilton zasłużył na zwycięstwo, taka jest prawda. Takie są wyścigi, taki jest sport. Nie zawsze wygrywa najlepszy tego danego dnia. Red-Bull dzis przyfarcił, wygrał i tyle. Gratulację dla nich, oraz dla Lewisa za świetny wyścig i walkę
0
Hamilton dużo lepszy w tym wyścigu. Ogromny fart Maxa. Latifi rozstrzygnął
0
@koksik2700 Tu masz niezłą promke. Wkrętarka wydaje się być całkiem spoko. Miałem młot udarowy tej marki i dawal radę.
https://allegro.pl/oferta/wiertarko-wkretarka-hitachi-ds18dvf3-latarka-bity-11456309483
Zależy też do czego ci potrzebna. Jak do jakichś lekkich prac i użycia "2 razy do roku" to nawet coś tańszego jeszcze mógłbyś szukać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub96 "Ta piękna młoda dama to oczywiście córka legendarnego Nelsona Piquet"
7
@VamosRakieta bo mu się należy, @AmigoBlancos za serię o seryjnych mordercach, dobrą robotę robisz gościu i @mekston za merytoryczne dyskusje o F1
1
@ViscaelBarca2007 Immobile z Lazio jakoś dał rade
2
Brawo Kamil. Niezły skok
3
@MesQueUnClub96 Dlatego mówię, że jedyne co wiadomo na pewno to to, że będzie ciekawie. W tempie czysto wyścigowym, przy czystym starcie Max nie odjedzie za daleko.
2
@barcamember Prawdopodobnie jeden pit stop więcej będzie robił. Na 20 sekund Lewisa nie odstawi. Różnie może być, może Norris czy Perez będą podgryzać Hamiltona. Jedno wiadomo na pewno - będzie ciekawie ;)
2
Sergio Ramos znowu ma nie grać, tym razem z Monaco. Z powodu przeciążenia mięśni trenuje indywidualnie. Wrak piłkarza, Perez wiedział co robi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Masterplan taki, że chcą dostać DNF-a za skrzydło jak Mercedes w Brazylii?