0

@Konradowskyy No jednak Pirlo, Lampard, David Villa, Rooney, Drogba, czy Beckham to trochę mocniejsze nazwiska niż Zaha, Son, czy inny De Paul. Nie ma już takiego gwiazdozbioru, jak wcześniej, co nie oznacza, że poziom tej Ligi spadł.

0

@mientusek1407 Enzo paskudnym człowiekiem? W takim wypadku idealnie pasuje do tej bandy inżynierów z kadry Realu

2

@Adran360 No i nie można było zagrać Finalissimy na Estadio Azteca, albo Maracanie? Zawsze trzeba pchać i promować to Bernabeu?

3

Czas nastawić się psychicznie na poniedziałek. Roboty nie do przerobienia, ale jakoś to będzie


0

@th@les Jezuuu. Zanim się człowiek obejrzy minie 20 lat od tego meczu. Poczułem się staro...

3

@Eklerek Ale przerwy na wodę, bo arabusy maja ramadan już im pasują. Jebani hipokryci z UEFY i ich podwójne standardy

2

@kubix05 Eric Idle na zdjęciu po lewej wygląda jak Adam Sandler po charakteryzacji do jakiejs kolejnej komedii xd

0

@Filipem Klasycznie 50/50. Przejdziemy, albo nie

1

Deszcze niespokojne potargały sad,
A my na tej wojnie ładnych parę lat.

2

@Eklerek Nie popisał się dziś Lewis. Pofarcilo mu się z Safety Carem, miał świeższe opony, a i tak skończył za Leclerciem

0

@VegetaPolska Jaka degradacja? Maciusiaka absolutnie nie można dopuścić do pracy z młodzieżą, czy kadrą B, bo zaprzepaści pokolenie. Powinien zostać wyjebany dyscyplinarnie. Ewentualnie niech pracuje z samym Zniszczołem i Kubackim, skoro tak bardzo chcieli go na trenera. Z nich i tak już nic nie będzie

1

@Laminedependencia Francja niezłe sparingi gra. Najpierw Brazylia, teraz Kolumbia. Tymczasem Argentyna: Mauretania i Zambia xD. Zobaczyłby bandę Scaloniego w starciu z kimś poważnym.

3

Zabrakło mi tu dziś takiego dojebanego komentarza, jak Pana Szaranowicza przy skoku Małysza

3

Tak poprostu dziękuję Panie Kamilu za lata wspaniałych emocji i sukcesów. Byłeś, jesteś i będziesz najpiękniejszy. Odpoczywaj na zasłużonej emeryturze Mistrzu!

9

Hoffmann fajny gość jestes. Drugi Niemiec po Flicku, którego da się lubić

0

@VegetaPolska A ja lubię i do końca życia będę pamiętał finałowy konkurs Małysza, bo to było wspaniałe widowisko. Ostatni konkurs Stocha będę chciał zapomnieć.

3

Kamil jako jedyny nie doleciał do 200. Smutny to widok

1

@konajoncek Obu ich uwielbiam, ale dla mnie Adam wyżej za to, że to dzięki niemu w ogóle zacząłem oglądać skoki. No i kończył jak prawdziwy mistrz, u szczytu formy, na swoich warunkach

2

Foubert co poleciał. Wedlug teorii panującej w polskiej kadrze, Francuzi też już nas sprzętowo wyprzedzili?

0

Nie ma żadnego innego Polaka, To może być problem, żeby ktoś bliżej skoczyl

0

@MessiForeverTheBest Nazywał się Adolf ....

0

@lucas/catalan Wyścig jest ciekawy dopóki Mercedes jedzie w brudnym powietrzu. W momencie, gdy przebijają się na czoło stawki, odjeżdżają momentalnie

0

@tbas Moim zdaniem procent przy kierowcy w tym sezonie wzrósł. W poprzednich regulacjach rzeczywiście wygrywali zazwyczaj Ci z najlepszym samochodem, ale teraz sam najlepszy wóz nie zawsze wystarczy. Jak pokazuje wyścig Leclerca, zarządzanie energią i pilnowanie baterii przez kierowce jest teraz bardzo ważne, ale czy to jest strona, w którą powinna iść F1? Według mnie - nie.

0

Leclerc walczy jak lew z koalicją Mercedesowo - Mclarenową

1

Takiego duetu zespołowego jak Hamilton-Leclerc potrzeba było. Walczą twardo, koło w koło, ale wszystko z głową i wzajemnym szacunkiem. To się szanuje

2

@Bykunn No jest gość zajebisty

1

Ferrari znowu odda pole Russellowi walcząc między sobą?

0

Hamilton co odżył przy tych samochodach.

0

@MichuZ44 Właśnie lipa, bo była szansa dla Ferrari na podium Leclerca. Teraz będzie ciężko objechać Russella

1

Płacz Russell, płacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?