1

Płacz Russell, płacz

1

Williams niezły wóz musiał zbudować, skoro nawet z silnikiem Mercedesa jadą w ogonie xd

4

Jedyne co jest fajne, to ten totalny chaos na samym początku, ale to tylko do czasu, aż Mercedesy ogarną procedurę startową. We wszystkich innych aspektach mają dużą przewagę niestety

2

@Dankho94isback Troche lepszy jest i do tego w sile wieku. Najlepiej byłoby wziac Bastoniego razem z Senesim, a pożegnać się z Araujo i Christensenem. Środek obrony z Cubarsim, Bastonim, Senesim, Maldinim i Ericiem wyglądałby zacnie.

2

@Laminedependencia To wszystko przez szprotawe kolana. Wszyscy z pięty na palce, a on z palców na piętę.


1

@Kapitan hawk Ronaldo to bardzo ciekawy przypadek. Nastrzelal przez 20 lat prawie tysiąc goli, a nie potrafił wbić ani jednego w najważniejszej fazie, najważniejszego turnieju, kiedy jego drużyna potrzebowała go najbardziej.

0

@Gall Na tym polega cały jego urok. Jak nie daje 120% z wątroby, to nie widać go na boisku. Za to, gdy daje jest poprostu niezastąpiony.

1

Strasznie sypie sie nam Raphinha. Wiedziałem, że poprzedni sezon, to był jego sufit i ciężko będzie to przebić, ale szkoda tych urazów, bo Brazol nie może się nawet dobrze rozkręcić. Co zacznie łapać formę, to kolejny uraz...

1

@Encore Największy hipokryta w obecnej stawce. Ludzie narzekali na Norrisa w zeszłym sezonie, to dostaną Russella w obecnym, który jest dużo bardziej nieznośny.

1

@MesQueUnClub_87 O tym właśnie mówię. Niewazne, czy gramy z Albanią, Maltą, czy Holandią. Zawsze liczą się jakieś pojedyncze akcje, bramki, wyniki. Nawet jeśli całościowo wygląda to chujowo

1

Wichniarek w studiu: "W tym spotkaniu nie chodziło o styl". W sumie racja, baraże są po to, żeby je wygrywac, ale mam wrażenie, że jeśli chodzi o reprezentację Polski, to nigdy nie chodzi o styl. Niewazne z kim byśmy nie grali.

0

@Tomcio Jest Benfica, Porto, Sporting i może Braga. Reszta to poziom jak Ekstraklasa.

4

W sumie najwyższa pora, żeby ciężar dźwigania Repki wziął na swoje plecy Zieliński.

2

@Rifek Ebi Smolarek

1

Obejrzalby tu w sumie dogrywke i karne

2

@APTAPT Dziadek, ale dalej najlepszy polski piłkarz. Niekoniecznie dobrze świadczy to o reszcie

1

Oskar próbuj xd

0

@Frimpong To jest w ogóle hit, że mając zdrowego Modera, on wychodzi Szymańskim. Sebek debiutował w kadrze za Brzęczka i od tamtej pory zagrał może ze 3 dobre mecze. Strasznie nijaki pilkarz

1

@Filipem Bo Rózga walił wóde nawet na zgrupowaniach młodzieżówki. Tak się zyskuje w oczach selekcjonera

0

@VegetaPolska Oni się kompromitują praktycznie co mecz. Żadna nowość.

0

Kurwa, żeby dziabko Lewy musiał tu kiwać bo nie ma komu, to już wstyd.

1

Macie tą ścianę z Porto xd

0

Jesteśmy w formie, jesteśmy naj... kreatywni. Mamy energię, Mamy elastyczność

3

Ja pierdole gość raz podał na jeden kontakt wykrokiem, a Borek się podniecił jakby klepkę Messiego z Iniestą zobaczyl

4

@Bykunn Kiler-ów 2-óch. Siara do Rysi

0

@Andrzej_Majonez Nic nie strzeli. Dziś wygramy po golu Modera

0

@CLS63AMG Piękna asysta Modricia

1

@Arden Sprawców tego gwałtu powinno się łamać na kole. Bardzo Szkoda tej kobiety

2

@Laminedependencia Ależ ja byłem nim oczarowany. Nie licząc Pedriego, to żaden pomocnik nie zrobił na mnie takiego wrażenia od odejścia Iniesty. On przez pół roku wszystko robił dobrze.

0

@Comentateiro W tym dialogu brakuje tylko jeszcze jakiegoś ruska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?