PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz by już mógł być zamknięty Gdybyśmy potrafili wykorzystywać nasze sytuacje. To jest maskara , w każdym meczu tak jest, że mamy dużo sytuacji a nic nie wpada.
1
Coś mi się wydaje, że ten to głównie wina żółwia to jaką mają atmosferę w realu i to jak grają. PSG się go pozbyło i nagle potrafią grać w piłkę i wygrać ligę w kwietniu. Coś w tym musi być, że on kiedy takim rakiem od środka
3
@Lucyffffer1922 oni jeszcze nic nie przegrali. Pamiętaj że rewanż mają u siebie, a tam mogą się dziać różne rzeczy
23
Japierdyka Arsenal wygrywa z Realem z Polakiem na obronie i defensywnym pomocnikiem na ataku. Kurde scenariusz jak w fifie xd
12
Defensywny pomocnik grający jako fałszywa 9 strzela gola na 3:0 realowi. Hit roku xd
2
Przecież wszyscy z was srali pod siebie że Real łatwo pyknie Arsenal
0
@Eto'o9 R10 Nietoperze też mieli nic nie zrobić Realowi ;)
1
Brawo dla Nietoperzy
0
Niesamowite to jest jakie on ma podejście do Gaviego.
Niektórzy ojcowie powinni się uczyć od Flicka :)
1
Tak słabo grającej Barcy Flicka dawno nie widziałem
2
@Romario87 ponoć go ktoś widział
1
Celna el laga na El Robercika
1
Przez Raphe mamy teraz nerwy w końcówce
0
@Sinirsey bo za bardzo pchał się w odbyt kaczora i zabrakło oddechu
0
No i sprawa sie rypła.
Ciekawe teraz co z Olmo i Pau
1
Czekajcie bo zaraz vardit cofnie tego swojaka
0
@Fizzy Womack jak i mój
0
I co zostaniemy z 3 obrońcami na taki napięty terminarz.. OJ Deco weź się do roboty i uspokój Taha bo się nam przyda
0
Co z Rapha, czemu on cały mecz na ławce siedział
4
@Lewangoooolsky ale chyba coś słabo reaguje. Bo to nie pierwszy raz. A gdyby to była ostatnia akcja meczu w finale lm, która dała by nam zwycięstwo to by była kapa
4
@Lewangoooolsky zgadzam się, szczególnie zachowanie Yamala strasznie samolubne już kolejny mecz z rzędu
16
Jak mnie irytuje Yamal kolejny mecz już. Tutaj mówi że nie liczą się indywidualne osiągnięcia a gra strasznie samolubnie. Mógł podawać do Lewego, który miałby hattricka. To samo Balde do to wgl było
0
@1LY0 no i jak to oceniasz? Czy z gazowym to nie jest tak, że po prostu taką kiełbasę ze możesz zrobić na grillu elektrycznym w domu bądź w piekarniku - tylko, że ta różnica ze na gazowym se grillujesz na dworze.
0
Rozstrzygnijmy to raz na zawsze:
Grill Gazowy czy węglowy :D
1
@marions Byłem na górnej i na dolnej i moim zdaniem widok lepszy.
Na dole siedzi się już trochę nisko i jest kiczowy widok.
1
@qbsonFCBarca ja mam do ogarnięcia czyszczenie tarasu plus kostki brukowej przed domem, wiec wleci kilka piwek i jechanie z robotą, a wieczorem na urodzony mojej kochane 87 letniej babci :)
0
@MrShakira najtańszy chyba 500eur jak sprawdzałem
2
Yymmm znów legendarny optymizm zawitał. Oby tylko tak było, że nic poważnego
4
Balde ma słuszne pretensje , że został zdjęty. Nie był na kadrze to mógł grać
0
Niesamowita stypa na stadionie. Jak by wgl kibiców nie było