0

Mecz by już mógł być zamknięty Gdybyśmy potrafili wykorzystywać nasze sytuacje. To jest maskara , w każdym meczu tak jest, że mamy dużo sytuacji a nic nie wpada.

1

Coś mi się wydaje, że ten to głównie wina żółwia to jaką mają atmosferę w realu i to jak grają. PSG się go pozbyło i nagle potrafią grać w piłkę i wygrać ligę w kwietniu. Coś w tym musi być, że on kiedy takim rakiem od środka

3

@Lucyffffer1922 oni jeszcze nic nie przegrali. Pamiętaj że rewanż mają u siebie, a tam mogą się dziać różne rzeczy

23

Japierdyka Arsenal wygrywa z Realem z Polakiem na obronie i defensywnym pomocnikiem na ataku. Kurde scenariusz jak w fifie xd

12

Defensywny pomocnik grający jako fałszywa 9 strzela gola na 3:0 realowi. Hit roku xd

2

Przecież wszyscy z was srali pod siebie że Real łatwo pyknie Arsenal

0

@Eto'o9 R10 Nietoperze też mieli nic nie zrobić Realowi ;)

1

Brawo dla Nietoperzy

0

Niesamowite to jest jakie on ma podejście do Gaviego.
Niektórzy ojcowie powinni się uczyć od Flicka :)

1

Tak słabo grającej Barcy Flicka dawno nie widziałem

2

@Romario87 ponoć go ktoś widział

1

Celna el laga na El Robercika

1

Przez Raphe mamy teraz nerwy w końcówce

0

@Sinirsey bo za bardzo pchał się w odbyt kaczora i zabrakło oddechu

0

No i sprawa sie rypła.
Ciekawe teraz co z Olmo i Pau

1

Czekajcie bo zaraz vardit cofnie tego swojaka

0

@Fizzy Womack jak i mój

0

I co zostaniemy z 3 obrońcami na taki napięty terminarz.. OJ Deco weź się do roboty i uspokój Taha bo się nam przyda

0

Co z Rapha, czemu on cały mecz na ławce siedział

4

@Lewangoooolsky ale chyba coś słabo reaguje. Bo to nie pierwszy raz. A gdyby to była ostatnia akcja meczu w finale lm, która dała by nam zwycięstwo to by była kapa

4

@Lewangoooolsky zgadzam się, szczególnie zachowanie Yamala strasznie samolubne już kolejny mecz z rzędu

16

Jak mnie irytuje Yamal kolejny mecz już. Tutaj mówi że nie liczą się indywidualne osiągnięcia a gra strasznie samolubnie. Mógł podawać do Lewego, który miałby hattricka. To samo Balde do to wgl było

0

@1LY0 no i jak to oceniasz? Czy z gazowym to nie jest tak, że po prostu taką kiełbasę ze możesz zrobić na grillu elektrycznym w domu bądź w piekarniku - tylko, że ta różnica ze na gazowym se grillujesz na dworze.

0

Rozstrzygnijmy to raz na zawsze:
Grill Gazowy czy węglowy :D

1

@marions Byłem na górnej i na dolnej i moim zdaniem widok lepszy.
Na dole siedzi się już trochę nisko i jest kiczowy widok.

1

@qbsonFCBarca ja mam do ogarnięcia czyszczenie tarasu plus kostki brukowej przed domem, wiec wleci kilka piwek i jechanie z robotą, a wieczorem na urodzony mojej kochane 87 letniej babci :)

0

@MrShakira najtańszy chyba 500eur jak sprawdzałem

2

Yymmm znów legendarny optymizm zawitał. Oby tylko tak było, że nic poważnego

4

Balde ma słuszne pretensje , że został zdjęty. Nie był na kadrze to mógł grać

0

Niesamowita stypa na stadionie. Jak by wgl kibiców nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?