0

@Faro jakiego kurła Toniego

1

Jedyny plus tego posta to Pani sędzia, z którą dyskutuje Ney :D

0

@buglikos LM bierzemy my. Niech Arsenal wydyma białych. A potem by z Arsenalem w finale bierzemy puchar

0

Czemu wczoraj znowu Araujo nie zagrał? Przedłużył kontra dostaje dużo siana a grzeje ławę praktycznie co mecz

0

Znając realia i system Atleti na bank sie obsra w dwumeczu z białymi.

0

Badziew. Jak typowa przedmeczówka albo treningowa

5

@Kondziubarca winszować Polakom wyboru Rafałka. Przecież jak on wygra to z Polski nic nie zostanie, ludzie obudźcie sie!

0

@MesQueUnClub_87 ja to 1000 dawałem ale na chrzest teraz. Zależy kto ile może i czy to większa impreza na sali i czy idziesz solo czy ze swoją rodziną. Teraz za osobę płaci się ok 250-300 na sali

1

W grudniu każdy spisywał nas nas straty i na 3 miejsce w lidze. A obecnie mamy szansę w poniedziałek wskoczyć na fotel lidera. Tylko żeby nasi to wykorzystali i walczymy nadal na wszytkich frontach

1

@La Pulgaa Rapha chciał wpłacić ale Lapcio coś grymasi, że tak nie można. Byłem ostatnio na meczu. Taka stypa że było słychać co mówią piłkarze

0

Co se stoją z City i bez ruchu patrzą co się dzieje

0

Panowie to lecimy naszą Flickiniete po
Majstra

0

Ktoś się orientuje jak tam wczorajszy debiut Nico?

2

Dla nas chyba lepszy podział punktów niż wygrana Atleti. Zmniejszyła się różnica do realu na -5 do Atleti na -4
Dziś obowiązkowo wygrać i liczymy się dalej w grze o majstra

0

@katalonczyk987 wydaje mi się że ten napis był na początku sezonu a potem zmienili na same Logo

0

Real to Real. Oni nie odpuszczają

0

@Messiah10 chyba pomyliłeś storny

1

@katalonczyk987 w Barcelonie w oficjalnym sklepie koszulki w barwach meczowych były z samym Logo. Mi osobiście podoba się bardziej wersja bez napisu

1

Coś czuję że go City zgarnie nam

0

To co my jutro też piszemy petycję na arbitrów czy jak

3

Da Flick odpocząć Kounde czy będzie to zajeżdżał. W niedzielę ciężki mecz z Sevilla

2

Oni się nam chyba ewidentnie podkładają , bo innego racjonalnego wytłumaczenia nie widzę

2

NIkt się tak naprawdę nie dowie do czego tam faktycznie zaszło pomiędzy trenerem a piłkarzem.
A te pismaki to sobie mogą wymyślać artkuły z czapy.

1

@SelloutCrowd Ludzie co wy chcecie.. sami sobie głosowaliście na uśmiechniętą polskę (tak ccelowo p z małej) to teraz przestańcie narzekać.
Winszuje pewnie kolejnego wyboru tęczowego rafała na prezydenta będzie mieć jeszcze "taniej" :)

0

Jak to jest, że my takiego Nico puszczamy do Porto za marne 8 mln, a Porto potrafi go sprzedać za 60 mln... to jest niedorzeczne

1

@bulo coś w tym jest. Sam fakt tego że tylko z Barca wygrał LM i też z City. Jak na takiego trenera to słaby dorobek

1

@Kaktus3 wszytko można ogarnąć samemu. My dziś właśnie wróciliśmy z meczu. Wszytko dopinałem sam

1

@lithotripter o teraz to się popisałeś

0

Ktoś coś wie że w meczu z Alaves ma wystąpić nasz 3 bramkarz ?

0

@MiloszFCB1899 ja miałem netie i byłem też królem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?