PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Świetnie, potknęli się. Oby jutro nasze panienki potrafiły to wykorzystać i nie napsuli nam krwi jak z Rayo
1
No to kłótnia gwarantowana za zdjęcie z boiska żółwia
1
Real M i tak zapewne wygra xd
0
@BorzyKrzys już wiesz czemu Szawi tak bardzo bo chciał. Bo nabija posiadanie piłki
0
@Remi70 o co chodzi z tą zasadą ?
2
Tak grający Real dzisiaj to my byśmy wczoraj lekkim ch.. klepały
1
Tak grającemu RSSS to byśmy wczoraj wsadzili minimum manite
1
Kolejny taki mecz gdzie nikt nie potrafi uderzyć z dystansu , tylko na siłę się pchają piłka do bramki.
Wystarczyło, że Llorente przylutował piłka wpadła po rykoszecie, u nas nikt nie potrafi tak ryzykować tylko się pchają na siłę do bramki z piłka, wkurzające to jest.
0
@Kow_aLL nie było spalonego? Jak koles dostał podanie w polu karnym od zawodnika i był przed naszymi obrońcami.
Podoba sytuacja gola Lewego i tam była pokazana weryfikacja , że nie był na spalonym
0
Dlaczego bramka Sorlotha została zaliczona skoro tam był chyba spalony
1
Ja tu to tylko zostawię.
Kolejny taki mecz gdzie nikt nie potrafi uderzyć z dystansu , tylko na siłę się pchają piłka do bramki.
Elo dobranoc
0
@Pedri16Future Ferran to może mu czyścić buty i nauczyć go jak się marnuje setki
0
Ten Sorloth to przejebany joker jest. Szkoda że my nie mamy kogoś takiego na ławce. Koleś co zrobił zamęt w naszej obronie to czapki z głów.
5
Brawo dla waszego rekina , który miał grać w pierwszym składzie. Koleś się nadaje na 15-20 min końcówki meczu, wtedy przy odrobinie szczęścia coś strzela
1
Pierdolone klepanie i nabijanie podań
1
Atleti szybko poszło do ataku, a my jak zwykle 1000 podań
2
Nie ma szans. Oni się teraz zablokują na swojej połowie i naszym klepaniem nic nie zrobimy
0
Chłopaki, jak się nazywa ta laska prowadząca na TVP sport :D?
0
@Lionel_Messi10 tylko temu dla jednego grajka. A o tym ile dzieci codziennie umiera z głodu i chorób to już wyjebongo
1
@kamiVeB Flick to nie powinienem być niemcem. Jego styl bycia i życzliwość nie pasuje do tego narodu
0
@July_6_BcN z kobietą ? Tylko z nimi są ciężkie rozmowy, reszta to lajcik
2
@Lionel_Messi10 ale robią czystki. Połowa z nich to dziadki. Ale tego Silve chętnie bym u nas widział
0
@Faro jakiego kurła Toniego
1
Jedyny plus tego posta to Pani sędzia, z którą dyskutuje Ney :D
0
@buglikos LM bierzemy my. Niech Arsenal wydyma białych. A potem by z Arsenalem w finale bierzemy puchar
0
Czemu wczoraj znowu Araujo nie zagrał? Przedłużył kontra dostaje dużo siana a grzeje ławę praktycznie co mecz
0
Znając realia i system Atleti na bank sie obsra w dwumeczu z białymi.
0
Badziew. Jak typowa przedmeczówka albo treningowa
5
@Kondziubarca winszować Polakom wyboru Rafałka. Przecież jak on wygra to z Polski nic nie zostanie, ludzie obudźcie sie!
0
@MesQueUnClub_87 ja to 1000 dawałem ale na chrzest teraz. Zależy kto ile może i czy to większa impreza na sali i czy idziesz solo czy ze swoją rodziną. Teraz za osobę płaci się ok 250-300 na sali