2

Świetnie, potknęli się. Oby jutro nasze panienki potrafiły to wykorzystać i nie napsuli nam krwi jak z Rayo

1

No to kłótnia gwarantowana za zdjęcie z boiska żółwia

1

Real M i tak zapewne wygra xd

0

@BorzyKrzys już wiesz czemu Szawi tak bardzo bo chciał. Bo nabija posiadanie piłki

0

@Remi70 o co chodzi z tą zasadą ?

2

Tak grający Real dzisiaj to my byśmy wczoraj lekkim ch.. klepały

1

Tak grającemu RSSS to byśmy wczoraj wsadzili minimum manite

1

Kolejny taki mecz gdzie nikt nie potrafi uderzyć z dystansu , tylko na siłę się pchają piłka do bramki.
Wystarczyło, że Llorente przylutował piłka wpadła po rykoszecie, u nas nikt nie potrafi tak ryzykować tylko się pchają na siłę do bramki z piłka, wkurzające to jest.

0

@Kow_aLL nie było spalonego? Jak koles dostał podanie w polu karnym od zawodnika i był przed naszymi obrońcami.
Podoba sytuacja gola Lewego i tam była pokazana weryfikacja , że nie był na spalonym

0

Dlaczego bramka Sorlotha została zaliczona skoro tam był chyba spalony

1

Ja tu to tylko zostawię.
Kolejny taki mecz gdzie nikt nie potrafi uderzyć z dystansu , tylko na siłę się pchają piłka do bramki.
Elo dobranoc

0

@Pedri16Future Ferran to może mu czyścić buty i nauczyć go jak się marnuje setki

0

Ten Sorloth to przejebany joker jest. Szkoda że my nie mamy kogoś takiego na ławce. Koleś co zrobił zamęt w naszej obronie to czapki z głów.

5

Brawo dla waszego rekina , który miał grać w pierwszym składzie. Koleś się nadaje na 15-20 min końcówki meczu, wtedy przy odrobinie szczęścia coś strzela

1

Pierdolone klepanie i nabijanie podań

1

Atleti szybko poszło do ataku, a my jak zwykle 1000 podań

2

Nie ma szans. Oni się teraz zablokują na swojej połowie i naszym klepaniem nic nie zrobimy

0

Chłopaki, jak się nazywa ta laska prowadząca na TVP sport :D?

0

@Lionel_Messi10 tylko temu dla jednego grajka. A o tym ile dzieci codziennie umiera z głodu i chorób to już wyjebongo

1

@kamiVeB Flick to nie powinienem być niemcem. Jego styl bycia i życzliwość nie pasuje do tego narodu

0

@July_6_BcN z kobietą ? Tylko z nimi są ciężkie rozmowy, reszta to lajcik

2

@Lionel_Messi10 ale robią czystki. Połowa z nich to dziadki. Ale tego Silve chętnie bym u nas widział

0

@Faro jakiego kurła Toniego

1

Jedyny plus tego posta to Pani sędzia, z którą dyskutuje Ney :D

0

@buglikos LM bierzemy my. Niech Arsenal wydyma białych. A potem by z Arsenalem w finale bierzemy puchar

0

Czemu wczoraj znowu Araujo nie zagrał? Przedłużył kontra dostaje dużo siana a grzeje ławę praktycznie co mecz

0

Znając realia i system Atleti na bank sie obsra w dwumeczu z białymi.

0

Badziew. Jak typowa przedmeczówka albo treningowa

5

@Kondziubarca winszować Polakom wyboru Rafałka. Przecież jak on wygra to z Polski nic nie zostanie, ludzie obudźcie sie!

0

@MesQueUnClub_87 ja to 1000 dawałem ale na chrzest teraz. Zależy kto ile może i czy to większa impreza na sali i czy idziesz solo czy ze swoją rodziną. Teraz za osobę płaci się ok 250-300 na sali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?