0

Niech Cholo pamięta, że to dwumecz i póki co jest remis

2

8

Jak można wystawić takie mierdy do strzelania karnych xd

1

@Hosh bo ma Ramadan

0

@krol211 dziś się nie popisał niestety

0

Grając u nas Bombele by pewnie w tej sytuacji przestrzelił obok albo by mu się piłka zaplątała między nogami

1

@Destroyer_of_Worlds inne podejście sztabu medycznego i masz odpowiedź. To samo u nas było z Pedrim, kilka meczy i kontuzja. Zmienił się całkowicie sztab i koleś zasuwa bez usterek

0

@Barca7878 niestety ale to smuta prawda.

3

Lewy serio nie potrafi już strzelić do bramki w 100% sytuacji. To jest dno

4

Czemu dopiero teraz są robione takie badania genetyczne czy to w przypadku Olmo , Pedriego czy Rolanda

0

@Dawidooooo kiedy lecisz, na jaki mecz ?

2

Kurde przykra sprawa.
Dobrze że jednak na ten mecz nie pojechaliśmy

0

@Rastafarnianin właśnie ja chciałem na ten mecz jechać. Ale pojechaliśmy ostatecznie na Alaves

3

Yamala ściąga ? Wow

6

Rapha tragiczny , Pedri też się nie popisuje. Jedynie mu mojemu i chyba wszytkich zdziwieniu to Frankie gra dobre zawody do przodu dziś

8

Pedri dzisiejszy tragiczny

0

@KobeFR trzeba iść do lekarza a nie pytać la bambe o takie coś xd

0

@Pustelnik Prędzej by mógł szluga zapalić przy bramce :D

0

@Krzty nie mogę

0

Dobrze że Nietoperze wygrywają i uciekają ze strefy spadkowej

1

@VinDiesel zależy czy zamiennik czy oryginał.
Ja po przeanalizowaniu kosztów odpuściłem temat wymiany ekranu w 12 mini i kupiłem 14 używaną.

2

@LambiPL coś na ten temat wiem, bo sam przeszedłem tą paskudną chorobę i udało mi się to znokautować. Wiara w Boga, modlitwa i całkowite zawierzenie się stwórcy potrafi czynić cuda. Ja wyzdrowiałem, nogę mi uratowali i od 20 lat mam spokój.

0

@Jersi1 wymusza transfer do nas

0

@Derean ale swoje ustrzelili ;)

1

Co te Kotletiko. Z nami takie zawody a ich męczą jak stary dziad kapucyna

2

Świetnie, potknęli się. Oby jutro nasze panienki potrafiły to wykorzystać i nie napsuli nam krwi jak z Rayo

1

No to kłótnia gwarantowana za zdjęcie z boiska żółwia

1

Real M i tak zapewne wygra xd

0

@BorzyKrzys już wiesz czemu Szawi tak bardzo bo chciał. Bo nabija posiadanie piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?