PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Cholo pamięta, że to dwumecz i póki co jest remis
2
@LeoMessiiBarcaPepa chętny
8
Jak można wystawić takie mierdy do strzelania karnych xd
1
@Hosh bo ma Ramadan
0
@krol211 dziś się nie popisał niestety
0
Grając u nas Bombele by pewnie w tej sytuacji przestrzelił obok albo by mu się piłka zaplątała między nogami
1
@Destroyer_of_Worlds inne podejście sztabu medycznego i masz odpowiedź. To samo u nas było z Pedrim, kilka meczy i kontuzja. Zmienił się całkowicie sztab i koleś zasuwa bez usterek
0
@Barca7878 niestety ale to smuta prawda.
3
Lewy serio nie potrafi już strzelić do bramki w 100% sytuacji. To jest dno
4
Czemu dopiero teraz są robione takie badania genetyczne czy to w przypadku Olmo , Pedriego czy Rolanda
0
@Dawidooooo kiedy lecisz, na jaki mecz ?
2
Kurde przykra sprawa.
Dobrze że jednak na ten mecz nie pojechaliśmy
0
@Rastafarnianin właśnie ja chciałem na ten mecz jechać. Ale pojechaliśmy ostatecznie na Alaves
3
Yamala ściąga ? Wow
6
Rapha tragiczny , Pedri też się nie popisuje. Jedynie mu mojemu i chyba wszytkich zdziwieniu to Frankie gra dobre zawody do przodu dziś
8
Pedri dzisiejszy tragiczny
0
@KobeFR trzeba iść do lekarza a nie pytać la bambe o takie coś xd
0
Chyba kogoś trochę poniosło z tą kandydaturą
https://www.msn.com/pl-pl/sport/other/sensacyjne-doniesienia-to-on-zostanie-nast%C4%99pc%C4%85-flicka/ar-AA1AakM1?ocid=entnewsntp&pc=U531&cvid=3107e631b8134fa182b7ff5af10fea0e&ei=20
0
@Pustelnik Prędzej by mógł szluga zapalić przy bramce :D
0
@Krzty nie mogę
0
Dobrze że Nietoperze wygrywają i uciekają ze strefy spadkowej
1
@VinDiesel zależy czy zamiennik czy oryginał.
Ja po przeanalizowaniu kosztów odpuściłem temat wymiany ekranu w 12 mini i kupiłem 14 używaną.
2
@LambiPL coś na ten temat wiem, bo sam przeszedłem tą paskudną chorobę i udało mi się to znokautować. Wiara w Boga, modlitwa i całkowite zawierzenie się stwórcy potrafi czynić cuda. Ja wyzdrowiałem, nogę mi uratowali i od 20 lat mam spokój.
0
@Jersi1 wymusza transfer do nas
0
@Derean ale swoje ustrzelili ;)
1
Co te Kotletiko. Z nami takie zawody a ich męczą jak stary dziad kapucyna
2
Świetnie, potknęli się. Oby jutro nasze panienki potrafiły to wykorzystać i nie napsuli nam krwi jak z Rayo
1
No to kłótnia gwarantowana za zdjęcie z boiska żółwia
1
Real M i tak zapewne wygra xd
0
@BorzyKrzys już wiesz czemu Szawi tak bardzo bo chciał. Bo nabija posiadanie piłki