3

Flickinieta ma mocną zadyszkę. Wszyscy się zachwycaliśmy dwa miesiące piękna gra naszych, to chyba był efekt miotły. Wróciły stare amigosy

0

Żeby tak być uzależnionym od gry 17 latka to jest az dziwne

2

@Marian_Pazdzioch coś nie pyklo

1

Co ten Martin robi Flickowi że gra w pierwszej 11 to nie mam pojęcia

4

@Kapitan hawk PiS niestety nie ma szans na prezydenta na kolejną kadencję. Wygra ten przydupas Trzaskowski i nie będziemy mieć czego zbierać w Polsce , bo wszytko zostanie sprzedane

1

@norbi77 a nasi nie dali rady. To coś pięknego o tak

0

@XBlaugranistaX Terminy meczów stary są podawane 3 tyg przed meczem. Ale powinieneś się wstrzelić, ale czy na nowym CN, to raczej nie

0

@bartekvisca Chyba wykupione bo nic takiego nie widze :D

0

@Herato Quaresma

4

@MesQueUnClub96 nie kto inny jak Songo :)

19

Tragedia. Solidny obrona , Ingo wypadnie , Roland wypadnie i zostanie z ręką w nocniku

0

@Criss18Barca ja za 1800 znalazłem IP14

0

Kolano lewego jest na spalonym

8

Taki jeździec bez głowy jak Dembele

0

Jaki Rodrigo..
Rodri jak już Pan Piłkarz

1

Zastanawia się ktoś z was jak Joaos Feliksos radziły sobie pod wodza Her Flicka

1

Jak przyjdzie on to co z Rapha. Przecież on jest w mega gazie

1

Nasi chyba nie dojechali na mecZ

1

A Martin to myślał chyba, że sędzia zawsze podnosi rękę razem z zawodnikami Barcy

2

Ja myślę że Flick dziś da połapać Szczenie

1

@Ptasior Akurat dla nas i jest to zła wiadomość.
Myślisz, że Putin nie posunie się dalej? Oczywiście, że tak.
Ukry się poddadzą, ruski dostaną tlenu i będą lecieć dalej za zachód

0

Hej,
Ktoś się może orientuje kiedy będą potwierdzone terminy i godziny meczy naszych w Grudniu?
Chciałem się wybrać na mieczyk ale ciągle nie ma klepniętych terminów rozgrywanych meczy.

0

@Matheu12 mogłeś uprzedzić że tekst zawiera spoiler

1

Zastanawia mnie jedno, za co on dostał tego balona to nie wiem.
Ta gala to jeden wielki przekręt jak co roku :D

0

Czyżby małpiszon nie dostał złotego balona za przegrany mecz el clasico. Straszny wałek z tą galą. I Rodri dostaje ZP za co za wygrane euro ? Messi wygrał Copa America i co. Jak dla mnie piłka powinna trafić do Carvajala

0

@Derean wszedł i zrobił co do niego należało. Uspokoił grę , opanował środek pola, zaczął dyrygować całym środkiem pola.

3

Gdyby Var był wprowadzony 10 lat szybciej, dzisiaj Real nie miałby tylu LM w swojej gablocie

0

@franiu ja wróciłem z drinkowania i na drugiej połowie dobiłem bak

9

Młodzież z la masii dziś zdeklasowała warte miliony el galacticos

2

@sepek ma łeb to języków. Nie każdy tak potrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?