PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Flickinieta ma mocną zadyszkę. Wszyscy się zachwycaliśmy dwa miesiące piękna gra naszych, to chyba był efekt miotły. Wróciły stare amigosy
0
Żeby tak być uzależnionym od gry 17 latka to jest az dziwne
2
@Marian_Pazdzioch coś nie pyklo
1
Co ten Martin robi Flickowi że gra w pierwszej 11 to nie mam pojęcia
4
@Kapitan hawk PiS niestety nie ma szans na prezydenta na kolejną kadencję. Wygra ten przydupas Trzaskowski i nie będziemy mieć czego zbierać w Polsce , bo wszytko zostanie sprzedane
1
@norbi77 a nasi nie dali rady. To coś pięknego o tak
0
@XBlaugranistaX Terminy meczów stary są podawane 3 tyg przed meczem. Ale powinieneś się wstrzelić, ale czy na nowym CN, to raczej nie
0
@bartekvisca Chyba wykupione bo nic takiego nie widze :D
0
@Herato Quaresma
4
@MesQueUnClub96 nie kto inny jak Songo :)
19
Tragedia. Solidny obrona , Ingo wypadnie , Roland wypadnie i zostanie z ręką w nocniku
0
@Criss18Barca ja za 1800 znalazłem IP14
0
Kolano lewego jest na spalonym
8
Taki jeździec bez głowy jak Dembele
0
Jaki Rodrigo..
Rodri jak już Pan Piłkarz
1
Zastanawia się ktoś z was jak Joaos Feliksos radziły sobie pod wodza Her Flicka
1
Jak przyjdzie on to co z Rapha. Przecież on jest w mega gazie
1
Nasi chyba nie dojechali na mecZ
1
A Martin to myślał chyba, że sędzia zawsze podnosi rękę razem z zawodnikami Barcy
2
Ja myślę że Flick dziś da połapać Szczenie
1
@Ptasior Akurat dla nas i jest to zła wiadomość.
Myślisz, że Putin nie posunie się dalej? Oczywiście, że tak.
Ukry się poddadzą, ruski dostaną tlenu i będą lecieć dalej za zachód
0
Hej,
Ktoś się może orientuje kiedy będą potwierdzone terminy i godziny meczy naszych w Grudniu?
Chciałem się wybrać na mieczyk ale ciągle nie ma klepniętych terminów rozgrywanych meczy.
0
@Matheu12 mogłeś uprzedzić że tekst zawiera spoiler
1
Zastanawia mnie jedno, za co on dostał tego balona to nie wiem.
Ta gala to jeden wielki przekręt jak co roku :D
0
Czyżby małpiszon nie dostał złotego balona za przegrany mecz el clasico. Straszny wałek z tą galą. I Rodri dostaje ZP za co za wygrane euro ? Messi wygrał Copa America i co. Jak dla mnie piłka powinna trafić do Carvajala
0
@Derean wszedł i zrobił co do niego należało. Uspokoił grę , opanował środek pola, zaczął dyrygować całym środkiem pola.
3
Gdyby Var był wprowadzony 10 lat szybciej, dzisiaj Real nie miałby tylu LM w swojej gablocie
0
@franiu ja wróciłem z drinkowania i na drugiej połowie dobiłem bak
9
Młodzież z la masii dziś zdeklasowała warte miliony el galacticos
2
@sepek ma łeb to języków. Nie każdy tak potrafi