3

To wszystko przez zgolone brody Piketa i Mesiasza

0

A teraz by wszedł taki doświadczony Willian i coś by się działo

0

Ale z nami będą mieć 3 pkt :S

0

Pique ustawia nam pięknie mecze

0

A mówiono że to okienko było jednym z lepszych hahahahha

0

Japier.. Pisałem to przed chwilą

0

To co mówiłem skończy się jak z Girona

0

Zaraz będzie tak jak w meczu z Girona

0

Chodzi o to że go piłkarze pomijają jak by go wgl na boisku nie Było to jest to

0

Jak my tak będziemy grać z Totkami to nas rozjadą

0

Wszyscy grają jak by wgl na boisku nie Było Munira. Kompletnie go pomijają

5

Wszystko jest przewidywalne bez zakoczenia. Gdyby nie geniusz Messiego nie było by zamieszania pod bramka rywala

24

Gra bezproduktywna typowa Barca Valverde. Na dodatek pozwalamy sobie na groźne akcje Leganes

0

Mówicie o LM z roku 2006??

0

Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawę ze masz w drużynie najlepszego piłkarza footballu, który ma mniej tytułów w LM niż Luka Modrić który był poniekąd przedstawiany jako niewypał transfer.

0

Luca ma Wiecej LM OD Messiego :D

3

Dziś Vidal pokazał klasę na stadiony świata i kasę jaka za niego daliśmy 18mln to biznes roku

0

Ciężki jest powrót do normalności po tygodniowym all inclusive

0

Szkoda ze te zarobki nie przekładają sie na puchary... Mam szczególnie na myśli LM

0

Co masz ból tyłka, że siedzisz na działce i nie podróżujesz po świecie?

0

Dzięki :)

7

Jak pięknie dziś jest piąteczek piątunio ostatni dzień w robocie przede mną urlop z żonką tydzień na krecie :D

0

Coś się obstało :D

0

On sam z tego faktu jest bardzo zdziwiony.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Dla posiadaczy PsPlus;



Czy kiedykolwiek była dostępna w ramach konta dostępna nowa Fifa lub Pes?

Edit:
Nie chodzi mi w dniu premiery ale tylko o to czy była np dostępna po poł roku czy po jakimś okresie od premiery

0

bo to młode talenty ; przyszłość reprezentacji Polski

0

Widziecie już w PS Store GodOfWar III? Bo miał być dostępny od 4 wrzesnia a ja nie widzę. mam tylko Destiny 2

0

Macie już w sklepie Ps godofwar III ?? Ja niestety nie wiedzę a miała być dostępna od 04.09

0

Ronaldo i Papadokulos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?