PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To wszystko przez zgolone brody Piketa i Mesiasza
0
A teraz by wszedł taki doświadczony Willian i coś by się działo
0
Ale z nami będą mieć 3 pkt :S
0
Pique ustawia nam pięknie mecze
0
A mówiono że to okienko było jednym z lepszych hahahahha
0
Japier.. Pisałem to przed chwilą
0
To co mówiłem skończy się jak z Girona
0
Zaraz będzie tak jak w meczu z Girona
0
Chodzi o to że go piłkarze pomijają jak by go wgl na boisku nie Było to jest to
0
Jak my tak będziemy grać z Totkami to nas rozjadą
0
Wszyscy grają jak by wgl na boisku nie Było Munira. Kompletnie go pomijają
5
Wszystko jest przewidywalne bez zakoczenia. Gdyby nie geniusz Messiego nie było by zamieszania pod bramka rywala
24
Gra bezproduktywna typowa Barca Valverde. Na dodatek pozwalamy sobie na groźne akcje Leganes
0
Mówicie o LM z roku 2006??
0
Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawę ze masz w drużynie najlepszego piłkarza footballu, który ma mniej tytułów w LM niż Luka Modrić który był poniekąd przedstawiany jako niewypał transfer.
0
Luca ma Wiecej LM OD Messiego :D
3
Dziś Vidal pokazał klasę na stadiony świata i kasę jaka za niego daliśmy 18mln to biznes roku
0
Ciężki jest powrót do normalności po tygodniowym all inclusive
0
Szkoda ze te zarobki nie przekładają sie na puchary... Mam szczególnie na myśli LM
0
Co masz ból tyłka, że siedzisz na działce i nie podróżujesz po świecie?
0
Dzięki :)
7
Jak pięknie dziś jest piąteczek piątunio ostatni dzień w robocie przede mną urlop z żonką tydzień na krecie :D
0
Coś się obstało :D
0
On sam z tego faktu jest bardzo zdziwiony.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Dla posiadaczy PsPlus;
Czy kiedykolwiek była dostępna w ramach konta dostępna nowa Fifa lub Pes?
Edit:
Nie chodzi mi w dniu premiery ale tylko o to czy była np dostępna po poł roku czy po jakimś okresie od premiery
0
bo to młode talenty ; przyszłość reprezentacji Polski
0
Widziecie już w PS Store GodOfWar III? Bo miał być dostępny od 4 wrzesnia a ja nie widzę. mam tylko Destiny 2
0
Macie już w sklepie Ps godofwar III ?? Ja niestety nie wiedzę a miała być dostępna od 04.09
0
Ronaldo i Papadokulos