13

Jest idealnie wypoczęty Vidal który grał wiele meczów przeciwko Interowi.
Aa tam ch** dam oddychającego rękawami Rakiticia

3

Nastawił się na grę asekuracyjna. Nie ma Messiego który mu broni mecze i ma nasrane w spodniach

6

Semedo w meczu z Sevilla jeden z lepszych piłkarzy meczów jest w gazie.
Logika EV a ch** dziś zagra Świeżo po kontuzji wracający Roberto

0

Niegdyś był sobie Malcom i Vidal ..

0

Jo ja nie wiem czy SR to jest żelazna obrona

1

Dopóki trenerem jest EV nie warto ściągać De Lighta i De Jonga bo się tylko zmarnują jo będą albo robić za kibiców albo grzać ławę

0

Nie jeden trener by się o taka kadrę jak ma Ernest zabijał ale nie on on ma swoje dziwne chore zasady

10

Wiec Nelson dostaje strzała z liścia pięknie się spisywał ledwo Roberto wraca już Nelson grzeje ławę.. ojj Valdi jesteś jednym wielim cepem

0

Mats mi przypomina troch Valdesa
Mats ma tak jak miał Valdes:
Wyciąga takie piłki, przy których większość bramkarzy odprowadziłaby wzrokiem piłkę do siatki, ale czasem też wpuszcza takie szmaty ze głowa mała.

0

Messi chłopcze ma kontuzje

0

Scenariusz jak z bajki
EV daje na Real so pierwszej jedenastki Malcoma ten odpala i strzela bramkę może dwie i asystuje ojjj ciekawe co by Valdi zrobił.. w nagrodę następny mecz na ławie!?

1

A Valverde kl zwykle zachowawcze odpowiedzi ehh.. pisałem kilka razy i napisze jescze raz ten chłop nie m JAJ

0

jakie wy macie problemy to się w głowie nie mieści, tak się zastawiam musi sie wam bardzo nudzić ze wymyślacie i piszecie te wylewy tutaj.

3

Pytałem poważnie ale widać to powaga nie należy do twoich mocnych stron.

0

Ludziska Siemka,
Na jakiej stronce kupie blulze naszego ukochanego klubu?

34

Dostał zaufanie od trenera i odpłaca się ładując s każdym meczu bramę..

0

Czyli będzie ta sama sytuacja co z Figo.
Neymar się sprzeda do realu i później na klasyku polecą świńskie łby w jego stronę.

0

Maestro !

3

Wyjaśni mi ktoś dlaczego Malcom znowu nie powołany wczoraj był?? To jest jakaś paranoja. To gomes to drewno grało więcej niż Malcom który potrzebuje minut żeby się pokazać

0

Dobrze ze nie oglądałem tylko sobie spokojnie grałem z szfagrem i żona w kręgle . Z tego co czytam to tragedia . A co będzie gdy Leo odejdzie na emerytur..... jedna wielka zenua

0

Będziemy wyglądać jak Panienki na wybiegu Miss World.

0

Azpilicueta nie do wyjęcia z Chelsea

0

Fajne trio ale BEZ Suareza już. trzeba świeżynki na pozycji 9

3

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi w tej durnej piosence Podsiadło "nie ma fal".. głupszej piosenki nie słyszałem a puszczają to w radiu kilka razy na godzinę.. Porażka.

11

Nie dziwi mnie to ani trochę, gdyby nie Messi dziś nawet nie bylibyśmy w 3 trójce w tabeli

0

Firmino

0

To jest jakas parodia

0

Siemka
Lambrowicze pomoże ktoś. Bo powoli skupuje prezenty pod choinke i moja siostra chciała radio samochode z bluetooh, dzięki któremu można połączyć tel i rozmawiać lubl puszczac muzykę .
Cena tak myśle do 200zl może ktoś coś polecić ?
Z góry dzięki

0

To pewnie jakiś szpital psychiatryczny to normalne zjawisko

2

I na co nam ten De Light i De Jong. Dopóki EV nas prowadzi nie da im szans gry i chłopaki zmarnują potencjał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?