PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Jest idealnie wypoczęty Vidal który grał wiele meczów przeciwko Interowi.
Aa tam ch** dam oddychającego rękawami Rakiticia
3
Nastawił się na grę asekuracyjna. Nie ma Messiego który mu broni mecze i ma nasrane w spodniach
6
Semedo w meczu z Sevilla jeden z lepszych piłkarzy meczów jest w gazie.
Logika EV a ch** dziś zagra Świeżo po kontuzji wracający Roberto
0
Niegdyś był sobie Malcom i Vidal ..
0
Jo ja nie wiem czy SR to jest żelazna obrona
1
Dopóki trenerem jest EV nie warto ściągać De Lighta i De Jonga bo się tylko zmarnują jo będą albo robić za kibiców albo grzać ławę
0
Nie jeden trener by się o taka kadrę jak ma Ernest zabijał ale nie on on ma swoje dziwne chore zasady
10
Wiec Nelson dostaje strzała z liścia pięknie się spisywał ledwo Roberto wraca już Nelson grzeje ławę.. ojj Valdi jesteś jednym wielim cepem
0
Mats mi przypomina troch Valdesa
Mats ma tak jak miał Valdes:
Wyciąga takie piłki, przy których większość bramkarzy odprowadziłaby wzrokiem piłkę do siatki, ale czasem też wpuszcza takie szmaty ze głowa mała.
0
Messi chłopcze ma kontuzje
0
Scenariusz jak z bajki
EV daje na Real so pierwszej jedenastki Malcoma ten odpala i strzela bramkę może dwie i asystuje ojjj ciekawe co by Valdi zrobił.. w nagrodę następny mecz na ławie!?
1
A Valverde kl zwykle zachowawcze odpowiedzi ehh.. pisałem kilka razy i napisze jescze raz ten chłop nie m JAJ
0
jakie wy macie problemy to się w głowie nie mieści, tak się zastawiam musi sie wam bardzo nudzić ze wymyślacie i piszecie te wylewy tutaj.
3
Pytałem poważnie ale widać to powaga nie należy do twoich mocnych stron.
0
Ludziska Siemka,
Na jakiej stronce kupie blulze naszego ukochanego klubu?
34
Dostał zaufanie od trenera i odpłaca się ładując s każdym meczu bramę..
0
Czyli będzie ta sama sytuacja co z Figo.
Neymar się sprzeda do realu i później na klasyku polecą świńskie łby w jego stronę.
0
Maestro !
3
Wyjaśni mi ktoś dlaczego Malcom znowu nie powołany wczoraj był?? To jest jakaś paranoja. To gomes to drewno grało więcej niż Malcom który potrzebuje minut żeby się pokazać
0
Dobrze ze nie oglądałem tylko sobie spokojnie grałem z szfagrem i żona w kręgle . Z tego co czytam to tragedia . A co będzie gdy Leo odejdzie na emerytur..... jedna wielka zenua
0
Będziemy wyglądać jak Panienki na wybiegu Miss World.
0
Azpilicueta nie do wyjęcia z Chelsea
0
Fajne trio ale BEZ Suareza już. trzeba świeżynki na pozycji 9
3
Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi w tej durnej piosence Podsiadło "nie ma fal".. głupszej piosenki nie słyszałem a puszczają to w radiu kilka razy na godzinę.. Porażka.
11
Nie dziwi mnie to ani trochę, gdyby nie Messi dziś nawet nie bylibyśmy w 3 trójce w tabeli
0
Firmino
0
To jest jakas parodia
0
Siemka
Lambrowicze pomoże ktoś. Bo powoli skupuje prezenty pod choinke i moja siostra chciała radio samochode z bluetooh, dzięki któremu można połączyć tel i rozmawiać lubl puszczac muzykę .
Cena tak myśle do 200zl może ktoś coś polecić ?
Z góry dzięki
0
To pewnie jakiś szpital psychiatryczny to normalne zjawisko
2
I na co nam ten De Light i De Jong. Dopóki EV nas prowadzi nie da im szans gry i chłopaki zmarnują potencjał