PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z takim „świetnym” napastnikiem to my możemy walczyć i puchary ale króla CdR
0
No z takim „świetnym” napastnikiem to możemy grać o puchary ale Króla i CdR
2
Tez tak uważam. KaDy na sile go pompuje i się nim zachwyca
0
Czemu Malcom na trybunach ??
0
Suarez chyba jescze nie wrócił z Rosji
0
Narazie to kaszanka ta gra
0
Lenglet tez się nie popisał
0
Estrella damm Barcelona otwarta i jedziemy panowie !
Vamos
0
Poszlibyście na deal Luisto za Firmino ?
W tym lub następnym sezonie ??
0
Może wkoncu wróć stara dobra wersja Luisto
8
Pewnie juz było ale grafa w PES 19 wymiata
2
Ale u mnie Bytom Mechowice było tąpnięcie... butelki z winem mi się az poprzewracały masakra
0
Nie brał byś 400mln za Dembele który może okazać się nie wypałem ?? Ja brałbym z pocałowaniem ręki
0
Ja bym widział Icardiego
31
Hej,
Wiem, ze już było ale pewnie nie wszyscy zdążyli zobaczyć:
Moja mama startuje w konkursie na najpiękniejszy ogródek.
Brdę wam bardo wdzięczy Clues za każda łapkę oddaną ma moją mamę w tym konkursie.
[Zobacz link: https://www.facebook.com/centrumogrodniczelimba/posts/1807237506036532]
1
Też mam takie zdanie.
Leo nie potrafi motywować i nakrzyczeć na drużynę, w repie jest i co i nic to nie daje.
1
Pogba Fichado
2
Dawać go tutaj !
41
Hej,
Moja mama startuje w konkursie na najpiękniejszy ogródek.
Brdę wam bardo wdzięczy Clues za każda łapkę oddaną ma moją mamę w tym konkursie.
https://www.facebook.com/centrumogrodniczelimba/posts/1807237506036532
0
Można grać w demo PESA online?
1
Nadzieja umiera ostatnia ;)
5
Czekam na Pogba Fichado
15
Denis zwolni numer 6 dla Pogby :D
2
Gdyby dostał tyle szans co drewnoGomes to Denis dziś były podstawowym zawodnikiem pierwszego składu.
0
Dembele nie zasługuje na pierwszy skład.
Malcom powinien grać po przeszedł cały okres przygotowawczy z Barca.
1
Moj kumpel ma mega telefon.
Flagowiec od LG.
1
Bo każdy spina dupe o to ze nie nie nie bo kasa.. a czy to wasza kasa?? To klub zarządza kasą nie wy.
Ja chce Pogbę bo to jakość pieszego wejścia w skład.
6
Ludzie a co wy się tak przejmujecie czy to wasza kasa?
Ważne, że będziemy mieć bardzo dobrego grajka na miarę Barcelony i pomoże nam wygrać trofea
0
Za co był Banik?
1
Ale jak oni wydawali miliony na transfery to mogło być