0

Z takim „świetnym” napastnikiem to my możemy walczyć i puchary ale króla CdR

0

No z takim „świetnym” napastnikiem to możemy grać o puchary ale Króla i CdR

2

Tez tak uważam. KaDy na sile go pompuje i się nim zachwyca

0

Czemu Malcom na trybunach ??

0

Suarez chyba jescze nie wrócił z Rosji

0

Narazie to kaszanka ta gra

0

Lenglet tez się nie popisał

0

Estrella damm Barcelona otwarta i jedziemy panowie !
Vamos

0

Poszlibyście na deal Luisto za Firmino ?
W tym lub następnym sezonie ??

0

Może wkoncu wróć stara dobra wersja Luisto

8

Pewnie juz było ale grafa w PES 19 wymiata

2

Ale u mnie Bytom Mechowice było tąpnięcie... butelki z winem mi się az poprzewracały masakra

0

Nie brał byś 400mln za Dembele który może okazać się nie wypałem ?? Ja brałbym z pocałowaniem ręki

0

Ja bym widział Icardiego

31

Hej,
Wiem, ze już było ale pewnie nie wszyscy zdążyli zobaczyć:



Moja mama startuje w konkursie na najpiękniejszy ogródek.
Brdę wam bardo wdzięczy Clues za każda łapkę oddaną ma moją mamę w tym konkursie.

[Zobacz link: https://www.facebook.com/centrumogrodniczelimba/posts/1807237506036532]

1

Też mam takie zdanie.
Leo nie potrafi motywować i nakrzyczeć na drużynę, w repie jest i co i nic to nie daje.

1

Pogba Fichado

2

Dawać go tutaj !

41

Hej,

Moja mama startuje w konkursie na najpiękniejszy ogródek.
Brdę wam bardo wdzięczy Clues za każda łapkę oddaną ma moją mamę w tym konkursie.

https://www.facebook.com/centrumogrodniczelimba/posts/1807237506036532

0

Można grać w demo PESA online?

1

Nadzieja umiera ostatnia ;)

5

Czekam na Pogba Fichado

15

Denis zwolni numer 6 dla Pogby :D

2

Gdyby dostał tyle szans co drewnoGomes to Denis dziś były podstawowym zawodnikiem pierwszego składu.

0

Dembele nie zasługuje na pierwszy skład.

Malcom powinien grać po przeszedł cały okres przygotowawczy z Barca.

1

Moj kumpel ma mega telefon.
Flagowiec od LG.

1

Bo każdy spina dupe o to ze nie nie nie bo kasa.. a czy to wasza kasa?? To klub zarządza kasą nie wy.

Ja chce Pogbę bo to jakość pieszego wejścia w skład.

6

Ludzie a co wy się tak przejmujecie czy to wasza kasa?
Ważne, że będziemy mieć bardzo dobrego grajka na miarę Barcelony i pomoże nam wygrać trofea

0

Za co był Banik?

1

Ale jak oni wydawali miliony na transfery to mogło być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?