0

Suarez bedzie grał cały sezon 90 min
ZAPAMIĘTAJCIE TO

0

Ale Cou wczoraj piękna piłkę posłał do Suareza ale Suarez tego nie wykorzystał ale Masip zaszalał tez z interwencja

0

Wiem ze to dopiero druga kolejka i wgl ale z taka gra w LM nie zawalczymy ..

4

Gdzie Real nie może tam i Var nie pomoże

0

Z taka gra w LM nie zawalczymy

0

Może się nie lubią z Ronaldo

3

Digne przeszedł do Evertonu żeby złapać więcej gry a tutaj drugi mecz na ławie siedzi

0

Czy to trzeci komplet ??

0

Hahaha 80mln ni chyba ich coś grzeje. Niech wykładają na stół klauzule to się zobaczy jak się to potoczy..
PSG FFP nie dotyczy. Już szejk ładnie posmarował Komu trzeba

0

Jak długo jescze Roberto będzie brany jako obrońca ..

0

Ale niestety Messi ma do powiedzenia najwięcej.

7

Siedzą 3 panowie na budowie i mówią:

Dobra t rzucamy monetą:

- jeden mówi jak wypadnie reszka pijemy kawe

- drugi mów jak wypadnie orzeł to idziemy na piwo

- na to trzeci; a jak spadnie pionowo

No to wtedy chytamy się roboty.

3

On nie ma jaj i nie pójdzie w tym kierunku.

3

A kiedy Zadebiutuje w Lidze Malcom.. kupiliśmy go potem go wpuści ne jeden mecz nie bedzie zgrany i będzie się na nim koty wieszało

0

Hahahah powiem tylko tyle.

0

Kasa ziomek kasa i tyle.

0

Jak Real sprawdzi tego Mbappe to będzie przekręt roku :D

0

Ten to jest największy przegryw z La Massi

1

Gdzie załatwiałes bilety na samolot?

0

Szerszeń tak ma na nazwisko mój kierowca który odbiera mi importy z niemiec :D

3

o Tego Rodygo to by nasi mogli zawalczyć...

3

3

https://kwejk.pl/obrazek/3248531/troche-przypal.html

sam chciałbym paść jej ofiara molestowania :D

0

Koles niegdyś lis pola karnego, do wzięcia za darmo.. Może Valdi by go nakierował na dobre tory.

Larsson tez miał byc porażką a nie raz nas ratował.

0

Giuseppe Rossi bez klubu jest, moża by go wziąć jako jokera

8

Allegro jest tego mnóstwo

0

POGBA!

10

I takich newsów nam tutaj potrzeba ! PIĘKNIE :D

0

Był artykuł jak Messi podpisywał kontrakt

0

Co do Suareza.
Przypomnijcie sobie jak Messi podpisywał nowy kontrakt jako był jego warunek. Suarez ma zostać w drużynie i grać. I choćby nie wiem jak bardzo Suarez grał zle to zawsze będzie grał 90 min

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?