PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez bedzie grał cały sezon 90 min
ZAPAMIĘTAJCIE TO
0
Ale Cou wczoraj piękna piłkę posłał do Suareza ale Suarez tego nie wykorzystał ale Masip zaszalał tez z interwencja
0
Wiem ze to dopiero druga kolejka i wgl ale z taka gra w LM nie zawalczymy ..
4
Gdzie Real nie może tam i Var nie pomoże
0
Z taka gra w LM nie zawalczymy
0
Może się nie lubią z Ronaldo
3
Digne przeszedł do Evertonu żeby złapać więcej gry a tutaj drugi mecz na ławie siedzi
0
Czy to trzeci komplet ??
0
Hahaha 80mln ni chyba ich coś grzeje. Niech wykładają na stół klauzule to się zobaczy jak się to potoczy..
PSG FFP nie dotyczy. Już szejk ładnie posmarował Komu trzeba
0
Jak długo jescze Roberto będzie brany jako obrońca ..
0
Ale niestety Messi ma do powiedzenia najwięcej.
7
Siedzą 3 panowie na budowie i mówią:
Dobra t rzucamy monetą:
- jeden mówi jak wypadnie reszka pijemy kawe
- drugi mów jak wypadnie orzeł to idziemy na piwo
- na to trzeci; a jak spadnie pionowo
No to wtedy chytamy się roboty.
3
On nie ma jaj i nie pójdzie w tym kierunku.
3
A kiedy Zadebiutuje w Lidze Malcom.. kupiliśmy go potem go wpuści ne jeden mecz nie bedzie zgrany i będzie się na nim koty wieszało
0
Hahahah powiem tylko tyle.
0
Kasa ziomek kasa i tyle.
0
Jak Real sprawdzi tego Mbappe to będzie przekręt roku :D
0
Ten to jest największy przegryw z La Massi
1
Gdzie załatwiałes bilety na samolot?
0
Szerszeń tak ma na nazwisko mój kierowca który odbiera mi importy z niemiec :D
3
o Tego Rodygo to by nasi mogli zawalczyć...
3
https://x.com/interneitor/status/1031302009125826561
Zawał momentalny
3
https://kwejk.pl/obrazek/3248531/troche-przypal.html
sam chciałbym paść jej ofiara molestowania :D
0
Koles niegdyś lis pola karnego, do wzięcia za darmo.. Może Valdi by go nakierował na dobre tory.
Larsson tez miał byc porażką a nie raz nas ratował.
0
Giuseppe Rossi bez klubu jest, moża by go wziąć jako jokera
8
Allegro jest tego mnóstwo
0
POGBA!
10
I takich newsów nam tutaj potrzeba ! PIĘKNIE :D
0
Był artykuł jak Messi podpisywał kontrakt
0
Co do Suareza.
Przypomnijcie sobie jak Messi podpisywał nowy kontrakt jako był jego warunek. Suarez ma zostać w drużynie i grać. I choćby nie wiem jak bardzo Suarez grał zle to zawsze będzie grał 90 min