PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na pewno nie w 2000 roku a w 2006 po mistrzostwach świata było głośno o transferze Boruca do nas
3
I po co nam ten zawodnik z perspektywa skoro EV i tak by na niego nie stawiał..
2
Nie miał pomysłu z tego powodu, że chciał zakończyć tiki take która już każdy znał i wprowadzić coś innego nowocześniejszego ale kochany zarząd mu na to nie pozwolił.
0
Prawda jest taka, że nie trzeba ale bez doświadczenia nikt Cię do pracy nie przyjmie.
1
Czy dzisiejszy mecz naszych jest transmitowany gdzieś oprócz Polsat premium??
Canal + czy cos?
3
Nie cieszcie się tak z słabej gry realu, ich taka gra tylko pociągnie za sobą transfer Hazarda i Neymara do białych.
53
Przychodzi garbaty do lekarza
A lekarz do niego po ch** się Pan skradasz.
0
Tym artykułem przytaczasz błędy jakie popełnia piłkarza a nie to, że Rakitić jest zajechany i oddycha rękawami.
28
Jak EV Wystawi w pierwszej 11 Rakitica to ja dziękuję za takiego pana na ławce trenerskiej. Takim posunięciem pokaże tylko ze nie ma jaj i boi się podejmować jakiś konkretnych decyzji czy zmian.
4
Brak Malcoma.. WTF Mr Valverde?
Co ty odwalasz, sam sie pogubił w tym co robi już..
0
No i po co są na treningu jak i tak nie zagrają ani minuty.
14
Wczoraj w kini TABUNY kolejek na ten film..
Ja nie zamierzam na to iść, bo to obnażanie kościoła.
Pokazują tylko te najgorsze rzeczy ciekawe dlaczego nie nakręcą tych dobrych stron..
1
Stajemy się tym czym był kiedyś Real. Ściągamy dobre talenty które się marnują.. La Masia nie działa. Szkoda tego zespołu
0
Najgorsze jest to że EV nie widzi żadnego problemu :/
0
Barca szuka lewego i środkowe obrońcy.. I na cholere było sprzedawać Mine i Digne którzy byli dobrymi zmiennikami
0
Pep był kotem w worku który się sprawdził. W EV wszysxy wiedzieli jaki jest. Trener bez charyzmy i bez jaj. Nie na takie gwiazdy jak są u nas
1
EV trenował tylko średni Athletic który nie grał w LM więc jak ma zdobyć ten tytuł?? Dla niego LaLiga to jest wielki wyczyn
1
Jak gra Lenglet?
0
Nowy herb to jedna wielka porażka...
0
W takim meczu zamiast Rakiet mógł grać Artur który potrafi kontrolować tępo gry, a kiedy ma się ogrywać jak nie w takich meczach.
0
Once de gala wygrywa mecze bo jest początek sezonu, przyjdzie styczeń mecze w LM i dopiero się zacznie.. once de gala będzie grała każdy mecz i wyjdzie z tego wielkie bagno. Dlaczego nie mamy nikogo na ławce, kogo bby mógł wpuścić i cos by zmiennik zamieszał- bo ich nie ogrywa daje im ogony a potem każdy płacze, że nie ma ławki.
0
Pociski idą w EV bo co on robi ze składem ciągle wystawia tą samą jedenastkę gdzie w 70 minucie Rakitic oddycha rękawami nie daje kompletnie nic i zostaje na boisku cały mecz, w sobotę znowu pewnie zagra pełne 90 min i to jest ten problem.
0
Ja tylko mam nadzieję, że zarząd wstrzyma się póki co z nowa umową dla EV
1
Nasza gra była bezproduktywna, bez pomysłu i nudna gra typowa Barca Valverde.
Na dodatek pozwalaliśmy sobie na groźne akcje Leganes i skończyło się to upokorzeniem.
Taką grą o LM i Majstrze możemy co najwyżej pomarzyć.
4
Nasza gra była bezproduktywna typowa Barca Valverde. Na dodatek pozwalaliśmy sobie na groźne akcje Leganes i skończyło się to upokorzeniem. Taką grą o LM i Majstrze możemy pomarzyć.
0
Szkoda mi tego Liverpoolu
0
Co ta Sevilla gra. Tak grająca nas również rozjedzie
0
Robi to samo co Z ROMA przerywamy a ten reaguje na ostatnie 20 min...
5
Życzę powodzenia naszym w LM
Jeszcze będzie tak że nie wyjdziemy
1
A my ławki Panie Ernestinho nie mamy??