0

Na pewno nie w 2000 roku a w 2006 po mistrzostwach świata było głośno o transferze Boruca do nas

3

I po co nam ten zawodnik z perspektywa skoro EV i tak by na niego nie stawiał..

2

Nie miał pomysłu z tego powodu, że chciał zakończyć tiki take która już każdy znał i wprowadzić coś innego nowocześniejszego ale kochany zarząd mu na to nie pozwolił.

0

Prawda jest taka, że nie trzeba ale bez doświadczenia nikt Cię do pracy nie przyjmie.

1

Czy dzisiejszy mecz naszych jest transmitowany gdzieś oprócz Polsat premium??
Canal + czy cos?

3

Nie cieszcie się tak z słabej gry realu, ich taka gra tylko pociągnie za sobą transfer Hazarda i Neymara do białych.

53

Przychodzi garbaty do lekarza
A lekarz do niego po ch** się Pan skradasz.

0

Tym artykułem przytaczasz błędy jakie popełnia piłkarza a nie to, że Rakitić jest zajechany i oddycha rękawami.

28

Jak EV Wystawi w pierwszej 11 Rakitica to ja dziękuję za takiego pana na ławce trenerskiej. Takim posunięciem pokaże tylko ze nie ma jaj i boi się podejmować jakiś konkretnych decyzji czy zmian.

4

Brak Malcoma.. WTF Mr Valverde?
Co ty odwalasz, sam sie pogubił w tym co robi już..

0

No i po co są na treningu jak i tak nie zagrają ani minuty.

14

Wczoraj w kini TABUNY kolejek na ten film..
Ja nie zamierzam na to iść, bo to obnażanie kościoła.
Pokazują tylko te najgorsze rzeczy ciekawe dlaczego nie nakręcą tych dobrych stron..

1

Stajemy się tym czym był kiedyś Real. Ściągamy dobre talenty które się marnują.. La Masia nie działa. Szkoda tego zespołu

0

Najgorsze jest to że EV nie widzi żadnego problemu :/

0

Barca szuka lewego i środkowe obrońcy.. I na cholere było sprzedawać Mine i Digne którzy byli dobrymi zmiennikami

0

Pep był kotem w worku który się sprawdził. W EV wszysxy wiedzieli jaki jest. Trener bez charyzmy i bez jaj. Nie na takie gwiazdy jak są u nas

1

EV trenował tylko średni Athletic który nie grał w LM więc jak ma zdobyć ten tytuł?? Dla niego LaLiga to jest wielki wyczyn

1

Jak gra Lenglet?

0

Nowy herb to jedna wielka porażka...

0

W takim meczu zamiast Rakiet mógł grać Artur który potrafi kontrolować tępo gry, a kiedy ma się ogrywać jak nie w takich meczach.

0

Once de gala wygrywa mecze bo jest początek sezonu, przyjdzie styczeń mecze w LM i dopiero się zacznie.. once de gala będzie grała każdy mecz i wyjdzie z tego wielkie bagno. Dlaczego nie mamy nikogo na ławce, kogo bby mógł wpuścić i cos by zmiennik zamieszał- bo ich nie ogrywa daje im ogony a potem każdy płacze, że nie ma ławki.

0

Pociski idą w EV bo co on robi ze składem ciągle wystawia tą samą jedenastkę gdzie w 70 minucie Rakitic oddycha rękawami nie daje kompletnie nic i zostaje na boisku cały mecz, w sobotę znowu pewnie zagra pełne 90 min i to jest ten problem.

0

Ja tylko mam nadzieję, że zarząd wstrzyma się póki co z nowa umową dla EV

1

Nasza gra była bezproduktywna, bez pomysłu i nudna gra typowa Barca Valverde.
Na dodatek pozwalaliśmy sobie na groźne akcje Leganes i skończyło się to upokorzeniem.
Taką grą o LM i Majstrze możemy co najwyżej pomarzyć.

4

Nasza gra była bezproduktywna typowa Barca Valverde. Na dodatek pozwalaliśmy sobie na groźne akcje Leganes i skończyło się to upokorzeniem. Taką grą o LM i Majstrze możemy pomarzyć.

0

Szkoda mi tego Liverpoolu

0

Co ta Sevilla gra. Tak grająca nas również rozjedzie

0

Robi to samo co Z ROMA przerywamy a ten reaguje na ostatnie 20 min...

5

Życzę powodzenia naszym w LM
Jeszcze będzie tak że nie wyjdziemy

1

A my ławki Panie Ernestinho nie mamy??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?