2

Polecam hamburgera z wołowina mEEEGA

8

Jeśli De Light ma przyjśc i dostawać tyle szans gry co nasi zmiennicy to szkoda niszczyć jego potencjału w czasie gdy EV prowadzi Barce.

4

Może przykład Paco otworzy zarządowi oczy i pokaże jak EV marnuje potencjał zawodników ..

10

Kończ waść wstydu oszczędź ..

2

Powiedzcie gdzie wy pracujecie ze tyle zarabiacie, sam się przyjmę choćby od zaraz.

0

Bo ma DNA BARCy i tyle

0

500 Gb możliwe ze tak.

6

Psujemy sobie krew na osobie Valverde a to i tak nic nie da.
NIkt nie zmieni jego postępowania zarząd jest za miękki zeby mu powiedzieć dwa zdania. Dopóki on będzie trenował będzie źle. Szkoda tylko ze marnują sie ostatnie lata gry Messiego.

1

Więc widzimy ze od przyszłego Sezonu Real się wzmocni mocno,.
Na pewno ściągną Hazarda to jest wiadome od jakiegoś czasu i pewnie wyrwą jakiegoś dobrego trenera.

0

Chyba nie powiesz ze nie poszedłbyś na wymianę Suarez za Firmino.

0

Ale bym zobaczył takiego Firmino w barwach Blaugrany ojjj

1

Jak dla mnie to

Mats
Semedo - Lenglet - Umtiti - Alba
Vidal - Busi - Arthur
Dembele - Messi - Coutinho

1

Zajeżdżanie w każdym meczu przez 90 min Rakiticia, Busiego, Suareza to naprawdę inne składy tak.

0

Co to za afera? z tym gwałtem niby?

0

To bez sensu? To po co EV zajeżdża pierwszy garnitur w lalidze a nie oszczędza ich na LM? Bzdury

0

#ValvedeOut

Każdy pisze, że się oszczędzamy na LM TAK?
To jaki w tym sens zajeżdżać pierwszy garnitur w LaLidze- ciągle grajaci sami tutaj i tutaj i w pewnym momencie nie wydalają odpuszczają, tak sie właśnie przegrywa LM- tak przegraliśmy LM z romą..

4

Kylian na 100% będzie grał dla Realu. Perez da za niego każda kasę

0

Dałbym z Neya suareza i Dembele

0

Co może nam pomoc ? Zmiana trenera i jedyny zawodnik który bez słów rozumie się z Messim i Suarezem. Chyba każdy wie kto... Ney..!!

0

Looooo szacun zmiana :O 7 min do końca

2

Nie czuje żadnych emocji oglądając dzisiejsza Barce

1

Jak jak jak kurla można grać drugo kecz z rzędu ta sama jedenastka i w 75 min nie zrobić zmian ja tego serio nie czaje. Mając taka ławę zero zmian ciekawe

2

A mogłem być w kinie na dobrym filmie a nie oglądać ta żenadę

1

Jak to widzę to mam tylko na jedno ochotę. Nalać se jescze kieliszek i się napić !

0

A może EV jest traktowany jak święty grall w oczach zarządu jak niegdyś Andre Gomes

1

Widać EV pasuje remis i nie zamierza walczyc o 3 pkt

0

Ja nie wiem na co on czeka z tymi zmianami

1

Kurla rob te zmiany

0

On go nie wygryzł, Roberto ma kontuzje

0

Zmiany znowu będą w 80 min spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?