PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
w Jakiej cenie chodzą bilety na mecz polska włochy i portugalia na sląśkim w Chorzowie?
0
Papiery ma ale nie rozwinie sie dobrze i przy Valverde który nauczy go asekuracyjnej gry. Pod okiem jedynego trenera Dembele stał by się maszyna do "zabijania' na boisku jest nim Pep Guardiola.
3
Zejdź na ziemie.. i poczytaj o czym ja piszę potem się wypowiadaj.
33
Coutinho to myślę, że bedzie fantastyczny następca Iniesty. Wczoraj te jego podania palce lizać.
2
Coutinho to bedzie fantastyczny następca Iniesty. Wczoraj te jego podania palce lizać.
1
W swoim stylu chce grać ale nie wychodzi na plus strzał w poprzeczkę
2
Jedyny trener który zrobiłby z Dembele maszynę do grania to Pep Guardiola
9
Real z ogórkami daje 4:1 a my jutro pewnie szyparnoemy w mękach 1:0 lub 2:0
1
Suarez potrafi(ł) kopnąc piłkę i walczak ale to Sami miał niesamowite kopyto i świetny drybling jak na typową 9
4
Tak bardzo łezka w oku się kręci.. kogoś takiego brakuje . Najlepsza 9 jaka mieliśmy
https://x.com/kowal___30/status/1035464201081442304
0
Luczo to jednak ma łeb na karku.
Niegdyś nazywany wuefistą :D
0
Ale będzie przypał jak nie wyjdziemy z grupy.
Proszę bez hejtu bo wszytko jest możliwe to jest football
0
Ale bałby by lipa gdybyśmy nie wyszli :D
0
Xavi i Pep to te same umysły :D
1
Ale kiedyś to był mega ofensywny i szybki football te akcje i bramki jakie przechodziły to masakra.
Minuta 6:35 i ten majstersztyk Xaviego i asysta- tęsknię za tym.
5
Programista idz w tym kierunku w dzisiejszych czasach zarabiają krocie.
1
Adam zgadzam się, Mam nadzieję ze Xavi się nim okarze, jego asystent Puyol i każdy chodziłby jak w zegarku :D Tarzan potrafił wszystkich ustawić do pionu.
0
Trafione w same sedno
Polać mu
1
Szkoda ze to o co ten Pan tak długo walczył i wpoił so Barcy powoli zanika.
Czekam na kogoś jego pokoruju żeby to wszystko wróciło
0
Albo Miedź Legnica
0
Nie wiem czy było ale tak napisze do beki ze Mariano przejmuje 7 po Cerku haha
Link
https://x.com/j_krecidlo/status/1035138748529500160
2
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach :)
14
I zostaliśmy z słabym Munirem i krytycznym Suarezem i jak Luisto ma się bać o miejsce w składzie ze straci go na rzecz Munira huahua. Paco jak grał zawsze zostawił serce na boisku i robił zagrożenie
0
I bedzie siedział na ławie i bedzie tak samo jak z Moratą
14
Taka rozkmina;
Jeśli jesteście drugi raz świadkiem na ślubie swojego przyjaciela i musisz wygłosić po raz drugi przemowę czy można powiedzieć:
Witam serdecznie wszystkich ponownie :D
4
Każda wódka to trucizna
0
ajj to już dopiero porażka..
Musze pomysleć nad jakimś 3 dniowym L4 :D
2
Zalezy na co z jakiej okazji i w jakiej ilośći :D
2
Ernest prosi o transfer środkowego pomocnika.. Proszę oby to nie był jakiś kolejny półśrodek typu Gomes..
Zarzućmy wszystkie sieci na tego Pogbę..
TO jest gwarantowana jakość od pierwszego meczu w pierwszym składzie.
0
Masakra czuje się dziś jak zoombie..
Chce już isc na emeryturę, ale górniczą.