Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Nie wiem czego wy ludzie oczekujecie od trenera. Jakie on ma zmiany robić? Ma sobie wyczarować zmienników czy jak?
29
Niemożliwe, Puig zagrał od pierwszej minuty i nie był najlepszym zawodnikiem w środku pola?? Przecież eksperci z la rambli mówili że będzie inaczej!
19
Panie i Panowie, PAN PIŁKARZ FRANKIE DE JONG. Proszę więcej nie kwestionować tego kto jest numerem jeden w środku pola.
40
De Jong robi akcję meczu, wchodzi w pole karne jak Morawiecki w oszczędności Polaków a ludzie robią gwiazdę z Puiga który dostawił głowę... No fajnie ze strzelił ale może pamiętajmy kto zrobił akcje.
3
@Artur97 kurde dobrze ze Moriba nie wiedział że nie może się pokazać z dobrej strony na tle 3 ligowca.
14
@campleo trzeba było zaksięgować przychód z Artura na już żeby się wszystko w papierach zgadzało. Tylko po to był Pjanic.
6
Zgodnie z absurdalnymi obecnymi przepisami karny był słuszny. Tylko trzeba sobie zadać pytanie co zawodnik w pełnym biegu ma zrobić z tymi rękami żeby przypadkiem ktoś go piłką nie nabił...
0
Gramy 352, zobaczymy co z tego będzie. Oby siadło :)
82
Rzygać się już chcę od tych porównań... Porównywanie Koemana który dostał stajnie augiasza do prowadzenia, całkowicie wybrakowany skład, zerowy budżet transferowy i dodatkowo zmaga się z plagami kontuzji podczas najdziwniejszego sezonu od lat jest zwyczajnie nie na miejscu... Jest absurdalne, głupie i nie powinno mieć miejsca. Z łaski swojej poczekalibyśmy do końca sezonu przynajmniej. Warto jednak zwrócić uwagę że Barce Koemana ogląda się o wiele lepiej niż jego poprzedników.
0
@FutbolToMagia nie ma o czym mówić, Frankie kosztował nas 75mln euro, sprzedac go teraz za 100 to kiepski biznes, nigdzie nie znajdziemy w tej cenie tak wszechstronnego i młodego pomocnika. Uważam zwyczajnie że Bayern nie wyłoży takiej kasy na stół.
0
@pluszek na szczęście Bayern nie słynie z szastania kasą a nie wierzę że puścimy De Jonga za mniej niż 100mln euro
3
@kosol11 Barcę Koemana ogląda się o wiele przyjemniej niż tą Valverde więc osobiście nie narzekam. Skład gorszy, gra lepsza.
2
@arraco połowa la rambli zapomniała że mamy aktualnie pół skrzydłowego w postaci Dembele, pół bo znając jego zdrowie, całego meczu może nie dograć. No ale oczywiście wina rudego że od odejścia Neymara nikogo nie ściągnęli.
2
@sokot no absurd jakiś... Pedri zjada Frankiego w grze do przodu bo właśnie to ma robić, grać do przodu i może to robić dzięki temu że za plecami ma takiego Holendra który go asekuruję i daje opcję do rozegrania. Porównujesz 2 całkowicie różne pozycje na boisku. Z Rakietą również porównanie nietrafione. Frankie ma o wiele większy ciąg na bramkę, lepiej wchodzi w pole karne, lepiej zdobywa przestrzeń i jest bardziej dynamiczny. Dodatkowo zwróć uwagę ile on km robi. W każdym meczu jest numerem 1 pod względem zrobionego dystansu. No i porównaj jeszcze z kim i w jakiej formie grał Rakitic a z kim gra De Jong.
11
Był tutaj taki fajny komentarz odnośnie ferii i wysypu dziwnych komentarzy i ciężko się nie zgodzić. FDJ to chyba aktualnie nasz najrówniej grający zawodnik, który robi masę brudnej roboty której nikt nie widzi. Swojego czasu tak było z Busquetsem, z tym że w czasach złotej ery i dobrych wyników nikt nie psioczył na Busiego bo wygrywaliśmy. Dzisiaj De Jong dostaję po dupie za błędy innych. Frankie nawet kiedy nie błyszczy, nie schodzi poniżej pewnego poziomu, świetnie rozrzuca piłki. Zwróćcie uwagę że to właśnie De Jong często inicjuje akcję po których padają bramki, odbiera masę ważnych piłek, chociażby odbiór i asysta na 1:0 z levante. Nie potrafię zrozumieć jak można narzekać akurat na niego w sytuacji w której większość punktów które straciliśmy było winą, indywidualnych błędów obrońców i nieskuteczności napastników.
3
@prodigy to ironia czy jesteśmy już na etapie że Koemam jest winny długów Barcelony, krzywej murawy, tego że Xavi właśnie nie zdobywa z Barceloną 3 LM z rzędu i w ogóle gdyby nie Koemam to nie byłoby 2 wojny światowej
3
@SzahMatt hahaha, Busquets na stoperze. Uśmiałem się!!! 3-4 lata temu czemu nie ale aktualnie to Busi już w pomocy przyprawia o zawał serca a co dopiero jak go cofnąć. Narzekasz na wystawianie Araujo i Minguezy ale Twoją jedyną odpowiedzią na problem stopera jest Busquets? Serio? I Ty narzekasz na Koemana? Oświeć nas jeszcze proszę gdzie ma w takim razie Griezzman grać? Bo grał już chyba wszędzie i wiesz co? Niezależnie od pozycji marnuje średnio 2 setki w meczu.
To zabawne ze we wszystkich wypowiedziach krytyków Koemana, jego największym błędem jest... BRAK PUIGA W SKŁADZIE. O zgrozo, nie wiem jak to komentować. Lubię chłopaka ale jeżeli ktoś chcę go wystawić na DMie to ma nierówno pod sufitem, a jeśli ktoś woli wystawić PUIGA na 10tce kosztem Pedriego to już chyba dla niego nie ma ratunku.
1
@arasz1819 Facet podaję jako argument artykuł ze sport.pl xD z nim serio nie ma co dyskutować, zaraz powie że na pudelku pisali że Haaland miał przyjść w miejsce Suareza ale Koeman powiedział że Martin styknie xD. Ogólnie Koeman jest winny wszystkiemu, np Coutinho złapał kontuzję i oczywiście to wina Koemana bo mógł go nie wystawiać!
0
@michalch9 ma wystawiać pomocników na skrzydle czy może odprawić rytuał przywołania i ściągnąć nowych skrzydłowych??
0
@yla ja myślę że Puig świetny, musimy atakować to najlepiej za Ter Stegena wystawić. Przecież trzeba grać ofensywnie a Puig jest lepszy w ataku.
2
Jak tak czytam komentarze to mam wrażenie że największym grzechem Koemana jest to że ma beznadziejnych zawodników... Facet powinien wystawić Mbabe i Haalanda a gra Dunczykiem.
0
@Siedlec666 no tak no to Koemam nie strzelił karnego, Koemam zmarnował setki i to Koemam zrobił gola dla Eibaru.
0
"Dembele wraca do zdrowia" - no on średnio 3-4x w sezonie wraca do zdrowia więc myślę że do czerwca jeszcze ze 2 razy wróci
3
@Qba2113 A co Ty się na tego Puiga uwziąłeś? Co on takiego pokazał? Nie wiem, może chłopak wygrał złotą piłkę a ja to przespałem? Puig za swoje zachowanie to niech się cieszy że jest w ogóle w kadrze na mecz. Chłopak w dorosłej piłce pokazał jedynie potencjał! A już nie potrafi pogodzić się z tym że trener go nie widzi i kropka.
Tak tylko jeszcze przypomnę, Puig lat 21, meczy w la liga 14, bramek 0 asysty 2. To jest chłopak który ma zbawić Barcelone ... Ręce opadają.
Sam uważam że talent ma ale sorry nie może być tak że chłopak "fajnie rusza się po boisku" i "nie boi się grać do przodu" a my zaraz klękamy przed paniczem a trener z marszu ma mu się kłaniać...
3
Będę powtarzał do znudzenia. Nie mamy aktualnie zdrowych zawodników żeby wystawić jakiekolwiek ustawienie w którym wszyscy zawodnicy grają na swoich nominalnych pozycjach, już nie wspominając o tym żeby jeszcze Ci zawodnicy byli na poziomie Barcelony... Mingueza to jest drewno jakich mało i gdyby nie był wychowankiem to już dawno wszyscy by go skreślili. Nie wiem czemu u nas jest jakiś kult młodych i wychowanków. Jak ma mniej niż 22 lata i grał przynajmniej rok w rezerwach to normalnie drugi Iniesta Xavi Puyol etc. tylko czasu potrzebuje. A prawda jest taka że stoper który dosłownie w każdym meczu popełnia przynajmniej 1-2 poważne błędy po których przeciwnik ma setkę to jest dupa a nie stoper.
Kolejna sprawa to brak skrzydeł, tutaj nawet obecność największych wirtuozów środka pola nic nie da. My aktualnie pół skrzydłowego nie mamy i wystarczy zagęścić środek i przy braku napastnika który potrafi sam coś wykreować z niczego, możemy się jedynie modlić o bramki. I od razu dodam że żadne Puigi Alenie i inne takie wcale nie pomogą. Swoją drogą po dzisiejszym meczu może trochę osób De Jonga w końcu doceni.
0
@zombie Jeden skrzydłowy ma 18 lat a drugi jest kontuzjowany średnio przez 90% sezonu. Faktycznie skrzydła zabezpieczone.
0
@arraco A czy to wina Koemana że nie ma skrzydłowych? Jakim mamy grać ustawieniem? Z naszym aktualnym składem nie mamy zawodników do żadnego ustawienia. A inna sprwa że już widzę jak przyjdzie jakiś trener i posadzi x zawodników wartych setki milionów bo mu do koncepcji nie pasuję. Nie wspominając że Coutinho nawet na stoperze zagrałby lepiej niż Trincao na skrzydle.
1
@Siergiej_Piputkin Tak jak zwykle grając na lewym skrzydle, słabo... Widać że nie potrafi zrobić przewagi na skrzydle a w środku ciągle jest tłum w postaci Griezmana i Messiego.
2
Kolejny już raz strzelamy ponad 20 razy na bramkę i mamy problem ze zdobyciem bramki. To jest absurd że różnice w ataku robi nam 17 letni Fati. Ten sezon dokładnie pokazuję co z klubem zrobił Bartomeu. Ta kadra się kupy dupy nie trzyma. Na gwałt potrzebujemy dobrej 9tki, skrzydłowego (tylko proszę żaden z Portugalii ... ) i stopera. Dodatkowo trzeba sprzedać masę szrotu, przecież Trincao to nie tylko nie jest poziom Barcelony, póki co to nawet nie jest poziom profesjonalnego piłkarza. Nie wspominając już że mamy x zawodników wartych grube miliony którzy dublują się pozycjami. Mieć trzy 10tki wartę ponad 100mln każda to chyba jedyny taki przypadek w historii.
0
@Kismeth widziałeś jak zajebiscie graliśmy z Griezmanem na 9 lub lewym skrzydle? Albo jak zajebistym lewo skrzydłowym jest Coutinho? A może zauważyłeś że mamy obecnie 4 pivotow w drużynie? My zwyczajnie nie mamy zawodników na 433, brakuje nam topowej 9, prawdziwego lewo skrzydłowego i kreatywnych środkowych pomocników. Opieranie gry na Pedrim i Fatim to nic innego jak życzeniowe myślenie i czysta fantazja. Są zwyczajnie na to za młodzi.