34

Może i Lewy nie wygrał króla strzelców, ale mając 36 lat zdobył tyle samo bramek - 42 we wszystkich rozgrywkach co Mbappe, jednocześnie rozgrywając 700 minut mniej :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@michal26 myśle dokładnie to samo, ja przypominam wszystkim że Konfa miała być alternatywą dla POPISu a nie dla PO, facet wyszedł na piwo z Rafałem, wyszedłby także z Nawrockim. Nie wiem o co ludzie mają problem. Ani pis ani po nie znikną jeszcze przez wiele lat i trzeba umieć ze sobą rozmawiać i funkcjonować. Przecież jeśli Trzaskowski wygra a za 2 lata PO straci władze to co? Konfa się obrazi i powie nie no z takim prezydentem nie rozmawiamy i nie wyslemy mu zadnej ustawy do podpisu? Szanujmy się. To cale sekciarstwo polityczne jest po prostu chore.

0

@michal26 ja jestem trochę w szoku że o to wybuchła taka gównoburza… olaboga na piwo po wywiadzie poszli… ja rozumiem gdyby się spotykali na browara randomowo jak kumple…

0

@pax Paksiu, ja z fanatykami nie prowadzę dyskusji bo to nie ma sensu. Nawet nie wiem co tam wyprodukowałeś bo rozmowa z Tobą to jak grochem o ścianę. Przeczytałeś nagłówek w wyborczej i żadnego argumentu nie przyjmujesz.

Odpal sobie komentarz rozmowy Mentzena z Nawrockim, Stano i Mazurek rozjechali tam Karola, rozsmarowali, wprost powiedzieli że przyszedł tam klęknąć i zrobić co Sławek mu każe. Wiedziałbyś to gdybyś obejrzał materiał, ale nie wiesz bo czerpiesz wiedze z nagłówków i potem pleciesz swoje bzdury w internecie.

0

@pax @barteq Panowie, czy ten Pis jest z wami w pokoju? Czy ten spisek was prześladuje? XD zabawne że dzisiaj ludzie którzy śmiali się z paranoi Kaczyńskiego w kwestii Smoleńska dzisiaj szukają jakiś teorii spiskowych k0. To się nazywa foliarstwo ;) pozdrawiam cieplutko i miłego weekendu. A tymczasem k0 bije kolejne rekordy oglądalności!

0

@barteq ej a czy Tobie do głowy przyszło że oni wiele decyzji robią na spontanie? Czy przyszło Ci do głowy że to nie było planowane rok wcześniej tylko po 1 rozmowie pomyśleli że może warto zaprosić gościa i chcieli wziąć kogoś z Konfy bo dzień później jest Zandberg a te wybory to aktualnie walka o elektorat konfy i razem?

Wszystko to jeden wielki spisek! To jest paranoja i odklejenie.

0

@SelloutCrowd no weź nie mów że TVP wolisz! Tego nikt nie ogląda! Odpal sobie jakiś program Dymka albo Matczaka na k0 to może Ci przejdzie ta paranoja, ewentualnie przeżyjesz szok ;)

1

@budel17 to jest niesamowite że są ludzie którzy mają tak sprany umysł że każde odmienne zdanie i pogląd uznają za propagande.

1

@SelloutCrowd aż sobie musiałem sprawdzić. Jak to było niech demagog sprawdzi! Podczas wizyty Nawrockiego u Mentzena, w studiu k0 był… NIKT! Nie było gościa, jedynie Mazurek i Stanowski! Twoją wypowiedź uznaje za FAŁSZ!

21

W atakach na K0 zabawne jest to że problem mają tylko silniczki xD nawet Lewica nie ma problemu i mają tam chociażby lewe skrzydło Jakuba Dymka. Oprócz tego jest program Matczaka, Rokity, będzie program Sensejszym. No ale dla silniczków to za mało. Jak ktoś powie coś złego o peło to pisowska szczujnia! Normalnie demokraci pełną parą! Albo masz poglądy nasze ale masz poglądy złe!

12

@barteq te mistrzu, a pomyślałeś o tym że marszałek Bosak, jest z … Konfederacji? Xd czyli z ugrupowaniem, uwaga, MENTZENA! No faktycznie z dupy dobór gościa, powinni Giertycha zaprosić? Xd jutro będzie Zandberg.

16

@SelloutCrowd Tobie to chyba już wystarczy tego TVNu na dzisiaj.

2

@chrissssty69 Olmo będzie kontuzjowany polowe sezonu a Fermin bedzie zmiennikiem. Ciesze sie ze pomoglem.

3

@D10SLEO No właśnie dodatkowo zrobili sobie krzywdę rozpowszechniając informację jakoby to był tuman, ganster i kibol. Bo nagle dochodzi do debaty i okazuje się że ten bandyta rzadziej kłamie i lepiej sobie radzi.

14

Powiem szczerze że krótka kampania sprzed 5 lat mnie zwiodła. Myślałem że Trzaskowskiego będzie ciężko pokonać. Okazuje się jednak że to taka Kidawa 2.0 xD może aż tak źle nie jest ale no ludzie kochani. Przecież ten człowiek sam się złomuje, on słowa prawdy nie potrafi powiedzieć...

0

@pax Sorry ale jesteś niedoinformowany albo kłamiesz celowo. Nawet nie poświęciłeś 5 minut żeby sprawdzić czy dlaczego wniosek nie został złożony. Otóż:

"Puda odniósł się też do informacji o złożeniu wniosku o wypłatę środków z KPO. Jak powiedział, Komisja Europejska przekazywała informację, że aby złożyć ten wniosek muszą być spełnione poszczególne kamienie milowe."

No ale co tam prawda? Walić warunki, na mordę można zrobić wszystko.
Jest też informacja z 2023 roku.

"Polska pozostaje w sporze z KE o praworządność. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR), pytane przez nas o termin złożenia wniosku, bezpiecznie używa sformułowania „w IV kw. br.”. Ale nasz rozmówca z rządu twierdzi, że aktualna jest zapowiedź premiera Mateusza Morawieckiego, że wniosek zostanie wysłany w październiku lub na początku listopada."

Problem był taki że Polska nie spełniła kamieni milowych :) Jeżeli dla Ciebie to jest nieistotne, no to nie mamy o czym rozmawiać. To jest fanatyzm polityczny. W umowie jest zapisane XYZ, komisja mówi nie spełnicie nie dostanie. Zmienia się rząd, nie spełnia warunków kase dostaje. Kurtyna

0

@pax cały bałagan zaczął się w 2015 roku od powołania dodatkowo sędziów TK niezgodnie z ustawą. Potem pis ich odwołał i poszedł jeszcze dalej. [tak pis też łamał praworządność, tak jak teraz Tusk]

I nie zmienia to faktu że od 2015 nic się nie zmieniło a pieniądze blokowane przez UE nagle popłynęły. Nie da się tego obronić, to jest decyzja polityczna i tyle.

0

@pax Ech typowe. Absolutny brak brak wiedzy i konkretów. Rzucone frazesy i przekonanie o swojej racji.

Proszę bardzo, część artytkułu z Okopres - strony liberalno, lewicowej z 2023 roku.

„Teoretycznie wszystkie programy krajowe i regionalne, w ramach których te środki miały być wydatkowane, są gotowe i zaakceptowane przez KE" – podkreśla Marcin Wajda.

"Chodzi o jedno z tzw. kryteriów horyzontalnych wprowadzonych rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 24 czerwca 2021 r. o przepisach wspólnych dla wszystkich funduszy unijnych."

„Polska nie spełnia kryterium dotyczącego Karty Praw Podstawowych UE. W związku z tym Komisja Europejska nie ma możliwości realizowania wypłat" – potwierdza w korespondencji z OKO.press Komisja Europejska.

Ja nie wiem czy Ty naprawdę zapomniałeś co się działo między 2015-2023 rokiem? Naprawdę nie pamiętasz? Wtedy wszyscy demokracji dzień w dzień walili w pis że przez praworządność nie będzie pieniędzy z KPO. Doszli do władzy i nagle chodziło o wnioski? Ty tak serio? Pis przez KPO przegrało wybory, gdyby te pieniądze mieli to dostaliby te 2-3 pkt % więcej i mieliby dzisiaj większość.

0

@pax PIS blokował pieniądze z KPO którymi sam się chwalił i sam negocjował xDDD Przepraszam ale musisz mi opisać ten ciąg myślowy.

0

@pax A i jeszcze dodam że brzydze się wszystkim co robił pis, nie popieram pisu ale mamy taki system jaki mamy, są ustawy i jest konstytucja. Pis miał prezydenta i większość więc sobie powprowadzali zmiany zgodne z prawem. Aktualny rząd robi gorsze rzeczy i to jeszcze niezgodnie z prawem.

P.S. Sorry nawet nie przeczytałeś mojego komentarza, albo interpretacja prostych zdań wykracza po za Twoje zdolności.
Cytat: - UE nie wypłacała Polsce pieniędzy z KPO ze względu na praworządność, warunkiem miały być zmiany w sądownictwie.

0

@pax
- UE nie wypłacała Polsce pieniędzy z KPO ze względu na praworządność, warunkiem miały być zmiany w sądownictwie.
- Zmieniła się władza.
- Żadnych zmian w sądownictwie nie było
- Komisja wenecka już po zmianie władzy wydała nieprzychylne opinie o nowych decycjach rządowych
- UE wypłaciła pieniądze z KPO

No i co misiu? Jak to wyjaśnisz? Jakie zmiany w Polskiej praworządności doszły? Bo z tego co wiem to mamy nielegalne przejęcie TVP, nielegalne odwołanie prokuratora generalnego, ignorowanie niewygodnych wyroków TK i publikowanie tych wygodnych. Ignorowanie izby nadzwyczajnej SN, mimo że to ta izba zatwierdziła wynik wyborów parlamentarnych. No i na koniec najlepsze, jakieś rozkazy kajania się przez sędziów za to że zostali mianowani za poprzedniej władzy...

0

@pax w jaki sposób xD to sraki, taki że zmieniła się władza i pieniądze popłynęły bez żadnej ustawy? Na mordę dosłownie, prezes klubu jagielońskiego otwarcie przyznał że na spotkaniu z komisarzem unijnym ten odpowiedział że kasa została odblokowana bo uwaga "ufamy donaldowi tuskowi". Jeżeli potrzebujesz więcej dowód na to że kasa była blokowana politycznie to nie mamy o czym rozmawiać. To partia Donalda Tuska rządzi w parlamencie i zna tam wszystkich polityków. Naprawdę trzeba być naiwnym żeby twierdzić że KPO zostało odblokowane z innych powodów.

4

@Starrk Głosowałem na Mentzena w 1 i teraz zagłosuje na Wrotki w drugiej. Dlaczego?
Ja dokładnie pamiętam pisowskie rządy i nie zapomniałem im całego gówna które zrobili, tylko ze pamiętam też pierwsze rządy PO 2007 - 2015 i widzę co się dzieje teraz :) Oddam głos na Nawrockiego bo uważam że Donald Tusk to anty Polski szkodnik i nie ma takiej opcji żebym dał mu pełnie władzy. Sorry ale nie kupuje tekstów o demokracji warczącej.

Jeszcze kwestia migrantów, sorry ale to posłowie PO latali na granicy z Białorusią z siatkami dla "migrantów", to posłowie PO nawoływali do masowego, niekontrolowanego wpuszczania migrantów, to posłowie PO byli przeciwko budowie muru, to rząd PO zatwierdził ostatecznie pakt migracyjny, to Donald Tusk wraz z kolegami blokowali pieniądze z KPO dla celów politycznych.

Ponadto ja zwyczajnie nietrawie tej "śmietanki" platformerskiej, elektoratu który wyzywa, obraża i odczłowiecza każdego kto ma inne poglądy. Jesteś przeciwko niekontrolowanej migracji? Jesteś faszystą i prostakiem.

2

@GTBTP też tak uważam, diagnoza a wiara w zmianę to jednak dwie różne rzeczy.

5

Do ludzi którzy nie rozumieją jak można nie chcieć głosować na Rafała polecam tweet Twardocha który Trzaskowskiego popiera ale świetnie diagnozuje jego problem.



0

@The Game 10 No widzisz chciałbym żeby prezydent nie był reprezentantem, w mojej ocenie, najbardziej toksycznego i hejterskiego elektoratu. Pozdrawiam :)

@Kamiloza91 Ile ja się nasłuchałem że jestem zaściankowym, homofobicznym, antysemickim klerykałem, idiotą, faszystą i mizoginem. Bo w kilku wyborach oddałem głos na konfe. Nikt się nie pytał dlaczego akurat na nich, nikt się nie pytał czy chociażby popieram aborcje itd. Nie, od razu byłem zakwalifikowany jako faszysta.

4

@Kamiloza91 Ja tam zagłosuje na Karola tylko po to żeby zobaczyć jak uśmiechniętym pęka dupa. Pisiory mnie nigdy nie wyzywały, platformersi nie potrafią 5 minut wysiedzieć bez obrażania innych ludzi.

1

@Kubsoleon czy chcesz mi powiedzieć że Karol jest jak Rafał? Skoro tak to chyba lepiej wybrać młodego Nawrockiego niż starego Trzaskowskiego :) ponadto taniej wyjdzie bo nie trzeba bedzie organizować wyborów w Warszawie! Same plusy, dzięki za pomoc w podjęciu decyzji!

2

@BORO_12 Ile sytuacji 1 na 1 i 2 na 1 bronią Ci bramkarze na mecz? Bo u nas połowa bramek ładowana jest do pustej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?