Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GTBTP popieram, ciężko czytało się te bzdury. Nawet jeśli człowiek zgodzi sie z jakimś stwierdzeniem, to zaraz serwują nam swój przekaz dnia. Tym razem to: Mentzen nie jest wolnościowcem, jest konserwatystą i populistą, powtórz 200 razy. Pamiętaj bycie wolnościowcem jest tylko wtedy kiedy ta pani powie, w każdym innym wypadku narzucasz ludziom swoje poglądy. Czego nie rozumiesz? Idź głosować na Rafała.
5
@Astad Giertycha trzeba cisnąć. Kanalia jakich mało, pierwszy silniczek i naczelny hejter internetowy. Do tego złodziej i oszust.
0
@SeWo77 i właśnie dlatego wygra Nawrocki, no ludzie piszą takie bzdury i fanatyzmy. K0 to jedyny kanał który zawiera treści zarówno lewicowe jak i prawicowe oraz jedyny który atakuje wszystkich w takim samym stopniu jeśli jest za co atakować.
0
@Ryoumen no właśnie wydaje mi się że nie przyjdzie bo bez wsparcia przychylnych dziennikarzy on nie ma szans. Facet musi kłamać w każdej wypowiedzi, w sprawie migracji, zielonego ładu, upartyjnieniu SSP, CPK itd. Nawrocki ma łatwiej bo on zawsze może powiedzieć że on za winy Pisu nie odpowiada.
5
Jak myślicie, czy będzie debata w K0 Trzaskowski vs Nawrocki? 2-3h rozmowy 1 na 1.
0
@don'T.R.I.P.e W jaki sposób Mentzen i Braun przyciągają mizoginów? Bo nie rozumiem. Na Mentzena głosowało więcej kobiet niż na Biejat + Zandberga. Pierwsze słowa wypowiedziane po wyborach to były podziękowania dla żony, bez której by nie dał rady. Większość osób zatrudnionych w kancelarii Mentzena to kobiety, Konfa wprowadziła do europarlamentu więcej kobiet niż Lewica. No ja mogę wymieniać ale to że ktoś jest przeciwko aborcji nieznaczy że nienawidzi kobiet. Ja ogólnie popieram aborcję do 12 tygodnia ciąży ale w moim przekonaniu to nie jest najważniejszy problem Polski i myślę że jest spora grupa ludzi która uważa podobnie. Kwestia homofobi i rasizmu. Kolejna bzdura wymyślona przez trolli w internecie. To że ktoś walczy z migracją z krajów odmienno kulturowych nie ma nic wspólnego z rasizmem bo nie liczy się kolor skóry a wartości i przekonania które sobą reprezentuje natomiast bycie przeciwko ślubom par homoseksualnych czy adopcji dzieci to znowu nie jest kwestia bycia homofobem tylko postrzegania pewnych wartości jako fundamentalnych, w tym aspekcie rodziny i znowu ja osobiście nie mam nic przeciwko związkom partnerskim, kwestie adopcji uzależniam od przeprowadzenia badań naukowych i programu pilotażowego w Polsce tylko że to nie są dla mnie istotne kwestie. Naprawdę nie robi mi różnicy czy w Polsce będą legalne związki partnerskie, czy nie, jak uporamy się z milionem innych problemów to może to zwróci moją uwagę ale aktualnie są inne priorytety.
P.S. Tak Braun akurat jest homofobem, tzn wydaje mi się że on to akurat bierze ze swojej religijności, nie oszukujmy się to fanatyk religijny. Aczkolwiek w wyborach nie powinno się patrzyć na to co kandydat defacto mówi a jaki problem rozwiązuje.
Wybór kandydata to tak naprawdę personifikowanie problemu i jego rozwiązania. Braun zgarnął to poparcie bo ludzie mają poczucie że Polska jest dymana na każdym kroku, że nie mamy nic do powiedzenia we własnym kraju, że prawo unijne jest ponad Polskim. Ludzi wkurza to że pomagamy Ukrainie a na koniec znowu to my Ci źli, nawet nie możemy tych cholernych ekschumacji zrobić. Można wymieniać bez końca. To że ktoś oddał głos na Brauna to niekoniecznie znaczy że ktoś popiera batożenie gejów.
To jest największy problem PO i Lewicy, wsadzanie ludzi głosujących na kandydata X do worka z jego wszystkimi poglądami i pozycjonowanie się jako Ci lepsi. Wywyższanie się poglądami. Ludzie tego nienawidzą.
17
@Zieliniak Spoko ja swego czasu miałem kasowane posty za fraze "uśmiechnięta koalicja" :) Pewnie mowa nienawiści czy coś.
1
@Przemek2323 No to ja Ci to wytłumacze. Jeśli jedna strona wyzywa wszystkich i wszystko co śmie myśleć inaczej niż przekaz dnia serwowany przez Romana Giertycha na X, podsycany brudną wodą z TVPO (tak TVPis też był do dupy). Jeśli ta strona dosłownie gardzi Tobą i Twoimi przekonaniami. To jesteś wstanie zagłosować na kogokolwiek byle nie dopuścić ich do władzy albo tak jak ja, po prostu chcesz im zrobić na złość i zobaczyć jak upadają i sobie ten głupi ryj rozwalają :) Dlatego zagłosuje na wrotki w 2 turze. Żeby zobaczyć jak Rafcio przegrywa a demokraci warczący płaczą o zamachu na demokracji, faszyzmie i innym takim.
0
@Baros1990 No widzisz? Mineło 90 lat i teraz Platforma ma poglądy jak ta skrajna prawica! niesamowite!
3
@Kgorecki2500 tej parti zaraz nie będzie więc nie ma problemu xD
0
@MesQueUnClub96 w 2020 roku nie poszedłem na wybory. Głosowałbym przeciwko Dudzie ale Rafał to taka pokraka że nie ma szans.
6
Najbardziej cieszy lanie jakie dostał Hołownia :)
7
@Comentateiro Był kiedyś taki naród, na zachód od nas, które też tak myślał o innych :)
2
@12Frost12 Wole Dudę v2, który międzyinnymi zablokował reformę Ziobry, niż Rafałka który nie potrafi powiedzieć jednego zdania w którym nie skłamie 3 razy.
113
@Comentateiro o widzę tolerancyjny demokrata, każdy kto nie głosuje zgodnie z Twoją myślą to śmieć i pederasta? :)
3
I jak tam wielbiciele sondaży z ostatnich tygodni? xD Mentzen miał mieć ile? 11? A Zandberg Hołownia i Biejat łącznie ponad 20? xD Braun 2-3% prawda? xD
0
Wie ktoś do którego sezonu zaliczane są KMŚ? Niby powinny być do sezonu 24/25 ale czytam że Real już będzie po wzmocnieniach... Czyli coś tutaj nie pasuje.
0
@PietrasCoelho Mamy ciszę wyborczą więc musimy się wstrzymać do poniedziałku :)
0
@PietrasCoelho " Warszawa wybudowała prawie tyle mieszkań, co PiS przez 8 lat przez te swoje programy."
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/trzaskowski-zbudowal-wiecej-mieszkan-niz-pis-to-falsz/
0
@Ls0811 Mentzen nigdy nie miał 20 a teraz nie ma 10% poparcia. Wystarczy sledzić poparcie Konfy. On ma stabilne 14-16% i nigdy nie miał szans na 2 ture bo twardy elektorat pisu to bite 28%
0
@kamiVeB paskudna pogoda, mecz na Wiśle i do tego rynek podgórski. Jak na takie okoliczności to był wielki tłum
0
@PietrasCoelho polemizowałbym ale ok :)
Jedziemy dalej
“ Już nie ma Europejskiego Zielonego Ładu, dlatego że w tej chwili zmienił się świat, jeżeli chodzi o kwestie dotyczące załamania łańcucha dostaw i tego, że musimy inwestować w nasz przemysł i w naszą konkurencyjność.”
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/debata-tvp-nie-ma-juz-zielonego-ladu-falsz-rafala-trzaskowskiego/
0
@PietrasCoelho Wziąłeś mega słabe jak na 1 przykład bo to nie kłamstwo a pół prawda właściwie. Lokal jest wynajęty przez Fundacje Aktywizmu Klimatycznego która udostępnia ten lokal innym organizacjom w tym ostatniemu pokoleniu. Więc jednak organizacja uznawana w Niemczech za terrorystyczną, może korzystać z lokalu miejskiego :)
No ale dobra, to teraz ja.
Rafał Trzaskowski do Stanowskiego:
"W tej chwili nikt się nie może ubiegać w Polsce o azyl."
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/nikt-w-polsce-nie-moze-ubiegac-sie-o-azyl-to-falsz/
0
@AlphaNumeric pokojowe to by były jakby nie blokowali ulicy. A tak to niszczą komuś życie.
0
@Gall tutaj najważniejszy jest sposób ich zbierania i weryfikacji. Skoro da się kupić 240k podpisów to zwiększanie progu nic nie zmieni, podpisy będą po prostu droższe. Można by jakoś to połączyć z mObywatelem i ustawić pułap na 300-500k.
0
@PietrasCoelho nie ma problemu, nawet będzie łatwiej.
0
@Encore Edwards jest dobry ale moim zdaniem to nie jest ten sam format co Jokic, Steph, LBJ, Durant. W kilku meczach to Randle był najbardziej dominującym zawodnikiem, ogólnie cała drużyna gra dobrze. Taki Jokic np generuje 60% potencjału Denver.
1
Piepióra podobno przyznał się do fałszowania podpisów dla Jakubiaka w 2020 roku, są też podobno nowe informacje o fałszowaniu podpisów dla Bartoszewicza. Jestem pewien że połowa kandydatów ma sfałszowane podpisy.
To jest państwo z dykty i gówna, tylko dykta już dawno się skończyła. Te wybory prezydenckie to jest cyrk, zaczynając od tego że kandydatów powinno być połowę mniej, przez cyrk z debatą w końskich, która była nielegalna aż po finansowanie kampanii Trzaskowskiego przez podmioty z zagranicy i SSP ( Tak wiem PiS robił to samo, nie martwcie się, poprzednie też były cyrkiem).
Patrze tak na to i w sumie absolutnie się nie zdziwie jeśli sąd zdecydowałby o unieważnieniu wyborów, oczywiście problemem jest to że zrobiłby to z powodów politycznych a nie tych że złamane są chyba wszystkie zasady.
0
@Kgorecki2500 wydział nauk społecznych ->
- Politologia
- Europeistyka
- Socjologia
- Filozofia
- Stosunki Międzynarodowe
No jakoś mnie te wyniki nie dziwią xD
1
@neymarjr_143 ja pierdzie Olmo zejdź z tego roweru bo się połamiesz.