Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wszyscy którzy się tak martwią TAA.
Trent w tym sezonie 12g/a
Balde w tym sezonie 11g/a
Balde jest 5lat młodszy.
EDIT: Jakby ktoś chciał się doczepić że to inny bok obrony to błagam, Kounde w tym sezonie jest 3 klasy lepszy od Arnolda, 12 g/a plus Kounde umie bronić.
1
@Zoker te "darmowe" transfery zwykle kosztują 50mln euro bonusu za podpis i pensje w wysokości 20mln+ euro za sezon. My tymczasem jesteśmy na etapie walki o powrót do zasady 1:1.
3
@meteo100 Za 2 dni nikt nie będzie pamiętał o jakimś mieszkaniu, ja o tym przeczytałem jeden artykuł na interii i nie do końca rozumiem o co w ogóle jest drama. Do większości wyborców ten temat w ogóle nie dotrze, ostatnio widziałem nagranie jak jakiś silny razem tłumaczył że 100 konkretów na 100 dni to był postulat kaczyńskiego :) Ogólnie ludzie przeceniają "afery". W kampani liczą się bardziej prozaiczne rzeczy, jak zdjęcia, prezencja itd. I nie mówie tego dlatego że mi się to podoba ale taki jest fakt. Tylko 2-5% społeczeństwa czyta te wszystkie polityczne bzdury i to są osoby które już raczej mają ugruntowany pogląd polityczny.
1
@budel17 super, chłopak nie umie bronić :)
0
@paweldunajecfcb obrona na jutro: Garcia - Araujo - Cubarsi - Martinez. Żaden Aston Martin, facet może grać z ogórkami ale zwyczajnie nie umie obronić, źle się ustawia, panikuje z piłką przy nodzę, popełnia proste błędy techniczne i przeciwnicy ciągle obierają go za cel. Inigo Martinez potrafi nawet lepiej dośrodkować niż Martin a młody i tak nie atakuje pola karnego jak robił to Balde.
0
@Mily-95 nie no to już lekka przesada…
0
Co my mamy z tymi PS… no chłopak z potencjałem ale on jest starszy od Yamala… no nie będzie miał łatwo, ciekaw jestem kiedy wychowamy w końcu topowego LS.
0
@tbas tylko tutaj Celta miała mase okazji na kontry, tylko za każdym razem albo popełniali błąd techniczny albo podejmowali złe decyzje
0
@FcPortoFan1999 no nie wiem, tam wystarczy kopnąć w bramke i zawsze pada gol
2
Ja rozumiem że można grać słabszy mecz ale to co odwala Celta to jakiś żart. Oni z nami zagrali bilion razy lepiej. Gdyby tak zagrali z nami to do przerwy schodzili by 7-8 golami.
0
@norbi77 to może przypomnijmy że Real ma w składzie tylko jednego poważnego obrońce a Celta i tak nie potrafi tego wykorzystać.
0
@Rewolucja123 nie, w momencie interwencji stał jak słup soli i czekał. Widział że piłka leci do góry i źle obliczył tor lotu piłki.
0
Jeśli Real zagra tak w obronie jak dzisiaj to ja jestem spokojny o klasyk. Przecież gdyby tam byli lepsi napastnicy to Real by schodził z Manitą do przerwy xD
0
Ale ta Celta jest słaba xd Real Valladolid pokazał wczoraj wyższy poziom. Czy oni dyspozycje dnia losują przed meczem?
3
@Commando czy to jest sarkazm? Facet zrobił wyskok jak piłka była na wysokości 5m i patrzył jak leci mu za kołnierz zamiast zrobić kilka kroków w tył i wybić piłkę.
3
@tbas no to najwyższa pora przerwać ich serie :)
1
@jarkszon nie, Araujo nie był na spalonym. Mats zawalił 1 bramkę, oprócz tego ani nic nie wybronił ani nie zawalił. Niby były dwie obrony ale tam były pozycje spalone.
1
Dowiezione, większość zespołu wypoczęta. Teraz czekamy na mecz w Mediolanie
0
@Pitinho bo były zmiany?
6
Ten mecz trochę pokazuje jak płytki skład mamy. Pau, Ansu, Fort, Martin to jest poziom szombierek bytom.
0
Ansu “kopne z kazdej pozycji” Fati. Błagam niech on odejdzie z tego klubu
0
Dobra, dziekujemy za starania a teraz poprosze podstawowych zawodników. Olmo Ferran i Rapha
0
@Lukas82 bo jest słaby?
4
Ludzie sie zastanawiali dlaczego Fort nie gra, no to mamy odpowiedz xD To jest poziom Aston Martina tylko Fort ma bardziej wywalone.
0
@Pitinho zawinił? On dał dupy jak profesjonalna … seksworkerka :)
0
Mam nadzieje ze Flick nie bedzie ryzykował i już w połowie zrobi zmiany. Cały atak do wymiany
1
Tak patrze na ten skład w ataku… Ci zawodnicy za 5 lat bedą grać na poziomie esy.
4
Co tu Mats odwalil to ja nie mam pytań, piłka na wysokości 5m a ten debil zamiast sie cofnąć to skacze ze świadomością ze pilka jest poza jego zasięgiem
7
5 minut wystarczyło na szmate Matsa, na cholere zmienia bramkarza w decydujacej fazie sezonu
0
@FcPortoFan1999 błąd Jarocha jest oczywisty ale ten strzał był z ostrego kąta. To było do wyjęcia