3

Wszyscy którzy się tak martwią TAA.
Trent w tym sezonie 12g/a
Balde w tym sezonie 11g/a

Balde jest 5lat młodszy.

EDIT: Jakby ktoś chciał się doczepić że to inny bok obrony to błagam, Kounde w tym sezonie jest 3 klasy lepszy od Arnolda, 12 g/a plus Kounde umie bronić.

1

@Zoker te "darmowe" transfery zwykle kosztują 50mln euro bonusu za podpis i pensje w wysokości 20mln+ euro za sezon. My tymczasem jesteśmy na etapie walki o powrót do zasady 1:1.

3

@meteo100 Za 2 dni nikt nie będzie pamiętał o jakimś mieszkaniu, ja o tym przeczytałem jeden artykuł na interii i nie do końca rozumiem o co w ogóle jest drama. Do większości wyborców ten temat w ogóle nie dotrze, ostatnio widziałem nagranie jak jakiś silny razem tłumaczył że 100 konkretów na 100 dni to był postulat kaczyńskiego :) Ogólnie ludzie przeceniają "afery". W kampani liczą się bardziej prozaiczne rzeczy, jak zdjęcia, prezencja itd. I nie mówie tego dlatego że mi się to podoba ale taki jest fakt. Tylko 2-5% społeczeństwa czyta te wszystkie polityczne bzdury i to są osoby które już raczej mają ugruntowany pogląd polityczny.

1

@budel17 super, chłopak nie umie bronić :)

0

@paweldunajecfcb obrona na jutro: Garcia - Araujo - Cubarsi - Martinez. Żaden Aston Martin, facet może grać z ogórkami ale zwyczajnie nie umie obronić, źle się ustawia, panikuje z piłką przy nodzę, popełnia proste błędy techniczne i przeciwnicy ciągle obierają go za cel. Inigo Martinez potrafi nawet lepiej dośrodkować niż Martin a młody i tak nie atakuje pola karnego jak robił to Balde.

0

@Mily-95 nie no to już lekka przesada…

0

Co my mamy z tymi PS… no chłopak z potencjałem ale on jest starszy od Yamala… no nie będzie miał łatwo, ciekaw jestem kiedy wychowamy w końcu topowego LS.

0

@tbas tylko tutaj Celta miała mase okazji na kontry, tylko za każdym razem albo popełniali błąd techniczny albo podejmowali złe decyzje

0

@FcPortoFan1999 no nie wiem, tam wystarczy kopnąć w bramke i zawsze pada gol

2

Ja rozumiem że można grać słabszy mecz ale to co odwala Celta to jakiś żart. Oni z nami zagrali bilion razy lepiej. Gdyby tak zagrali z nami to do przerwy schodzili by 7-8 golami.

0

@norbi77 to może przypomnijmy że Real ma w składzie tylko jednego poważnego obrońce a Celta i tak nie potrafi tego wykorzystać.

0

@Rewolucja123 nie, w momencie interwencji stał jak słup soli i czekał. Widział że piłka leci do góry i źle obliczył tor lotu piłki.

0

Jeśli Real zagra tak w obronie jak dzisiaj to ja jestem spokojny o klasyk. Przecież gdyby tam byli lepsi napastnicy to Real by schodził z Manitą do przerwy xD

0

Ale ta Celta jest słaba xd Real Valladolid pokazał wczoraj wyższy poziom. Czy oni dyspozycje dnia losują przed meczem?

3

@Commando czy to jest sarkazm? Facet zrobił wyskok jak piłka była na wysokości 5m i patrzył jak leci mu za kołnierz zamiast zrobić kilka kroków w tył i wybić piłkę.

3

@tbas no to najwyższa pora przerwać ich serie :)

1

@jarkszon nie, Araujo nie był na spalonym. Mats zawalił 1 bramkę, oprócz tego ani nic nie wybronił ani nie zawalił. Niby były dwie obrony ale tam były pozycje spalone.

1

Dowiezione, większość zespołu wypoczęta. Teraz czekamy na mecz w Mediolanie

0

@Pitinho bo były zmiany?

6

Ten mecz trochę pokazuje jak płytki skład mamy. Pau, Ansu, Fort, Martin to jest poziom szombierek bytom.

0

Ansu “kopne z kazdej pozycji” Fati. Błagam niech on odejdzie z tego klubu

0

Dobra, dziekujemy za starania a teraz poprosze podstawowych zawodników. Olmo Ferran i Rapha

0

@Lukas82 bo jest słaby?

4

Ludzie sie zastanawiali dlaczego Fort nie gra, no to mamy odpowiedz xD To jest poziom Aston Martina tylko Fort ma bardziej wywalone.

0

@Pitinho zawinił? On dał dupy jak profesjonalna … seksworkerka :)

0

Mam nadzieje ze Flick nie bedzie ryzykował i już w połowie zrobi zmiany. Cały atak do wymiany

1

Tak patrze na ten skład w ataku… Ci zawodnicy za 5 lat bedą grać na poziomie esy.

4

Co tu Mats odwalil to ja nie mam pytań, piłka na wysokości 5m a ten debil zamiast sie cofnąć to skacze ze świadomością ze pilka jest poza jego zasięgiem

7

5 minut wystarczyło na szmate Matsa, na cholere zmienia bramkarza w decydujacej fazie sezonu

0

@FcPortoFan1999 błąd Jarocha jest oczywisty ale ten strzał był z ostrego kąta. To było do wyjęcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?