Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pitinho zawinił? On dał dupy jak profesjonalna … seksworkerka :)
0
Mam nadzieje ze Flick nie bedzie ryzykował i już w połowie zrobi zmiany. Cały atak do wymiany
1
Tak patrze na ten skład w ataku… Ci zawodnicy za 5 lat bedą grać na poziomie esy.
4
Co tu Mats odwalil to ja nie mam pytań, piłka na wysokości 5m a ten debil zamiast sie cofnąć to skacze ze świadomością ze pilka jest poza jego zasięgiem
7
5 minut wystarczyło na szmate Matsa, na cholere zmienia bramkarza w decydujacej fazie sezonu
0
@FcPortoFan1999 błąd Jarocha jest oczywisty ale ten strzał był z ostrego kąta. To było do wyjęcia
0
@jamjest polecam słownik i defnicje słowa hiperbola, a jeśli chcesz się upierać że Letkiewicz to dobry bramkarz to nie mam zamiaru dyskutować bo zwyczajnie nie widziałeś jak on broni.
0
@FcPortoFan1999 wylew jarocha to jedno, a kolejna szmata Letkiewicza to już co innego.
0
@FcPortoFan1999 na moje to tutaj Krolewski mógłby zalozyc koszulkę bramkarska i gorszy od tego dzbana by nie był. Tutaj wystarczy kopnąć w bramkę i na 90% padnie gol. To 10% to jak akurat kopną w niego i jakimś cudem odbije sie poza bramke.
0
@FcPortoFan1999 Penia przy tych ananasach to prime Neuer.
0
@FcPortoFan1999 nie wiem co on widzi ale Wisła zawsze miała problemy z bramkarzami. Nie wiem dlaczego ale oni z uporem maniaka wystawiają amatorów parodystów. Jestem nawet gotów zaryzykować teze że gdyby mieli dobrego bramkarza to już 2 lata temu awansowali by do esy
0
@FcPortoFan1999 nie rozumiem dlaczego Wisła nie może ściągnąć normalnego bramkarza, przecież ten parodysta już chyba 10 punktów zawalił w tym sezonie.
1
@pride1899 może oni meczy nie oglądali.
2
@gumaz wydaje mi się że Olmo sie lepiej czuje jak ma klasyczną dziewiątkę obok siebie. Ferran nie sciaga tak uwagi obrońców.
7
Jestem dziwnie spokojny przed rewanżem z Interem. Obejrzałem właśnie drugi raz mecz i nie chce mi się wierzyć że Inter znowu będzie zamieniał każdą akcje na bramkę a w obronie będzie ich ratować Sommer i obramowanie bramki. Obrona Interu jest zwyczajnie dziurawa a w ataku wykorzystali nasze błędy indywidualne.
9
@Criss18Barca 150% Realu Valladolid nie powinno wystarczyć na ogranie puszczy niepołomice a co dopiero rezerwowego składu jednej z najlepszych drużyn na świecie.
1
@Safrani to jest z dupy sondaż przed majówką i już tłumacze czemu.
Sondaż na zlecenie superexpressu, chodziło o to żeby jeszcze przed majówką go wypuścic ale żeby był robiony "po debacie" w superexpressie. No więc mamy tutaj sondaż robiony w dniach 28-29 gdzie debata skończyła się wieczorem 28 kwietnia a dzisiaj już mamy publikacje. Było to możliwe dlatego że korzystali jedynie z metody CAWI, czyli ankiet online. Kandydat PiS jest zdecydowanie niedoszacowany.
0
@DeXt3rVeB Ona zaliczyła chyba taki zjazd właśnie po zmianie trenera.
2
Ani Arsenal ani PSG mnie nie zachwyca, PSG jest zwyczajnie bardzo fizycznym zespołem ale w tym meczu to ich głównie Donnamamma trzyma w grze. Jedyne co może martwić w potencjalnym meczu z Francuzami to fakt że oni będą mieli o wiele więcej sił.
0
Jak to było? W Realu panuje optymizm? :) Ich linia obrony w meczu z nami będzie wyglądać następująco: Vasquez, Asencio, Tchouameni, Fran Garcia xD A do tego mają zero zmian do dyspozycji. Ewentualnie może zagrać Valverde na PO ale przy braku Ceballosa jest to wątpliwe.
0
Real wyjdzie w następnym meczu linią obrony Vasquez - Asencio - Alaba - Fran Garcia, ewentualnie Tchuameni zamiast Alaby. Jeden praktycznie nie grał cały sezon a drugi nie jest nawet stoperem. Opcji na ławce nie mają żadnych. Do tego dostali w dupe 3 klasyki pod rząd a cały sezon grają piach.
Są optymistycznie nastawieni bo zagrali dobre 30 minut xD
0
@michal26 @bodzio10 Jak spojrzysz na czołówkę to ok zobaczysz dużą ilość zagranicznych zawodników którzy dają radę, potem spojrzysz na skład Lechii i zobaczysz 9 obcokrajowców 1 składzie. Drużyna prawie w strefie spadkowej. Można wymieniać, ilość szrotu ściągana zza granicy to kosmos. Oczywiście inny problem to ceny polaków. U nas jak 20 latek zagra 3 dobre mecze w sezonie to jest wyceniany na 2mln euro i od razu odchodzi za granice... Ja uważam że tak beznadziejnie słabe ligi jak Polska powinny postawić bardziej na szkolenie. Wprowadziłbym limity obcokrajowców, zredukowałbym też ekstraklase do 14 zespołów albo optymalnie do 10. Jeżeli nie ma wystarczającej liczby polaków na 16 drużyn w ekstraklasie to po prostu nie powinno być w niej tylu zespołów. Można by też wprowadzić dodatkowy podatek od sprzedaży zawodnika za granice, tak żeby klubom zwyczajnie bardziej opłacało się sprzedawać zawodników wewnątrz ligi. Oczywiście to jest tylko luźno rzucony pomysł ale przy obecnym systemie ja nie widzę miejsca na rozwój krajowej piłki.
0
@Astad no ale co to za z dupy porównanie, gdzie liga Polska a gdzie Portugalska czy Francuska. Problemem nie jest ilość obcokrajowców a ich jakość.
0
@kodi77 w budżecie uwzględniono jedynie 1/4 LM więc finał i ewentualna wygrana to dodatkowa kasa, to samo tyczy się z PK. Wydaje mi się że to nie było uwzględnione więc również jest na plus. Cały czas pozostaje kwestia rozliczenia lóż i powrotu na camp nou. Więc jest szansa że uda się wrócić do 1:1. Wydaje mi się że Barca będzie grać kartą pozwania Tebasa o upublicznienie danych finansowych. Jeśli nie będzie robił pod górkę to Barca go nie pozwie ale jak będzie finalnie? Nikt nie wie, to jest la liga xD
1
@ranger3120 midjourney
0
@Eklerek No mi też się to średnio podoba ale chłopaki mają 17-20 lat. Inne pokolenie, jeśli chcemy żeby młodzi ludzie interesowali się piłką to niestety ale właśnie w taki sposób trzeba to robić... Po prostu dać się młodym cieszyć po swojemu.
9
Fun fact, 17 letni Lamine Yamal ma w tym sezonie więcej G/A niż najlepszy skrzydłowy świata Vinicius Żunior, co ciekawe 17 letni Lamine Yamal ma również więcej G/A niż męczennik miał w zesonie w którym powszechnie uznaje się że został okradziony ze złotej piłki :) Co warto dodać Lamine ma przed sobą jeszcze przynajmniej 7 meczy.
19
Powinien dostać 15-20 minut w meczu z Vallaloid, jak będzie ok to może zagrać w rewanżu z Interem. Nie ma sensu wystawiać chłopaka w 1 meczu. Przed chwilą mieliśmy przykład Mendiego w klasyku który wszedł na 20 minut nie będąc w pełni zdrowym i zszedł z urazem.
1
@fart gruby miał jakieś zatrucie 2 dni temu i nie mam pojęcia jak grał w poprzednim meczu, w tym już nie ma sił
0
@michal26 Reaves dzisiaj beznadziejny. Do tego Doncic widać że nie doszedł do siebie. Jest wyczerpany i gra fatalnie końcówke.