Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam czarny męczennik, mówi to panu coś?
0
Sedzia to jest jakis kurwa dramat. Rapha zarył w ziemie i sie przerwrocil i dostal za to zolta kartke. Faul na ferranie nie varowany. Co za kurwy z madrytu.
2
Tam nie bylo faulu, ale alcja z Ferranem to jest wal
1
Karny był na Ferranie na Raphinhi bylo czysto…
2
Przeciez to jest czerwo
1
Ferran i Raphinha to nie jest atak na nic więcej niż średniaków europejskich
3
@Mokaczino ja tam z pogrzebu papaja zapamiętam jedynie jak Szymuś robił samojebki.
0
@Bzyczekk o chlopie widze ze wiedze o piłce to faktycznie z fify bierzesz xD Nominalna pozycja Raphy to jest “skrzydłowy” xD kończe tą rozmowe bo dyskusja z Tobą to nie rozmowa na argumenty ale Twoje urojenia. Raphinha w leeds grał nawet nie jako skrzydłowy a jako prawy pomocnik, całą swoją karierę zawsze grał na prawej stronie. U nas gra na lewej i schodzi do środka bo zwyczajnie nie ma dla niego miejsca na prawej i nie potrafi atakować od lewej lini. Dlatego schodzi do środka i robi miejsce dla obrońcy. Co nie zmienia faktu że sam brazylijczyk przyznawał że jego ulubiona i nominalna pozycja to strona prawa. Koniec tematu i przestań się błaźnic jakimiś teoriami z dupy.
O statystykach z Leeds już mi się nie chce mówić nawet. Jeśli twierdzisz że 18 G/A to jest poziom Barcelony to pół europy się nadaje. Dla nas odniesiem skrzydłowego jest Messi, Neymar, Ronaldinho a nie Gakpo czy Anthony. Nawet zapomniany przez wszystkich Alexis Sanchez wykręcił u nas w sezonie 13/14 21 goli i 16 asyst. Raphinha nie licząc tego sezonu ma liczby na poziomie Coutinho, tylko że Coutinho miał za sobą kapitalne występy w Liverpoolu.
0
@Starrk powiedział że nie będzie faworyzował Realu. Real w szoku.
0
Ten Perez to jednak ma łeb, wie że dostałby manite a my wygramy tryplet wiec odda walkowerem finał PK, raz że to będzie jedynie 3:0 a dwa że będzie miał wymowke w kontekście trypletu, ze niby sie nie liczy bo nie bylo finału pucharu xD
0
@kejdzi no ale nie traktujmy ludzi z notatnika na poważnie. Wszystko jest kwestią kibiców z Madrytu.
0
@Bzyczekk o czym Ty mówisz? Czy Ty sie Barca interesujesz od tego sezonu? Nominalna pozycja Raphinhi to PS, nie gra tam bo Yamal jest lepszy. W Anglii kręciłby lepsze liczby? Przecież on z Anglii do nas przyszedł i wcale lepszych liczb nie miał. Jeszcze dodatkowo się wkopałeś przyznając że Arsenal nawet tych 50mln euro nie proponował xd
Staty Raphinhi w Leeds sezon 21/22
11 goli i 3 asysty w 36 meczach.
Sezon 20/21 - 8 goli 11 asyst w 38 meczach.
No faktycznie, WYBITNY.
Wejdz sobie na listę strzelców w PL i zobacz jakie noname’y z zespołów z dołu tabeli kręcą liczby.
Dodatkowo Raphinha przyszedł do nas i kręcił liczby na poziomie 22 G/A w sezonie przez 2 lata.
To trzeba naprawdę mieć klapki na oczach żeby twierdzić że facet jest kimś więcej niż średniakiem z wybitnym sezonem w drużynie która strzela najwięcej w europie.
0
@Bzyczekk czy Ty czytasz to co wklejasz? Xd w 2023 chcieli dać za niego 70mln euro, w 2024 już 50mln :) a teraz jego cena nie będzie niższa niż 100. To jest różnica, już w ogóle nie wspominając że to newsy z dupy a na pozycji Raphinhi gra Saka.
1
Najlepszym dowodem na to że Raphinha ma sezon konia którego już nie powtórzy jest podejście czołowych klubów do niego. Rapha nie jest nietykalny a klub potrzebuje kasy, Raphinha ma już prawie 60 G/A w tym sezonie i kto się po niego zgłasza? Arabowie, facet jest przed 30stką i nikt nie chce wyłożyć za niego kasy. Nikt nie chce zaryzykować ściągnięcia 28 latka za 100mln euro po jednym dobrym sezonie, gdzie wcześniej jego średnia na sezon to 10 goli 12 asyst i właśnie dlatego przedłużanie go teraz to głupota. Pogadamy za rok, jak znowu wykręci takie liczby to można zacząć rozmawiać.
1
@FcPortoFan1999 o ile nie jesteś kardynałem to chyba w konklawe za bardzo głosu oddać nie możesz ;)
1
@Arcybiskup 77% Jakubiak 77% Mentzen, reszty nie pamiętam xd
1
@Lewangoooolsky Mhm ta powiedziałeś co wiedziałeś a teraz wyłącz fife... Sorry ale twierdzenie że topka bramkarska się nie zmienia to absurd. Donnaruma miewał bardzo przeciętne sezony, Courtois sezony gdzie praktycznie nie grał. Neur to już przeszłość, do tego ciągle kontuzjowany. A MATS miał sezony gdzie był kapitalny.
1
@Faro Dokładnie, dodatkowo jak Bayern Lewego nam sprzedał za 40mln to za Musiale musielibyśmy chyba im nowe Camp Nou oddać.
1
@PatrykBarca Oni cały sezon lecą na renomie "włoskiego klubu", że niby solidna obrona itd. Dupa a nie solidna obrona, tracą tyle co my praktycznie. Posprawdzałem sobie te ich mecze w LM gdzie niby mieli być wybitni. Nie stracili bramek z największymi ogórami i mieli farta z mocniejszymi rywalami gdzie przeciwnicy wiele razy mieli wysokie xG a zwyczajnie nie zamieniali tego na bramki ( nie twierdzę że byli słabsi albo nie zasłużyli na awans, jedynie obalam mit o mitycznej obronie).
Inter w lidze włoskiej stracił więcej bramek niż my i real a chyba nikt nie łudzi się że jesteśmy jakimiś tuzami defensywy.
1
No i super, MATS to kapitan i fajnie że będzie na ławce w trakcie meczu. Nie rozumiem tego hejtu na niego, czasami grał nierówno ale długi czas był top 5 a czasami top 3 na świecie, wygrał nam też mistrzostwo za Xaviego będąc bezdyskusyjnie najlepszym bramkarzem na świecie w tymtym sezonie.
Nikt przecież nie mówi o wystawianiu go do gry, zwłaszcza w finale rozgrywek jak facet nie grał jakieś 8 miesięcy w piłke.
1
Trener widzi tych piłkarzy na treningu i podejmuje decyzje. My lubimy mówić o dawaniu szans, a ja twierdze że jeśli trener uważa że zawodnik się nie nadaje to ma do tego prawo i kropka. Mamy wielu bardzo młodych piłkarzy, nawet taki Gavi czy Balde którzy są już w 1 zespole trochę to wciąz bardzo młodzi zawodnicy. Nie możemy ogrywac i wprowadzać 10 młodych zawodników na raz. Jestem pewien że gdyby Flick ma do dyspozycji prawdziwy budżet transferowy i dostał kilku piłkarzy to nie mielibyśmy dzisiaj problemu "wąskiej rotacji". Gdyby Flick postawił na kilku młodych i stracił punkty to dzisiaj były by narzekania że Flick przekombinował i przegrał jakieś rozgrywki...
0
@Criss18Barca No tak a terez zastanów się, których meczy jest więcej :) ja przypomnę że są sezony w których Legia nawet w tych pucharach nie gra, albo gra bardzo krótko.
@fart No oczywiście że tak ale to jest problem wielu klubów i to się nie zmieni bo nie mamy ligi grającej na równych zasadach. Jest masa klubów bez kibiców które funkcjonują dzięki dotacjom miesjkim. Gdyby finansowanie ze SSP i miast było zablokowane to z czasem w elicie grałyby głównie kluby które mają baze kibiców która generuje kase. Jeszcze gdyby udało się zmniejszyć ligę do 14 zespołów to już w ogóle idealnie.
1
@MOLESTA słuchaj, jest różnica między normalnymi wynikami które są indeksowane ( i nie są one indeksowane na podstawie Twojej historii, tylko algorytmu google który oblicza zgodność wyszukiwanego hasła z treścią, wiarygodnością i popularnością witryny - w dużym uproszczeniu) a wynikami typu tabela piłkarska w oknie wyszukiwania. Jak wpisuje hasło Liga mistrzów, to choćbym był największym fanem kobiecej piłki, nigdy nie powinno mi pokazać ligi mistrzyń zamiast ligi mistrzów bo to jest dokładna fraza - nazwa produktu - i błagam nie próbuj mi udowodnić że jest inaczej bo zajmuje się web developmentem i wiem zarówno jak działa pozycjonowanie stron internetowych w agregatorach jak i web scrapping stron przez modele LLM.
7
@Criss18Barca "Średnie wypełnienie stadionu Legii Warszawa w sezonie 2022/23 wynosiło 68,5%, czyli 21.213 widzów na mecz."
No tak, skoro przy pojemności 33tyś mają mniej niż 70% to trzeba zrobić stadion na 60 tyś.
2
@MOLESTA absolutnie nie jest to dowód na nic bo google tak nie działa a ja nigdy w życiu nie wyszukałem absolutnie nic o piłce kobiecej bo mi ona zwisa i powiewa xd
@Kgorecki2500 https://zapodaj.net/plik-KxHJTn08xk
no nie zmyślam sobie xd ale nie mam pojęcia dlaczego tak jest.
0
@APTAPT Nie mam pojęcia o co chodzi ale musiałem wpisać w google dosłownie "Liga mistrzów UEFA" żeby wyskoczyła męska tabela. A tak to kobiety, to o tyle dziwne że ngidy wcześniej tak nie miałem. Pewnie algorytm losowo dobiera wyniki.
0
@PJ777 Inter jest przereklamowany... 10 straconych goli w ostatnich 6 meczach. 32 bramki stracone w 33 meczach ligi Włoskiej. A przypomnę że tutaj wszyscy mówili że Inter to jakaś absolutnie topowa, najlepsza obrona na świecie. Rozpisywałem już te ich świetne wyniki w LM. Tak naprawdę to przeciwnicy mają akcje za akcją tylko zwyczajnie nie wpadało. Nam 2 lata temu MATS tak lige wygrał, 4 setki na meczy wyciągał a ludzie pisali że mieliśmy dobrą obronę xd Niestety na poważnych rywali to się nie sprawdziło i z Interem też tak będzie.
8
Ależ mnie wkurwi*** nachalne promowanie piłki kobiecej. Wpisuje sobie w google dokładne hasło "Liga Mistrzów" i otrzymuje wyniki i tabele "Ligi mistrzyń" :) i miałbym to totalnie w dupie gdyby nie to że męskich wyników w ogóle mi nie pokazuje. Przy frazie "Champions league" to samo.
0
@MesQueUnClub_87
Salah sezon:
19/20: 27 lat - 23/13
18/19 26 lat - 27/10
17/18. 25 lat - 44/16
Raphinha
23/24: 27lat - 10/13
22/23: 26lat - 10/12
21/22: 25lat - 11/3
Ty nie szanujesz liczb tylko swoje urojenia. Porównujesz go do poprzednich skrzydłowych? Super, szkoda że wybrałeś akurat najgorszy okres od 20 lat. Nie licząc tego sezonu Raphinha robi liczby na poziomie Pedro, jakbym był złośliwy to bym napisał że tak naprawdę robi gorsze liczby, tylko że Pedro odszedł w wieku 27lat.
5
@MesQueUnClub_87 Suarez wykręcał w Liverpoolu liczby jakich Raphinia nie zrobił przez całą kariere. Szanujmy się, brazylijczyk ma 1 dobry sezon w karierze, w wieku 28lat, kiedy cała drużyna gra wybitnie.