Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kanver_ nie przegadasz, gramy jak gówno ale wiadomo wina napastnika, dobrze że wrócił bo nie było na kogo zwalać winy po fatalnych meczach.
0
@hayek Jak to jest że bliżej nam do Francji i Anglii ale porównywani jesteśmy do Grecji i Turcji?
0
@albi Ta bo to jest jedna wypowiedź z wielu, z testu przedsiębiorców wycofali się już dawno bo to jest absurd totalny, lewica to odgrzewa do tego ma świetne pomysły opodatkowania i ujebania wszystkiego i wszystkich więc tak, wkurza mnie bardziej, bo lewicy ludzie powiedzieli dziękujemy a panoszą się jakby wybory wygrali. Atom zły, przedsiębiorcy źli, ludzie którzy zarabiają powyżej 5k również źli. ZUS za niski, składki za niskie i wincyj socjalu!!!
@hayek Kto jest wypychany na B2b? Jak idziesz na b2b to zarabiasz powyżej 12k inaczej to się nie opłaca. Kilka % ? W moim wypadku to jest ponad 5tyś różnicy, do tego mam 3 tygodnie płatnego urlopu, respektowane zwolnienia lekarskie, mogę pracować jak chce, gdzie chce i kiedy chce. Dziękuje bardzo, jak ktoś mi każe przejść na UOP to zawijam się za granice.
1
To jest niesamowite że tak znienawidzony przeze mnie rząd PiS przez 8 lat nie wkurwił mnie jak Biejat ze swoimi pomysłami w 3 tygodnie od wyborów... W ogóle to jest fenomen że lewica jest jedną z dwóch partii które straciły posłów względem poprzedniej kadencji a pomimo to twierdzą że Polacy chcą ich chorych pomysłów. Teraz znowu wypaliła że chcą wprowadzić test przedsiębiorcy bo niby pracownicy są wypychani na b2b i naprawdę nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Nie znam ani jednej osoby która pracowałaby na b2b i chciałaby przejść na UOP, w mojej branży skończy się to albo tym że każdy będzie robił dla kilku firm żeby spełnić warunki albo zwyczajnie zawijamy się za granice.
2
@kuz gra jest naprawdę dobra ale niestety jest trochę za długa. Mi przejście zajęło ponad 70h a nie robiłem wszystkiego.
4
@barteq czego oczekujesz od typiary która nie potrafi wymienić państw graniczących z Polską xD
0
@Striker No może dlatego że aktualne gry mają problem z płynnością na konsolach i trzeba wybierać między grafiką a płynnością, a nawet pomimo tego są spadki poniżej 30fps natomiast GTA VI musi się czymś odznaczyć i nie wierze w to że rockstar zrobi downgrade graficzny. Widać że nie grasz na konsoli.
0
@LaLigaPD 2025 to jest za dwa lata, na moje to jednak długo a jak będą mieć opóźnienia to może się okazać że 2026.
@macio_944 sprawdziłem z ciekawości, pracują nad swoim silnikiem rage 9 z tego co piszą w necie to gra ma zwalać z nóg, więc podtrzymuje twierdzenie że aktualnie sprzęt który to pociągnie jest zbyt niszowy. Żadna konsola nie ma szans odpalić takiej grafiki więc trzeba będzie poczekać z premierą do wypuszczenia ps 5 pro i nowego xBoxa.
0
@macio_944 GTA VI jeszcze długo nie będzie bo rockstar pewnie będzie chciał go zrobić na UE5 albo na jakimś swoim next genowym silniku i raz że to potrwa bo UE5 chyba w finalnej wersji wyszedł rok temu albo jakoś tak, a dwa że za mało ludzi posiada sprzęt który pociągnie tak zaawansowaną grę, nie wspominając o konsolach.
17
@macio_944 W kontekście la bamby to nawet meczu nie można skomentować bo zaraz będzie wojna polsko polska... @tbas nic nie obalił, jak słyszysz dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców to nie się nie zastanawiasz co się za tym kryje bo temat był wałkowany, słowo dobrowolny oznacza że coś jest nieobowiązkowe, 3 miesięczne warunkowe wakacje od ZUSu nie mają nic wspólnego z hasłem dobrowolny ZUS. To tak jakbym powiedział że jestem za legalną aborcją a potem sprostował że chodzi mi jedynie o aborcje eugeniczną.
53
@macio_944 A co ma Konfederacja do kłamstw PSL? Mam kumpla który zdecydował się oddać głos na 3D właśnie przez program dla przedsiębiorców i dobrowolny ZUS, poszła szybka weryfikacja.
8
@macio_944 TVP wyjebało poza skale w manipulacji natomiast TVN piastuje pierwsze miejsce w skali manipulacji u normalnych stacji telewizyjnych, wielkie brawa dla TVN. Chwalenie TVN to jak chwalenie Putina za to że nie jest Stalinem.
8
@ProMILs Przecież to jest turniej U-17, natłok meczy to jest zwykle w seniorskiej piłce a obecność tylu nastolatków w pierwszej kadrze to raczej rzadkość.
6
@AlexDark00 tylko Torres był w takim szoku jak mijał tych rywali że potem w nich wpadał…
2
Fajnie że Balde jest szybki ale fajnie by było gdyby chociaż raz celnie dośrodkował
0
@lukkobe a nie wziales pod uwagę że może pismak ze sportu ma lepsze informację niż jakaś randomowa strona z neta?
0
No i co? Gdzie są te wasze miliardy które Frenkie miał zarabiać? Jakaś strona z dupy podaławała ok 40mln brutto a tutaj nagle okazuje się że Frenkie w ogóle nie jest przepłacony.
1
@Borneo Nie rób afery tam gdzie jej nie ma, te 34mld deficytu na wrzesień to jest kropla w oceanie długów pisu. Pis oczywiście chciał wypuścić te dane po wyborach żeby nie wpłynęły na ich kampanie.
Prawdziwy problem jest w tym że PiS wyprowadził masę wydatków poza budżet i ta kasa nie jest jeszcze policzona, o jak dużej dziurze mówimy? tego jeszcze nikt nie wie aczkolwiek opozycja dokładnie wiedziała że budżet jest dziurawy a zadłużenie rośnie, na długo przed wyborami o tym wiedzieli więc sorry teraz niech lepiej wyczarują kasę bo nikt zdrowy na umyśle nie kupi ich wymówek typu "no wiecie, głupia sprawa ale jednak nic z tych obietnic nie zrealizujemy, zamiast tego podniesiemy podatki bo pis był taki zły". Ja przypomnę że była jedna partia która mówiła że nas nie stać na rozdawnictwo i trzeba zredukować wydatki, to się ludzie śmiali że niby ich plan jest nie do zrealizowania.
5
@zenoowity To nie PSL dostał się warunkowo do sejmu tylko idioci kolejny raz nabrali się na leśnych dziadków, 4 lata temu weszli tylko dzięki Kukizowi, teraz weszli dzięki Hołowni (który bez PSLu też by nie wszedł bo nie miał żadnych struktur) i za 4 lata znajdą kolejnego frajera i nabiorą kolejnych debili na jakąś "nową twarz" PSL nie wpiszę w umowę nic światopoglądowego i to jest oczywiste bo to są KONSERWATYŚCI i jak mówiłem to przed wyborami to mnie ludzie od pisiorów wyzywali, a jak mówiłem że PSL ma najbliżej do pisu to w ogóle od troli i debili wyzywali...
6
@MarioVeB! ja zagłosowałem w tym referendum bo wiem jak działają te zakłamane polityczne mordy, za 2-3 lata nikt nie będzie pamiętał o tym czy to referendum było zmanipulowane, za to jak padnie temat referendum to wszyscy powiedzą że "Polacy nie chcą chodzić na referenda, nawet jak odbywają się w dniu wyborów".
0
@MarioVeB! Doszliśmy do momentu w którym trzeba w programie partii sprawdzać co oznacza "DOBROWOLNY ZUS DLA PRZEDSIĘBIORCÓW" w przypadku 3D, a jeszcze chwile temu te same osoby śmiały się jak Mentzen mówił na tik toku że zlikwiduje ZUS a tak naprawdę to chciał go zreformować :)
0
@macio_944 Nie ma to jak Pawlak w resorcie klimatu i energii xD
4
@Herato Ale wiesz że wysokie zarobki amerykanów nie wynikają z tego że nie mają płatnego urlopu?
1
@MessiTheBesst Ile można wałkować temat... KO nie ma programu, a przynajmniej ma go w dupie, liczą się stołki. PSL już wyjaśnił że w sumie to żartował i dobrowolny ZUS to tak naprawdę pomysł odroczenia płatności z czasów covidu xD
5
@MesQueUnClub_87 ej ale koleś napisał jedynie że opinia „zachodu” to nie jest żaden wyznacznik i trzeba skończyć z jakimś chorym kompleksem… w tej niesamowicie progresywnej Francjii Marii Le Pen zdobyła 42% głosów a w Niemczech Afd notuje 22% poparcia.
3
@DonCarletto To ja Ci zdradzę sekret, za 4 lata wszyscy będą głosować na PiS żeby odsunąć PO od władzy albo na PO żeby PiS nie wróciło, i tak co 4 lata :) ale spokojnie byku, następne wyboru to już na bank ludzie nie będą głosować przeciwko komuś, a chwile potem Dembele w końcu odpali.
0
@Criss18Barca Tak, na drugie miejsce powoli wskakuje Wilk, minimalna strata do Korwina ale tam i tak Konfa dostanie max 1 mandat.
11
Korwin twierdził że Konfa zaliczyła słaby wynik bo schowała jego i Brauna na czas wyborów. Tymczasem Korwin powoli spada na 3 miejsce na swojej liście pomimo startu z jedynki xD
0
@MarioVeB! dobra dobra eksperci z peło, zobaczymy kiedy ta kasa z KPO przyjdzie :)
1
@aleksandrowielki A teraz zastanówmy się, jak do tego doszło, skąd te 8.5% i 14-15% ? Otóż najpierw zjedli Kukiza, a teraz wyciągnął ich Hołownia w dużych miastach bo ludzie zapomnieli co stoi za nazwą 3D. Ja tam nie mam zamiaru ich krytykować, bo politycznie to mistrzostwo świata, bardziej dziwie się ludziom którzy uwierzyli że to jest jakaś nowość w Polskiej polityce.