Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cancelo to nasz najlepszy PO, LO, LW i RW… niesamowite
0
Niby zawsze musimy mieć trenera z DNA Barcelony, a ja tak patrzę i za bardzo nie widzę tego DNA w naszej grze. Od odejścia Lucho właściwie nie ma po nim śladu.
0
@Encore Gwiazdy Clippers to same się wyjaśniają w tym sezonie. Nie wiem kto w ogóle wpadł na pomysł żeby w jednej drużynie upchać Westbrooka, Hardena, PG13 i Leonarda
2
@tbas Ja do końca nie rozumiem na jakiej zasadzie minister który nie dostał wotum zaufania może mieć prawo do odprawy.
4
@Pedri16Future Gwarantuje że 95% trolli opłaci sobie te konta, zapłaci nawet sporo więcej niż 1$, za to cała masa normalnych ludzi sobie odpuści :) Ludzie potrafią zrobić donate na 2k+ tylko po to żeby kogoś wkurzyć, a mieliby nie wydać 4zł na trolling?
4
@Antimadridista_WR Amerykanie podają ceny bez podatku. W Polsce masz 23% VAT.
Wejdź sobie na strone Apple i w koszyku wpisz zip code, czyli nasz kod pocztowy. Wtedy do ceny 1k $ doliczony zostanie podatek.
2
@Tasde hahahaha, typo pEłOwIeC xD nie ma co z Tobą dyskutować bo masz tak sprany mózg że gdyby Tusk Ci się kazał wypiąć to piałbyś pewnie z zachwytu nad pięknem demokracji xD
Oczywiście jak typowy sekciarz platformers, tylko Ty wiesz co to KRS i to co robi "DEMOKRATYCZNA OPOZYCJA" zawsze jest super i nawet jak kłamią to kłamią w imię demokracji i konstytucji xD
5
@Tasde czy jak "DEMOKRATYCZNA OPOZYCJA" wybierała członków do NEO KRS którego NIE UZNAJE, to też ich hejtowałeś, czy jednak kupiłeś ich argumentację że chcą mieć tam swoich przedstawicieli żeby kontrolować co się dzieje?
0
@Encore No naprawdę fajnie że LBJ notuje super liczby w ataku, polecam sprawdzić jak wygląda jego gra w obronie.
3
@Ojciec5tkidzieci Facet zapomniał że aktualnie premierem kraju cały czas jest Morawiecki xD
4
@arasz1819 Zabawnie to brzmi z ust osób popierających PO, PiS, Lewice lub PSL xD
1
@hayek A ja mam swoją działalność i mam wywalone :) Jak będzie problem z JDG to przejdę na SP ZOO a jak dowalą się do spółki to zmienię rezydencje podatkową, jak dowalą się do rezydencji to zwyczajnie wyjadę do miejsca w którym nie będę gnębiony.
0
@Tasde No nie do końca, bo ustawa trafia do komisji sejmowej i tam będą pracę nad jej poprawą, to nie jest tak że ustawa trafia od razu pod głosowanie. Zauważ że zwykle nie mówi się o projekcie ustawy do póki nie trafi ona pod obrady sejmu.
Mimo wszystko czy wygląda to źle? Tak, ale ja bym się wstrzymał z oceną do finalnej wersji.
4
@John_Doe @Death_voice Sam byłem przeciwko bardzo długo aż zacząłem interesować się tematem, polecam zwłaszcza super wywiad w Didaskaliach z Sebastianem Mikoszem.
3
@Bobo25 Artur Dziambor to od ponad pół roku jedyne czym się zajmuję to pokazywanie światu jak bardzo boli go wyrzucenie z polityki. Szuka atencji a że media słuchają go jedynie jak ciśnie po Konfie to maluje nam się obraz człowieka który chyba nie do końca poradził sobie z przeszłością.
23
@pluszek No tak, szkoda że nie powiedziałeś że to nie jedyne małżeństwo w parlamencie, pewnie dlatego że drugie jest z PO xD Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha, różnica jest taka że są w różnych izbach. Chociaż nie rozumiem co w tym złego.
1
@hayek Do tego warto dodać że ze względu na położenie i hałas, Okęcie nie jest lotniskiem całodobowym.
26
Wygrana po strzale z absurdalnej pozycji i karnym w akcji gdzie nie było zagrożenia, dosłownie 0 wykreowanych dobrych okazji strzeleckich. Rzygać się chce, mi naprawdę ciężko krytykować Lewego jak takie Deportivo z nami ma więcej okazji bramkowych niż my w 3 mecze.
5
Gdyby na ławce siedział Koeman to wyjebaliby go jeszcze w trakcie meczu. Różnica jest taka że za Koemana graliśmy Destami, Oskarkami i innymi wynalazkami z dupy.
3
Jeżeli Xavi nie potrafi stworzyć funkcjonującej drużyny bez FDJ to może lepiej wróci trenować pastuchów na pustyni.
0
@tbas ja odsubowałem KS kilka dni temu, bez Stanowskiego nie ma treści które regularnie oglądam. Trzeba by zobaczyć statystykę na przestrzeni kilku tygodni
0
@tristan87 a to przepraszam, po tym panu to się wszystkiego można spodziewać xD
1
@tomek8756 Borek to widzę merytoryczny jak zawsze. Przecież Stanowski go dosłownie upokorzył tym filmem i najgorsze co może zrobić to jeszcze w jakikolwiek sposób mówić o nim.
2
@koziar Rozjechał to chyba mało powiedziane, sprowadził Borka do poziomu zera.
10
Prawda jest taka że póki co atuty Balde kończą się na szybkim bieganiu... Jego dośrodkowań nawet nie trzeba blokować bo i tak są niecelne. Niestety Balde od jakiegoś czasu zwyczajnie nie rozwija się, a może nawet zwija. Mam nadzieje że tak samo jak udało mu się poprawić fizyczność przed wejściem do 1 składu, tak teraz skupi się na wykończeniu i za rok może dwa będziemy mieć topowego LO.
1
@tristan87 to jest jakaś katastrofa, jak nie lubię Lewicy tak uważam że z tej trójki wybrany powinien być Czarzasty i to nie rotacyjnie a na stałe. Debiutant na stanowisku Marszałka to jakiś żart a Kidawa to już w ogóle jakiś nieśmieszny żart albo nawet dramat.
0
@Kgorecki2500 Do postawienia przed trybunał stanu prezesa NBP wymagana jest jedynie większość bezwględna czyli 231 posłów.
@Mario96w Nie, trybunał stanu a trybunał konstytucyjny to coś innego
0
Bum, pada informacja że nasz jaszczomb ma być postawiony przed trybunałem stanu i wystarczy do tego jedynie bezwzględna większość i tak jakoś dzień staje się lepszy :)
2
@sintesox Nie mam zdania w kwestii tego kiedy ktoś powinien decydować się na dziecko ale jak można się dziwić że ludzie tak myślą skoro ludzie potrafią Cię zjechać w necie jeżeli adoptujesz psa ze schroniska i nie masz na koncie 100tyś odłożone na leczenie psiaka.
1
@Ptasior ale zdajesz sobie sprawę że ani Donbasu ani Krymu Ukraina nie odbije? Niezależnie od pomocy finansowej zachodu Ukrainie brakuje żołnierzy na taką operację. Aktualne prognozy są takie że konflikt zostanie zamrożony na wiele lat.