0

@Herato Tylko ze cała ta trójka nie grała za czasów prime Messiego i Delfina z madery.

5

@Jakchcesz W końcu @VegetaPolska zamoczy :D

0

@joloskyy Real zwalił całkowicie ten projekt od strony projektowej, mogli postawić na więcej miejsc siedzących na stadionie a zamiast faweli zbudować halę dla koszykarzy :p

1

@partymaker Jaro to twierdził że Dembele zostanie a Raphinha odejdzie bo jest ekspertem xD

12

Widzę że zaczyna się sypać stadionik Realu, ta firma co zakupiła sobie 30% od koncertów rozważa pozew. W niezłym bagnie będzie Real, będą musieli oddać 360mln a stadion nie będzie zarabiał nawet na ratę kredytu. Fawele to chyba przerobią na atrakcje dla zwiedzających xD

8

2

@TheNekro94 Skoro niemce mogą robić kontrole i pushbacki to niech Tusk zrobi to samo w ich kierunku, niech sprawdzają wszystkich na blachach niemieckich, w czym problem?

3

@TheNekro94 Tusk mówi a nie robi, a Scholz zapowiedział i masz pushbacki i kontrole na granicy.

0

@TheNekro94 No i co zmieni ci rok skoro zdania nie zmienili?

0

@TheNekro94 Przecież ci wysłałem link XD

9

@TheNekro94 Byku ty nie rozumiesz chyba polityki, jak oni teraz rządzą to ci otwarcie nie powiedzą że "przyjmiemy tych uchodźców" bo słupki im pospadają zwłaszcza że masz teraz wybory. Zobaczysz na żywo w 2026r tych ludzi w ośrodkach które budują tylko ciekawi mnie jakie fikołki wtedy wyborcy Ko będą wtedy robić :)

1

@TheNekro94

1

@LukaszFan One grają na stadionie Cruijffa 6k pojemności :P

0

@Cvzx A jeszcze marzec będą mieli ciężki :D

1

@Aragorn33 Taa z Vinicjuszem to samo miało być a dostał mniej niż powinien

6

@marcin62 Już w poprzedniej kolejce byliśmy zależni od siebie

0

@tomek8756 Za takie coś powinien pójść pozew, niech realik płaci za głupoty

1

Komentarz usunięty

2

@okiemtypera_lucaxx95 Najśmieszniejsze że Tusk i spółka głosowali przeciw własnym obietnicom xD

9

@Destroyer_of_Worlds Europa to sama chce zakończenia konfliktu, kwestia czasu jak po wojnie Francja z Niemcami będą ogarniać ropę i gaz od ruskich

4

@Popitek12 Golić psioche musi czy może mieć dżungle? :D

2

2

@Kessie wtedy @Luciano99 przeniesię firmę do niemiec i za każdego z was dostanie po 800euro :P

6

@PatrychoO Świat pomału wraca do normalności

5

@Kgorecki2500 Niech Mentzen zmieni nazwisko na Owsiak to od razu po Ćwoka wyślą pół komendy :P

24

@AmigoBlancos ten pierwszy to chyba w warcaby w celi więziennej xD

1

@Who_you_mam two men one cup xD

10

Benzema, Robinho i Asencio powinni filmy xxx nagrywać, jeden by kamerował drugi by był aktorem a trzeci udostępniał te filmiki xD

0

@Marian_Pazdzioch W okolicach połowy 2026r

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?