0

Identycznie reaguję jak widzę ding-donga wchodzącego na boisko

0

@vangoor i to jest prawidłowa odpowiedź :)

0

Pytanie kulinarne - de jong po węgiersku czy olmo z wyrzoskami

1

@Eklerek Nazario grał w PL?

1

rambla dziś po 23.00 aufwidersejn aufwidersejn hanzi hanzi aufwidersejn

2

@AFA dobij go, albo mu dolej

0

@cules100pro powtarzają, wiadomo.

0

Zawsze myślałem że tatuaż to coś osobistego, tu będą klepać jak chińczycy

2

@Mixtape Chcę s24 ultra i jest 8 stówek tańszy. Pogrzebałem w necie i piszą, że telefony nie są z polskiej dystrybucji - Włochy, Szwajcaria i mogą być problemy z gwarancją.

0

ABFoto jest OK? produkt wszędzie 4999 a u nich 4100

0

@Krzysiek872 ja tęsknię, nie chciałem go w Barcy jak przychodził, ale mnie "kupił" i żałowałem jego odejścia

0

@OldMc84 wczoraj nasz mecz oglądał?

1

śfionkała juz na wzwodzie z nadziejami

0

To teraz druga z dupy po ladze....

0

@Szklaner gundo wygląda jak passat tedeji z Niemiec 200000km na liczniku a w rzeczywistości 2000000, wykręcony jak gąbka przez pepa

0

@sevs słuchaj śfionkały.... aktualnie gada coś o cyrku wczoraj

0

@vangoor Do rozważenia. Do wydania powiedzmy 3,5-4k

0

@Szklaner Warto wspomnieć, że po wojnie pracował dla czerwonych, co nie zmienia faktu że przeżył piekło w obozie.

0

@vangoor pro to jest +1000 ;)

0

@vangoor mam s23 i aparat taki se ;)

0

Pixel 9 czy S24? co tam doradzacie?

0

@Fake69 co tam vini nawywijał że miał mieć czerwo?

3

@esem91 ty jeszcze po miesięcznicy wodza naebany? kacze pióra masz między zębami

0

Ciekawe czy Szczęsny żałuje?

2

Wszołek cwaniaczku jak tam?

0

@Wojti_em Barca - BVB i 10 razy minimum belincham

0

@halfnolife kupiłem synowi garmina venu stan jak nowy na olx za 200zł, poszukaj to lepsze od opaski

0

@GigiAmoroso co bedzie starą niańczyć

0

@Ronad10 vaskes to dopiero menda, dna realu jak nic, kradnie minutę w doliczonym i bez reakcji łysego z doliczeniem kolejnej minuty

0

@Ronad10 faul bellinchama nawet bez żółtej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?