SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Identycznie reaguję jak widzę ding-donga wchodzącego na boisko
0
@vangoor i to jest prawidłowa odpowiedź :)
0
Pytanie kulinarne - de jong po węgiersku czy olmo z wyrzoskami
1
@Eklerek Nazario grał w PL?
1
rambla dziś po 23.00 aufwidersejn aufwidersejn hanzi hanzi aufwidersejn
2
@AFA dobij go, albo mu dolej
0
@cules100pro powtarzają, wiadomo.
0
Zawsze myślałem że tatuaż to coś osobistego, tu będą klepać jak chińczycy
2
@Mixtape Chcę s24 ultra i jest 8 stówek tańszy. Pogrzebałem w necie i piszą, że telefony nie są z polskiej dystrybucji - Włochy, Szwajcaria i mogą być problemy z gwarancją.
0
ABFoto jest OK? produkt wszędzie 4999 a u nich 4100
0
@Krzysiek872 ja tęsknię, nie chciałem go w Barcy jak przychodził, ale mnie "kupił" i żałowałem jego odejścia
0
@OldMc84 wczoraj nasz mecz oglądał?
1
śfionkała juz na wzwodzie z nadziejami
0
To teraz druga z dupy po ladze....
0
@Szklaner gundo wygląda jak passat tedeji z Niemiec 200000km na liczniku a w rzeczywistości 2000000, wykręcony jak gąbka przez pepa
0
@sevs słuchaj śfionkały.... aktualnie gada coś o cyrku wczoraj
0
@vangoor Do rozważenia. Do wydania powiedzmy 3,5-4k
0
@Szklaner Warto wspomnieć, że po wojnie pracował dla czerwonych, co nie zmienia faktu że przeżył piekło w obozie.
0
@vangoor pro to jest +1000 ;)
0
@vangoor mam s23 i aparat taki se ;)
0
Pixel 9 czy S24? co tam doradzacie?
0
@Fake69 co tam vini nawywijał że miał mieć czerwo?
3
@esem91 ty jeszcze po miesięcznicy wodza naebany? kacze pióra masz między zębami
0
Ciekawe czy Szczęsny żałuje?
2
Wszołek cwaniaczku jak tam?
0
@Wojti_em Barca - BVB i 10 razy minimum belincham
0
@halfnolife kupiłem synowi garmina venu stan jak nowy na olx za 200zł, poszukaj to lepsze od opaski
0
@GigiAmoroso co bedzie starą niańczyć
0
@Ronad10 vaskes to dopiero menda, dna realu jak nic, kradnie minutę w doliczonym i bez reakcji łysego z doliczeniem kolejnej minuty
0
@Ronad10 faul bellinchama nawet bez żółtej