SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SAJMON umi w spalone, kurwa sokole oko
0
@barteq Wiadomo ;)
0
@Rhaan ludzie sięjący nienawiść na swoich wydumanych toriach nie są niebezpieczni?
0
@July_6_BcN co? twoim
0
@Rhaan Niech czci, modli się do niego, ma prawo - ja piszę o centrum stolicy i oskarżeniach bez poparcia. Zbudował całą politykę na śmierci brata, ciekawe co mu powiedział pół godziny przed lądowaniem
0
@Who_you_mam ciesz się nim jak jest okazja, niedługo l4 albo poleci na sianko innego klubu
0
@esem91 nie przeszkadza mu ten stek kłamstw i oszczerstw z dziobu pewnego mówcy z krzeselka
5
stanofski był na miesięcznucy, pitoli o smutnych opłacanych widzach tvn prostestującym przeciwko tej hucpie... zakłamanego karła z tymi głoszonymi kłamstwami już nie widzi
1
@Tibu on chce mieć wszystko idealnie, układ rąk, mimika - zero spontaniczności
0
Podpowiecie jak pobrać z tvp vod? potrzebuję zabezpieczyć 2 programy
dokumentalne
0
Atleti tyle bramek ładuje, żeby wygrać musimy donajmiej 5 strzelić, bo Pena na 10 strzałów 4 puści
0
@Stinger_ norris to totenham F1, coś tam wygra ale koniec końców się zesra
2
@basuza pisze o poprzenim meczu i braku konsekwencji w ocenie identycznego zdarzenia
0
@JordiAlbion nie zmieni, on myśli że jest jordanem piłeczki kopanej
0
Komentarz usunięty
10
@JordiAlbion ja nie, buc i bufon
3
znowu te pastuchy z czestochowy strzeliły w 90+4
0
@Bocheno1 Urodzony na Brooklynie? nie czasem w Wilmigton NC?
0
@Comentateiro Myślałem że mówimy o prezydentach a nie rezydentach ;)
1
@Czerwo64 raczej na swoje, dostał pewnie na gwiazdkę OD RODZINY
0
@BezglutenowyPedri nie rozśmieszaj mnie
2
@barca__rządzi na jakim grobie? tam leży najgorszy prezydent w dziejach RP? czy na Wawelu, którego też sobie zawłaszczył naczelnik
10
Peni to by kaczyński strzelil
0
@BorzyKrzys gutofski to teraz w rozkroku, fanatyk maksa i dźiordźia, ekspert od 7 boleści
1
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle Coś jak w meczach Realu, jednemu ukeaść żeby dać drugiemu - ile to miał straty? 12s?
25
Jednym słowem sędzia var posmarowany, a główny nie chciał syfu
10
@RoberDzik Masa opowiadający z uśmiechem o wierconych kolanach, o tym jak wchodzili bo lokalu i 'brali na górę" kelnerkę w kilku i ona dwa dni nie mogła chodzić.... pisanie książek... a ludzie tego słuchali (czytali) z wypiekami na twarzy
0
@HypeR Wychodzisz potem na ulicę i same zombi w słuchawkach, smutni niewolnicy
0
Fachowcy jaki dysk do kompa który jak rok długi nie jest wyłączany, idzie nos stop 24h. Myślałem o SSD, ale podobno do takiego używania się nie nadaje. Sata III WD?