0

SAJMON umi w spalone, kurwa sokole oko

0

@barteq Wiadomo ;)

0

@Rhaan ludzie sięjący nienawiść na swoich wydumanych toriach nie są niebezpieczni?

0

@July_6_BcN co? twoim

0

@Rhaan Niech czci, modli się do niego, ma prawo - ja piszę o centrum stolicy i oskarżeniach bez poparcia. Zbudował całą politykę na śmierci brata, ciekawe co mu powiedział pół godziny przed lądowaniem

0

@Who_you_mam ciesz się nim jak jest okazja, niedługo l4 albo poleci na sianko innego klubu

0

@esem91 nie przeszkadza mu ten stek kłamstw i oszczerstw z dziobu pewnego mówcy z krzeselka

5

stanofski był na miesięcznucy, pitoli o smutnych opłacanych widzach tvn prostestującym przeciwko tej hucpie... zakłamanego karła z tymi głoszonymi kłamstwami już nie widzi

1

@Tibu on chce mieć wszystko idealnie, układ rąk, mimika - zero spontaniczności

0

Podpowiecie jak pobrać z tvp vod? potrzebuję zabezpieczyć 2 programy
dokumentalne

0

Atleti tyle bramek ładuje, żeby wygrać musimy donajmiej 5 strzelić, bo Pena na 10 strzałów 4 puści

0

@Stinger_ norris to totenham F1, coś tam wygra ale koniec końców się zesra

2

@basuza pisze o poprzenim meczu i braku konsekwencji w ocenie identycznego zdarzenia

0

@JordiAlbion nie zmieni, on myśli że jest jordanem piłeczki kopanej

0

Komentarz usunięty

10

@JordiAlbion ja nie, buc i bufon

3

znowu te pastuchy z czestochowy strzeliły w 90+4

0

@Bocheno1 Urodzony na Brooklynie? nie czasem w Wilmigton NC?

0

@Comentateiro Myślałem że mówimy o prezydentach a nie rezydentach ;)

1

@Czerwo64 raczej na swoje, dostał pewnie na gwiazdkę OD RODZINY

0

@BezglutenowyPedri nie rozśmieszaj mnie

2

@barca__rządzi na jakim grobie? tam leży najgorszy prezydent w dziejach RP? czy na Wawelu, którego też sobie zawłaszczył naczelnik

10

Peni to by kaczyński strzelil

0

@BorzyKrzys gutofski to teraz w rozkroku, fanatyk maksa i dźiordźia, ekspert od 7 boleści

1

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Coś jak w meczach Realu, jednemu ukeaść żeby dać drugiemu - ile to miał straty? 12s?

25

Jednym słowem sędzia var posmarowany, a główny nie chciał syfu

10

@RoberDzik Masa opowiadający z uśmiechem o wierconych kolanach, o tym jak wchodzili bo lokalu i 'brali na górę" kelnerkę w kilku i ona dwa dni nie mogła chodzić.... pisanie książek... a ludzie tego słuchali (czytali) z wypiekami na twarzy

0

@HypeR Wychodzisz potem na ulicę i same zombi w słuchawkach, smutni niewolnicy

0

Fachowcy jaki dysk do kompa który jak rok długi nie jest wyłączany, idzie nos stop 24h. Myślałem o SSD, ale podobno do takiego używania się nie nadaje. Sata III WD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?