SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@noface było to widać po twarzach wpappe i viniego jak nic nie znaczy
1
@barcanawieki ja w nim widze Neymara, ruchy, drybling
0
mówcie co chcecie ale rooodygej to wieksza menda niż pepe
29
Kiedy sprawa Yamala i kibiców szmaciarzy?
0
@wawrzyn1 śfionkała mu wmówił że jest na poziomie Cubarsiego
0
@Popitek12 ja tam lubię Rycha, Depeche Mood całkim OK
0
@Culer9002 to wybacz
1
@Culer9002 nie zesraj się, masz myślenie dziaciaka
2
@turhiay starsze też zagrozone, to rejon CR7
0
@Morf94 To właśnie ten mit, przypomnij sobie dwa ostatnie mecze gdzie grali obaj, raczej go juz nie chował
5
Uczciwie - popatrzcie ile chłop przez 3 lata miał L4, priorytet kadra - zawsze nieważne że niedoleczony... przytoczcie mi 5 jego mega występów. Mityczny gość, mitem jest jego potężna forma
1
@Tibu W PL po 5 meczach kontuzja, nie to tempo i agresja
0
lewy gra gówno jak u czawiego
0
@bari_94 polowa stadionu pusta....
0
@paweldunajecfcb taktyczny ;)
1
2 mecze kary kpina, ja się pytam co on wykrzykiwał do sędziego jak chciał mu przyebać? chyba podziękowania bo nic nie odnotował sędzina....
4
@Stinger_ nie wiedziałem że kominiarz Stękała był tak wysoko, zaskoczenie
15
Kurwa już czytać tego nie idzie, coś jak bezdomny wybierający między ferrari a lambo... chęć jest a możliwości brak
0
@Stinger_ Kładzie czarusia do snu, bo znowu ma omamy i atakuje go wielki lewis
1
@Rarenzio aktualnie się nawróciła, gada o bogu
0
Przgryw z walencji ma dopisaną asystę do statystyk? pięknie wyłożył belinchamowi
0
@Kengo laporta zapisuje plany?
0
Laportę już wiozą na taczce w samych slipkach na Ramble czy jeszcze się ukrywa?
1
@VegetaPolska Dekarz niech sam spie..la, ugotował w kadrze gościa z dziurami w uszach a teraz gra glupa
1
Byle w klubach nocnych nie był przemocowcem jak owy wzór
1
@misterio vermer - gra handlowa, miałeś plantacje na różnych kontynentach - kawa, kakao itd
1
@misterio Miałem - bubble-bubble, vermer 100%, Giana i inne klasyki :) potem A600 wjechała i PCty 286, 486 itd
1
Zbychu Zero już gania po telewizjach, kiedy go wsadzą wreszcie
1
Komentarz usunięty
1
@draxidox Anula może rozkręcać kolejne byznesy