0

@zadafcb trza było przerwę medyczną brać...

0

@MesQueUnClub96 pewnie że nie

0

hahahaha to pograła

0

ile to ta igunia wygrała seetów do 0 na AO/ media bębniły

0

igunia w formie

0

@tbas ok, dzięki

0

Orientuje się ktoś ile w sklepie Barcelony przy camp nou kosztuje koszulka?

0

@clyde Wojta by to skasaował

3

ramblo kiedy wasz idol, bóg Alcaraz gra?

0

@Criss18Barca i tak to powinno wyglądać, ze sportem skoki nie mają za wiele wspólnego. Sam skok i potem czekanie na maszynę losującą - taki gajger, kraft to zawsze mają złe warunki

0

@D10SLEO i to właśnie poziom polskiej polityki... od wyborów Wałęsa Kwach mam prawo głosu, pierwszy raz chyba odpuszczę wybory, dochodzę do wniosku że jedni czy drudzy jeden chuj. Wiem późno....

0

Dobra dawaj ferrana i olmo

1

ech panie obersztumbarnfirer....

0

@July_6_BcN potrzebujesz jego kobiety na kilka minut? to cieniutki jesteś

4

@Blanco16 real dostanie cieniasów a my kotletiko

2

@Murazor Lewy z Sociedad mówi ci to coś?

0

@DonPancio jakby real wygrał z nami 2-0 to by była ekstaza u nich, wszystkie media by o tym pisały

1

@macio_944 #3 Wade to #6 James ;)

0

@FioletoweOczy Zielona Góra centrum

0

@July_6_BcN a przelot jaki?

0

Nie plujcie na Lahoza, końcówkę kariery miał dobrą

0

@Fake69 Ja mam dwa auta z 5.3 V8, lepiej nie ;)

0

Kurła LPG 3.40, piękne to mamy czasy

0

@Stinger_ Też nie wiedziałem żeś pustak

4

Tak po prawdzie, Vini, cama, czułam powinni byli zejść z drugą żółtą - to też powinno być sprawdzane na Var jak potencjalna czerwień, potrzebna korekta przepisów. Roodygej też jest traktowany ulgowo.

0

@noface było to widać po twarzach wpappe i viniego jak nic nie znaczy

1

@barcanawieki ja w nim widze Neymara, ruchy, drybling

0

mówcie co chcecie ale rooodygej to wieksza menda niż pepe

29

Kiedy sprawa Yamala i kibiców szmaciarzy?

0

@wawrzyn1 śfionkała mu wmówił że jest na poziomie Cubarsiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?