2

@Robert_Kubica jak dla mnie nie ma bo Olmo nie będzie chciał odchodzić .

1

@masik86 między nimi jest 5 lat różnicy chłopie XD

2

@APTAPT Olmo poza felernym upadkiem na bark rozegrał cały sezon .
Pedri w aktualnym wieku był kontuzjowany więcej niż Olmo przez całą karierę, może w takim razie wymienimy go za Pedriego co ?

4

Tylko debil wymieniłby Olmo na Silvę.

0

@Vegeta88 tego roku .

1

@Arden jak rok bez gola z gry , w lutym strzelił 4 bramki w LM , wszystkie były po stałych fragmentach czy karnych ?

0

@lucca87 aktualnie mamy prawie 500 mln euro normalnego długu + 1.4 mld długu ze względu na rozbudowy czyli łącznie 1.9 mld euro długu xd

0

@kodi77 no , tylko to my mamy ponad miliard długu xD

2

@NeroTFP1 ale za to bramkarze będą mieli luz bo Gordon nie potrafi strzelać xd

0

@krycha2201 ja nie mówię że nie jest dobrym stoperem .
Napisałem że on konkretnie może by gry nie odmienił bo Inter gra w innym systemie gry całkowicie .

1

@Arden szkoda tylko że my nie potrafimy sprzedawać xd

0

Zobaczymy czy okaże się plackiem jak większość drogich transferów poza Suarezem i Neymarem .
Jak już będzie ogłoszony to trza się przeżegnać i trzymać kciuki żeby nie był kolejnym niewypałem za sporą sumę.

1

@Roobo właśnie o to chodzi . Skrzydłowy bez skuteczności i to jeszcze , który nie potrafi asystować xD

1

@clyde ja bym im powiedział że jak nie przestaną ogarniać kotów to rozsypię trutkę na parapet ( oczywiście tylko żeby postraszyć ) .
Wtedy powinni zacząć już dbać .
U mnie w Holandii koty latają cały czas po ogrodach ale jak w zimę np miasto daje informację że jak kot będzie na zewnątrz to hycel je będzie zbierał to nagle w całym mieście ani jednego kota nie widać na dworze.

0

@TR3YWAY wzmocnienie obrony to mus .
Bez obrony nie da rady w LM . My frajerzymy tam z plackami typu Atletico a gdzie mecze z topowymi rywalami.

0

@Hindus ale ja nie mówię że go powinniśmy wtedy ściągnąć tylko chodzi mi jakiego piłkarza ściągali za 80 mln euro a teraz taka kwota za mega średniaka.

0

@Hindus ale to że ktoś zarabia teraz dużo w PSG nie znaczy że u nas też by tyle zarabiał

3

@Roobo zdecydowane pogorszenie

0

@Hindus a co go ma za znaczenie ile zarabia? Gdybyśmy go ściągnęli przed PSG to by tyle nie zarabiał

1

@MOLESTA przed transferem do Liverpoolu to Van Dijk miał masę udanych spotkań , nawet nasi piłkarze mieli mega problemy z Van Dijkiem jak grał w Celticu .

0

@MOLESTA biorąc pod uwagę jakimi kasztanami jest Anglia to raczej tam wartość nie urośnie xd

1

@Luciano99 wstawaj , zesrałeś się xD

3

Obym się mylił ale Kvara kosztował PSG 80 mln euro a Gordon nie zachwyca w ogóle grą w ofensywie . Bez karnych jego staty są suche jak klata Busquetsa .

0

@Kinginiesta oby ale żeby aż 70 mln euro się spłaciło to musiałby mieć chyba po 30/40 GA na sezon .
Za 80 mln to PSG kupiło Kvare.

0

@krycha2201 Bastoni może nie ale jakiś dobry stoper na pewno by coś zmienił .

0

@Derean i kończy się na amatorach w obronie , którzy dostają czerwo i po sprawie .

0

@maatiixx tak tak , na pewno xD Barca nie potrafi sprzedawać, więc pewnie jak nie wypali to odejdzie za 25 mln euro w tym 15 mln zmiennych xd

0

@Kgorecki2500 no z tym to nie powininno być problemu po zejściu z pensji Lewego xd

5

@Lionel_Messi10 70 mln za tego placka . Nieźle Newcastle wyruchalo Barce xd

1

@Derean czyli dalej w LM będziemy odpadać , no cóż xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?