ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Robert_Kubica jak dla mnie nie ma bo Olmo nie będzie chciał odchodzić .
1
@masik86 między nimi jest 5 lat różnicy chłopie XD
2
@APTAPT Olmo poza felernym upadkiem na bark rozegrał cały sezon .
Pedri w aktualnym wieku był kontuzjowany więcej niż Olmo przez całą karierę, może w takim razie wymienimy go za Pedriego co ?
4
Tylko debil wymieniłby Olmo na Silvę.
0
@Vegeta88 tego roku .
1
@Arden jak rok bez gola z gry , w lutym strzelił 4 bramki w LM , wszystkie były po stałych fragmentach czy karnych ?
0
@lucca87 aktualnie mamy prawie 500 mln euro normalnego długu + 1.4 mld długu ze względu na rozbudowy czyli łącznie 1.9 mld euro długu xd
0
@kodi77 no , tylko to my mamy ponad miliard długu xD
2
@NeroTFP1 ale za to bramkarze będą mieli luz bo Gordon nie potrafi strzelać xd
0
@krycha2201 ja nie mówię że nie jest dobrym stoperem .
Napisałem że on konkretnie może by gry nie odmienił bo Inter gra w innym systemie gry całkowicie .
1
@Arden szkoda tylko że my nie potrafimy sprzedawać xd
0
Zobaczymy czy okaże się plackiem jak większość drogich transferów poza Suarezem i Neymarem .
Jak już będzie ogłoszony to trza się przeżegnać i trzymać kciuki żeby nie był kolejnym niewypałem za sporą sumę.
1
@Roobo właśnie o to chodzi . Skrzydłowy bez skuteczności i to jeszcze , który nie potrafi asystować xD
1
@clyde ja bym im powiedział że jak nie przestaną ogarniać kotów to rozsypię trutkę na parapet ( oczywiście tylko żeby postraszyć ) .
Wtedy powinni zacząć już dbać .
U mnie w Holandii koty latają cały czas po ogrodach ale jak w zimę np miasto daje informację że jak kot będzie na zewnątrz to hycel je będzie zbierał to nagle w całym mieście ani jednego kota nie widać na dworze.
0
@TR3YWAY wzmocnienie obrony to mus .
Bez obrony nie da rady w LM . My frajerzymy tam z plackami typu Atletico a gdzie mecze z topowymi rywalami.
0
@Hindus ale ja nie mówię że go powinniśmy wtedy ściągnąć tylko chodzi mi jakiego piłkarza ściągali za 80 mln euro a teraz taka kwota za mega średniaka.
0
@Hindus ale to że ktoś zarabia teraz dużo w PSG nie znaczy że u nas też by tyle zarabiał
3
@Roobo zdecydowane pogorszenie
0
@Hindus a co go ma za znaczenie ile zarabia? Gdybyśmy go ściągnęli przed PSG to by tyle nie zarabiał
1
@MOLESTA przed transferem do Liverpoolu to Van Dijk miał masę udanych spotkań , nawet nasi piłkarze mieli mega problemy z Van Dijkiem jak grał w Celticu .
0
@MOLESTA biorąc pod uwagę jakimi kasztanami jest Anglia to raczej tam wartość nie urośnie xd
1
@Luciano99 wstawaj , zesrałeś się xD
3
Obym się mylił ale Kvara kosztował PSG 80 mln euro a Gordon nie zachwyca w ogóle grą w ofensywie . Bez karnych jego staty są suche jak klata Busquetsa .
0
@Kinginiesta oby ale żeby aż 70 mln euro się spłaciło to musiałby mieć chyba po 30/40 GA na sezon .
Za 80 mln to PSG kupiło Kvare.
0
@krycha2201 Bastoni może nie ale jakiś dobry stoper na pewno by coś zmienił .
0
@Derean i kończy się na amatorach w obronie , którzy dostają czerwo i po sprawie .
0
@maatiixx tak tak , na pewno xD Barca nie potrafi sprzedawać, więc pewnie jak nie wypali to odejdzie za 25 mln euro w tym 15 mln zmiennych xd
0
@Kgorecki2500 no z tym to nie powininno być problemu po zejściu z pensji Lewego xd
5
@Lionel_Messi10 70 mln za tego placka . Nieźle Newcastle wyruchalo Barce xd
1
@Derean czyli dalej w LM będziemy odpadać , no cóż xd