9

Ja myślę że Perez poda się do domysji , powie że z Negreirą się nie da wygrywać i że Vinicius zostanie pierwszym czarnoskórym prezydentem .

0

@Kgorecki2500 niestety

0

@Kgorecki2500 albo ostatnie trzy z sagi .

33

Pewnie pojojczy coś o Negreirze .

0

@Przemek_ES racja , zwracam honor.

3

@Bogan nie , to nie żadna inflacja . To tylko ruchanie kibiców Barcy przez prezydenta klubu .
Od skandalicznych cen na mecze po asortyment ze sklepu .

1

@Bogan rok temu też była , za 30 euro ...

0

@majkiii co i tak nie zmienia faktu że obaj są ciency .

1

@kamiVeB albo sobie xd

0

@Rastafarnianin ma jeszcze lepsze + podobało mi się jak poszedł z Balde i śpiewał pośród tłumu fanów:D

3

Co jak co ale asysta Olmo pięteczką to równie piękna jak wolny Rashforda.

0

@Gaucho tak i pewnie dlatego do 27 roku życia niż nie wygrał .

0

@Sulimo Gruby to niech się wykąpie i ogarnia hajs na transfery .

0

@Gaucho ja tak pisałem i to że łatwych sytuacjach łapie głupie żółtko to akurat prawda .
Wczoraj było inaczej bo Real nawet nie walczył .

0

@Derean ja bym nie sprzedawał .lody h graczy . Balde ma dopiero 22 lata , jeszcze sporo może się rozwinąć.

0

@lucca87 Vinicius też miał szansę kiedy próbował lobować Garcię.

0

@krefi10 czemu życzysz nam tak źle? Nie chcesz żebyśmy wygrali LM ? XD

1

@MagdJanko nie powinno być bo Garcia ma piłkę i biegnie normalnie a Bellingham nadziewa się na łokcia .
Tak samo jak w zeszłorocznym klasyku Cubarsi nadział się na łokcia Huijsena przy bramce Bellinghama na 2:1. Też nie było karnego .

0

@MOLESTA ale to były sety przy prowadzeniu 2:0 a nie 5:0 , więc różnie mogło być.

0

@MOLESTA z tą pełną kontrolą to nie przesadzaj my bo Gonzalo miał piękną setę a przy większej dokładności mogliby że dwie jeszcze strzelić kiedy Bellingham zepsuł podanie do Boniego czy kiedy Vini próbował lobować nad Garcią.

3

@Roobo prawda ale z drugiej strony myślę że każdy klub chciałby rezerwowego , który da Ci 14 bramek i 11 asyst w sezonie

1

@Wojcio na piękną symulkę Arnolda , który nie został nawet dotknięty sędzia się nabrał .

0

@chavez chyba nie.

1

@lucca87 i co potem ? Cancelo już ma swoje lata to za rok będziesz szukał nowego PO?

1

@majkiii z drugiej strony mógłby być Mbappe u nich i pewnie też by coś strzelił jak zawsze xd

7

Mam nadzieję że go wykupią , jego mina w kolejce do odbioru medalu po meczu w końcu pokazała pełne szczęście na jego twarzy .
A dotąd zazwyczaj mina jakby miał depresję.

1

W kontekście napastnika jeśli Robert nie zdecydowałby się na pozostanie to spróbowałbym ściągnąć Oyarzabala i niech będzie na 9tkę z Ferranem/Olmo/Ferminem/Rashfordem .

20

Rashford to jest ewenement . Super bramka z wolnego idealnie w okno a potem jakieś wrzutki o 30 metrów za daleko , spartaczenie setki gdzie mógł wyłożyć Ferminowi do pustej itp
XD

1

@olejtm topem to on był przez miesiąc a potem z Inigo u boku babolił praktycznie co mecz

3

@Mow_mi_Douglas taktycznie ale też musi mieć dużo szczęścia . Ostatnio jak wygrywali LM to byli tak gniecieni przez City na Etihad , że tam mieli multum szczęścia że to przepchnęli .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?