ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ja myślę że Perez poda się do domysji , powie że z Negreirą się nie da wygrywać i że Vinicius zostanie pierwszym czarnoskórym prezydentem .
0
@Kgorecki2500 niestety
0
@Kgorecki2500 albo ostatnie trzy z sagi .
33
Pewnie pojojczy coś o Negreirze .
0
@Przemek_ES racja , zwracam honor.
3
@Bogan nie , to nie żadna inflacja . To tylko ruchanie kibiców Barcy przez prezydenta klubu .
Od skandalicznych cen na mecze po asortyment ze sklepu .
1
@Bogan rok temu też była , za 30 euro ...
0
@majkiii co i tak nie zmienia faktu że obaj są ciency .
1
@kamiVeB albo sobie xd
0
@Rastafarnianin ma jeszcze lepsze + podobało mi się jak poszedł z Balde i śpiewał pośród tłumu fanów:D
3
Co jak co ale asysta Olmo pięteczką to równie piękna jak wolny Rashforda.
0
@Gaucho tak i pewnie dlatego do 27 roku życia niż nie wygrał .
0
@Sulimo Gruby to niech się wykąpie i ogarnia hajs na transfery .
0
@Gaucho ja tak pisałem i to że łatwych sytuacjach łapie głupie żółtko to akurat prawda .
Wczoraj było inaczej bo Real nawet nie walczył .
0
@Derean ja bym nie sprzedawał .lody h graczy . Balde ma dopiero 22 lata , jeszcze sporo może się rozwinąć.
0
@lucca87 Vinicius też miał szansę kiedy próbował lobować Garcię.
0
@krefi10 czemu życzysz nam tak źle? Nie chcesz żebyśmy wygrali LM ? XD
1
@MagdJanko nie powinno być bo Garcia ma piłkę i biegnie normalnie a Bellingham nadziewa się na łokcia .
Tak samo jak w zeszłorocznym klasyku Cubarsi nadział się na łokcia Huijsena przy bramce Bellinghama na 2:1. Też nie było karnego .
0
@MOLESTA ale to były sety przy prowadzeniu 2:0 a nie 5:0 , więc różnie mogło być.
0
@MOLESTA z tą pełną kontrolą to nie przesadzaj my bo Gonzalo miał piękną setę a przy większej dokładności mogliby że dwie jeszcze strzelić kiedy Bellingham zepsuł podanie do Boniego czy kiedy Vini próbował lobować nad Garcią.
3
@Roobo prawda ale z drugiej strony myślę że każdy klub chciałby rezerwowego , który da Ci 14 bramek i 11 asyst w sezonie
1
@Wojcio na piękną symulkę Arnolda , który nie został nawet dotknięty sędzia się nabrał .
0
@chavez chyba nie.
1
@lucca87 i co potem ? Cancelo już ma swoje lata to za rok będziesz szukał nowego PO?
1
@majkiii z drugiej strony mógłby być Mbappe u nich i pewnie też by coś strzelił jak zawsze xd
7
Mam nadzieję że go wykupią , jego mina w kolejce do odbioru medalu po meczu w końcu pokazała pełne szczęście na jego twarzy .
A dotąd zazwyczaj mina jakby miał depresję.
1
W kontekście napastnika jeśli Robert nie zdecydowałby się na pozostanie to spróbowałbym ściągnąć Oyarzabala i niech będzie na 9tkę z Ferranem/Olmo/Ferminem/Rashfordem .
20
Rashford to jest ewenement . Super bramka z wolnego idealnie w okno a potem jakieś wrzutki o 30 metrów za daleko , spartaczenie setki gdzie mógł wyłożyć Ferminowi do pustej itp
XD
1
@olejtm topem to on był przez miesiąc a potem z Inigo u boku babolił praktycznie co mecz
3
@Mow_mi_Douglas taktycznie ale też musi mieć dużo szczęścia . Ostatnio jak wygrywali LM to byli tak gniecieni przez City na Etihad , że tam mieli multum szczęścia że to przepchnęli .