ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Vinicius też miał szansę kiedy próbował lobować Garcię.
0
@krefi10 czemu życzysz nam tak źle? Nie chcesz żebyśmy wygrali LM ? XD
1
@MagdJanko nie powinno być bo Garcia ma piłkę i biegnie normalnie a Bellingham nadziewa się na łokcia .
Tak samo jak w zeszłorocznym klasyku Cubarsi nadział się na łokcia Huijsena przy bramce Bellinghama na 2:1. Też nie było karnego .
0
@MOLESTA ale to były sety przy prowadzeniu 2:0 a nie 5:0 , więc różnie mogło być.
0
@MOLESTA z tą pełną kontrolą to nie przesadzaj my bo Gonzalo miał piękną setę a przy większej dokładności mogliby że dwie jeszcze strzelić kiedy Bellingham zepsuł podanie do Boniego czy kiedy Vini próbował lobować nad Garcią.
3
@Roobo prawda ale z drugiej strony myślę że każdy klub chciałby rezerwowego , który da Ci 14 bramek i 11 asyst w sezonie
1
@Wojcio na piękną symulkę Arnolda , który nie został nawet dotknięty sędzia się nabrał .
0
@chavez chyba nie.
1
@lucca87 i co potem ? Cancelo już ma swoje lata to za rok będziesz szukał nowego PO?
1
@majkiii z drugiej strony mógłby być Mbappe u nich i pewnie też by coś strzelił jak zawsze xd
7
Mam nadzieję że go wykupią , jego mina w kolejce do odbioru medalu po meczu w końcu pokazała pełne szczęście na jego twarzy .
A dotąd zazwyczaj mina jakby miał depresję.
1
W kontekście napastnika jeśli Robert nie zdecydowałby się na pozostanie to spróbowałbym ściągnąć Oyarzabala i niech będzie na 9tkę z Ferranem/Olmo/Ferminem/Rashfordem .
20
Rashford to jest ewenement . Super bramka z wolnego idealnie w okno a potem jakieś wrzutki o 30 metrów za daleko , spartaczenie setki gdzie mógł wyłożyć Ferminowi do pustej itp
XD
1
@olejtm topem to on był przez miesiąc a potem z Inigo u boku babolił praktycznie co mecz
3
@Mow_mi_Douglas taktycznie ale też musi mieć dużo szczęścia . Ostatnio jak wygrywali LM to byli tak gniecieni przez City na Etihad , że tam mieli multum szczęścia że to przepchnęli .
1
@norbi77 no , z tym to przesadził . Trent bez kontaktu upadł .
31
Nie powinno być bo ruch ręką był naturalny i na wysokości takiej że to bardziej Bellingham się nadział na łokcia.
W poprzednim El Clasico Huijsen też skasował Cubarsiego i faulu nie było .
2
Piękna kartoniada .
0
To Asencio jednak w podstawie?
1
@kamiVeB o i nawet Cole Palmer wpadł.
0
@urbipl ale Bernardo zaraz 32 lata . Nie sciagalbym go a może bardziej poszukał jakiejś perełki młodej .
0
@Lionel_Messi10 tak a kto ma niby strzelać bez Raphy i Yamala? Mam wrażenie że sporą część za bardzo ponosi .
1
@Pawlusek Cancelo miałby bronić przeciwko Viniciusowi? Niee
2
@SinMistico Na Elevenie raczej
0
@urbipl a kogo niby Bernardo miałby zastąpić ?
5
@Gandalf55 w tamtym roku robił wszystko co mógł żeby nas przekręcić xD
0
@Kubajnos345 to myślę że z naszą obroną w ogóle by nas nie zaskoczyło xd
0
@Gaucho oczywiście, jeśli tylko byłoby sensowne zastępstwo na radarze.
1
@directedbyfcb może czerwa nie dostanie xD
0
@Gaucho dla tego drugiego , oby :D