ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Soetie masa meczów czyli które?
2
@tbas były filmiki już lata temu jak ćwiczyli na siłowni i tam techniki było zero xd
0
@Soetie tak a w ilu meczach tego sezonu to zauważyłeś przy kontuzji De Jonga ? W ilu meczach nasz środek nie dawał sobie rady ?.
1
@Roobo równa bardzo dobra forma .
I co ona daje ? W defensywie lub ofensywie?
0
@4Fabregas4 chodziło o Frenkiego De Jonga , którego odejścia nawet nie zauważymy .
Tak bezbarwnego piłkarza w środku pola nie było od czasów Andre Gomesa.
1
@szmeto pięknie napisane ale jakże nie trafione .
Makelele to był mega defensywny pomocnik ze ścisłego topu a Frenkie nawet nie ma własnej pozycji bo na DMie gra mega słabo a w ataku nic nie daje.
Jest wolny , często gubi i odpuszcza krycie w defensywie , nie potrafi kryć przy stałych fragmentach .
Do przodu nie zalicza kluczowych podań , nie przerzuca piłki bo nie dokopie ani nie uderza na bramkę bo ma słabe uderzenia.
Jego mocne strony liczy się na palcach jednej dłoni .Gavi w środku po rocznej przerwie nakrywa tego henderskiego amatora czapką a i Bernal przy kontuzji Holendra pokazał się z dobrej strony że nikt za De Jongiem nie tęsknił .
0
,, Ten mit o grze wyłącznie na jeden kontakt został wymyślony przez ludzi."
No właśnie nie Frenkie . Barca dużo grała na jeden kontakt , dlatego grali bardzo szybko , rywal się gubił.
Nie każdy musiał holować piłkę jak Ty i poprawiać 5 razy zanim podasz do boku bo gdzie tu od Ciebie oczekiwać dobrej prostopadłej piłki czy górnej pilki do dobrze wychodzącego partnera z drużyny.
0
Nie dziwię się że nie odejdzie bo w sumie kto by chciał tak bezpłciowego piłkarza .
W ataku zero , w defensywie zero ale porobi kilka kółeczek i poda do boku i gitarka.
W innych zespołach środkowi pomocnicy często się wyróżniają i stanowią o sile swojego zespołu . U nas Frenkie z jedną z najwyższych pensji a piłkarz przeciętny .
0
@4Fabregas4 kluczowy xD chłop nigdy nie był w niczym kluczowy , ponieważ nie posiada praktycznie żadnych mocnych stron a braków można wymieniać i wymieniać.
9
@pluszek Tokarczukowa siedzi przy oknie i nie może się doczekać kiedy Ci ludzie zaczną atakować Polaków.
4
@Comentateiro ja jej nie czytam i nie zamierzam .
Jej wypowiedzi wiele razy ją kompromitowały , więc reakcja na osobę publiczną to normalna sprawa ale Ciebie to najwyraźniej bardzo boli .
Pamiętaj tylko , jak ktoś nazwie Ciebie lub Twoją rodzinę mordercami lub gorzej to przecież wolność wypowiedzi .
Pamiętaj żeby na to nie reagować ;)
9
@Comentateiro wstyd to jest zakłamywać historię.
Jeśli dla Ciebie nazywanie przez Polkę naszego narodu w taki sposób jest okej ( a według Ciebie to kobieta wielce mądra i oświecona bo noblistka) to może czas zastanowić się nad Tobą a nie nade mną.
Moi pradziadkowie zginęli w obozach koncentracyjnych i kiedy słyszę takie coś to mam prawo wyrobić sobie zdanie o takich osobach obrazajacych nasz kraj i nazywanie jego obywatelow mordercami .
9
@Comentateiro zakapiorze bo ?
Tokarczuk nie raz parsknęła idiotyzmy takie jak ,, Tymczasem robiliśmy straszne rzeczy jako kolonizatorzy, większość narodowa, która tłumiła mniejszość, jako właściciele niewolników czy mordercy Żydów”.
Wielokrotnie wypowiadała się krytycznie o Polakach za których jest jej wstyd , a nazywając nas kolonizatorami i mordercami Żydów lub właścicielami niewolników nie mam za grosz szacunku jak i wielu Polaków.
Nie każdy wybitny dostaje Nobla ale możesz się z tego powodu dalej do niej pucować.
6
@NeroTFP1 dla mnie ta kobieta powinna być pozbawiona polskiego obywatelstwa za swoje głupoty , który wygaduje wobec Polaków i imigrantów.
0
@tbas rzadko zdarzają się zawodnicy , którzy w wieku 22 lat mają top level .
A zawodnikami na top level i ich nie zastąpisz bo w limicie płacowym ich nie zmieścisz .
0
@tbas żadnego z nich nie sprzedasz i tak . Mogę się założyć . Pierwsza dwójka nie odejdzie bo młodzi i wychowankowie a Roony pójdzie pewnie na wypożyczenie
0
@Encore on grał w Benfice xd
1
@agaFCB ten Skolim to muzyka dla biedy umysłowej.
5
@Ronaldinho10theking a niby czemu miałby nie pojechać? To było pożegnanie z domem i kibicami u siebie a nie zakończenie gry.
1
@FCBparasiempre wiesz co, dużo rolek jest z tego , tu masz pierwszą lepszą. Jak dla mnie nie ma spalonego .
https://www.instagram.com/reel/DXWUECUgpbr/?igsh=MWNwZ2Zmbm0yZXpnYw==
1
@FCBparasiempre https://i.guim.co.uk/img/static/sys-images/Football/Pix/pictures/2009/4/29/1241014715742/thierry-henry-001.jpg?width=465&dpr=1&s=none&crop=none
Jak tu nie widzisz ciągnięcia za koszulkę to polecam wizytę u okulisty , z całym szacunkiem .
0
@FCBparasiempre Nie , nie było spalonego Eto'o o czym wspominał wiele razy Henry .
Bosingwa go ściągnął są koszulkę a nie dotknął . O jakim dotykaniu Ty mówisz? .
Czerwona dla Ballacka to obowiązek i ogromną kontrowersja .
A w rewanżu Ballack ręka w polu karnym a przy varze czerwona Abidala byłaby anulowana bo Drogba sekundę wcześniej kopnął w pas Pique.
Sytuacji było jeszcze wiele więcej ale nie chcę mi się teraz czasu marnować.
3
Robert jesteś wielki , pozostawiłeś Bayern w topce żeby uczynić Barcelonę znów wielką. Misja wykonana .
Dziękujemy bardzo i powodzenia w dalszej części kariery! Barca nigdy tego nie zapomni!
2
@aszymbeher Ancelotti miał tylko jeden epizod .
1
@RobertNieLewandowski Flick stworzył maszynę, która zdobyła LM itp?
0
@Aragorn33 nie dziwne jak gość kiedy był z nią robił sexting z innymi laskami xX
1
@Laminedependencia w sumie to dzisiaj ma najlepszy drybling z całej drużyny xD
2
Przy tylu roszadach na tle rywala , który walczy o utrzymanie to wynik mnie nie dziwi . Gra tak samo .
0
@Seledynowy ale bramkę zajebał teraz xd
1
@Maker0 Lewy tez nie pasował ale mamy Ferrana pasującego .