0

@Seledynowy ale bramkę zajebał teraz xd

1

@Maker0 Lewy tez nie pasował ale mamy Ferrana pasującego .

21

Ten Fede we jedenastce to jest totalna kpina.
Dlaczego nie ma za niego Fermina?

0

Ciekawe czy Barca ma jakiś plan np. ściągnąć jakiegoś Sorlotha czy Oyarzabala za +/- 30 mln euro , skoro nie ma na razie oferty dla Roberta .

0

@RoberDzik Eto'o.

0

@Who_you_mam ale Portugalia ładniejsza

0

@Antimadridista_WR no i Mina zawalił indywidualnie minimum dwie bramki xD

0

@Antimadridista_WR tyle że tam Valverde wystawił sobie Minę i porotowal

0

@Bzyczekk na Larambli jest tyle chorągiewek że połowa go tu sprzedawała . To samo z Olmo a jeszcze więcej było głosów rok temu za odejściem Erica i Martina .

0

@marcin62 dzięki niemu , że za namową zdecydował się na operację kiedy nie musial , bo mógł dalej grać to mogliśmy Olmo zarejestrować.
Więc trochę szacunku .

3

Fermin i De Jong maja urodziny , może stąd wolne.

8

@Kozinho. I przedłużana co miesiąc

0

@clyde dziękować.

0

@clyde jakie masz wrażenia odnośnie,, Stamtąd"? Kiedyś się przymierzałem ale nie dalej nie obejrzałem .

0

@van Baster ale Bellingham był schylony .
W ostatnim ligowym klasyku obejrzyj bramkę na 2:1 dla Realu . Huijsen ten skasował z łokcie Cubarsiego ale był to naturalny ruch a nie atak i też nie anulowali bramki .

6

Arbeloa: Przepraszam za pi@@@olenie Pereza , to moja wina .
Tańcz Vini , ta konferencja Ci się należy .

3

@Remi70 i dlatego nie było karnego bo Eric był przy piłce i ręce były na normalnej wysokości .

9

Ja myślę że Perez poda się do domysji , powie że z Negreirą się nie da wygrywać i że Vinicius zostanie pierwszym czarnoskórym prezydentem .

0

@Kgorecki2500 niestety

0

@Kgorecki2500 albo ostatnie trzy z sagi .

33

Pewnie pojojczy coś o Negreirze .

0

@Przemek_ES racja , zwracam honor.

3

@Bogan nie , to nie żadna inflacja . To tylko ruchanie kibiców Barcy przez prezydenta klubu .
Od skandalicznych cen na mecze po asortyment ze sklepu .

1

@Bogan rok temu też była , za 30 euro ...

0

@majkiii co i tak nie zmienia faktu że obaj są ciency .

1

@kamiVeB albo sobie xd

0

@Rastafarnianin ma jeszcze lepsze + podobało mi się jak poszedł z Balde i śpiewał pośród tłumu fanów:D

3

Co jak co ale asysta Olmo pięteczką to równie piękna jak wolny Rashforda.

0

@Gaucho tak i pewnie dlatego do 27 roku życia niż nie wygrał .

0

@Sulimo Gruby to niech się wykąpie i ogarnia hajs na transfery .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?