ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seledynowy ale bramkę zajebał teraz xd
1
@Maker0 Lewy tez nie pasował ale mamy Ferrana pasującego .
21
Ten Fede we jedenastce to jest totalna kpina.
Dlaczego nie ma za niego Fermina?
0
Ciekawe czy Barca ma jakiś plan np. ściągnąć jakiegoś Sorlotha czy Oyarzabala za +/- 30 mln euro , skoro nie ma na razie oferty dla Roberta .
0
@RoberDzik Eto'o.
0
@Who_you_mam ale Portugalia ładniejsza
0
@Antimadridista_WR no i Mina zawalił indywidualnie minimum dwie bramki xD
0
@Antimadridista_WR tyle że tam Valverde wystawił sobie Minę i porotowal
0
@Bzyczekk na Larambli jest tyle chorągiewek że połowa go tu sprzedawała . To samo z Olmo a jeszcze więcej było głosów rok temu za odejściem Erica i Martina .
0
@marcin62 dzięki niemu , że za namową zdecydował się na operację kiedy nie musial , bo mógł dalej grać to mogliśmy Olmo zarejestrować.
Więc trochę szacunku .
3
Fermin i De Jong maja urodziny , może stąd wolne.
8
@Kozinho. I przedłużana co miesiąc
0
@clyde dziękować.
0
@clyde jakie masz wrażenia odnośnie,, Stamtąd"? Kiedyś się przymierzałem ale nie dalej nie obejrzałem .
0
@van Baster ale Bellingham był schylony .
W ostatnim ligowym klasyku obejrzyj bramkę na 2:1 dla Realu . Huijsen ten skasował z łokcie Cubarsiego ale był to naturalny ruch a nie atak i też nie anulowali bramki .
6
Arbeloa: Przepraszam za pi@@@olenie Pereza , to moja wina .
Tańcz Vini , ta konferencja Ci się należy .
3
@Remi70 i dlatego nie było karnego bo Eric był przy piłce i ręce były na normalnej wysokości .
9
Ja myślę że Perez poda się do domysji , powie że z Negreirą się nie da wygrywać i że Vinicius zostanie pierwszym czarnoskórym prezydentem .
0
@Kgorecki2500 niestety
0
@Kgorecki2500 albo ostatnie trzy z sagi .
33
Pewnie pojojczy coś o Negreirze .
0
@Przemek_ES racja , zwracam honor.
3
@Bogan nie , to nie żadna inflacja . To tylko ruchanie kibiców Barcy przez prezydenta klubu .
Od skandalicznych cen na mecze po asortyment ze sklepu .
1
@Bogan rok temu też była , za 30 euro ...
0
@majkiii co i tak nie zmienia faktu że obaj są ciency .
1
@kamiVeB albo sobie xd
0
@Rastafarnianin ma jeszcze lepsze + podobało mi się jak poszedł z Balde i śpiewał pośród tłumu fanów:D
3
Co jak co ale asysta Olmo pięteczką to równie piękna jak wolny Rashforda.
0
@Gaucho tak i pewnie dlatego do 27 roku życia niż nie wygrał .
0
@Sulimo Gruby to niech się wykąpie i ogarnia hajs na transfery .