ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 jestem tego samego zdania dokładnie.
2
Szkoda że przez miesiąc nie gramy z żadnym poważnym rywalem ,De Jong by pokazał sam jak się kontroluje środek pola .
0
@PatrykBarca akurat Casado nigdy nie wyglądał źle w rozegraniu piłki i jej wyprowadzaniu .
Podaj mi jeden mecz chociaż gdzie gość miał z tym problemy .
Ludzie się uczepili Casado bo nie notuje kluczowych podań oto mimo że gość zazwyczaj gra nisko .
W kwestii rozegrania od tyłu jest dobry i po podaniu często wychodzi na pozycję czego brakuje przez większość spotkań De Jongowi ( zresztą jemu zawsze czegoś brakuje ) .
0
@Gall problem w tym że jak Ursus grał u nas to nie graliśmy tam wysoko ustawioną linią obrony i nikt na to aż tak nie zwracał uwagi.
Kiedy Araujo był w formie razem z linią obrony to mieliśmy w całym sezonie w lidze ile straconych bramek 17 ?
Teraz mamy to w ciągu niecałych 10 spotkań .
A do systemu Flicka po prostu nie pasuje .
Problem w tym że Cubarsi jest jeszcze gorszy i leży w każdym aspekcie poza wyprowadzeniem piłki .
A na koniec polecam czytać moje komentarze że zrozumieniem bo o błędzie z Chelsea napisałem wyżej .
0
@Eric_Abidal_22 tak ale nie robi się tego jak jesteś na 30 metrze od bramki rywala , dlatego chodzi o myślenie bardziej .
Poza tym Eric jest po prostu solidny .
0
@Rastafarnianin w innych kulturach 20-30 letni chłop może sobie wybrać 8 łatkę za żonę i wszystko gra xD kultura pełna pedofili .
1
@fumador Eric też jest dobry , albo dwa karniaczki pod rząd sprokuruje albo w klasyku na stoperze wychodzi sobie na 70 metr i próbuje niekonwencjonalnych zagrań i tracimy po kontrze xD
0
@fumador albo z Romą xd
7
@Tridente2015 tak , jest kontuzjowany .
0
@pt9 w przypadku ter Stegena wyglądało to trochę inaczej . Raczej ludzie mieli za źle że był jednym z ostatnich , którzy pamiętają te wszystkie największe blamaże że nawet Pique z Suarezem się śmiali że był ręcznikiem xd
3
@pt9 wszystko zależy jak media będą cisnąć po błędach bo o wspaniałej grze Cubarsiego czy w tamtym sezonie jak traciliśmy w LM milion bramek to była cisza ale jak straciliśmy jedną bramkę gdzie Araujo krył Acerbiego to wszyscy zapomnieli o 6 bramkach straconych dzięki Cubarsiemu i Inigo ale zapamiętali tą Urugwajczyka .
A nie można zapomnieć że Araujo grał bardzo dobrze , szczególnie z Christensenem na stoperze i byli w formie o jakiej nasi aktualni stoperzy mogą jedynie pomarzyć.
2
@chavez już sobie wyobrażam atak Bayernu czy Arsenalu przeciwko naszym amatorom w linii obrony czy De Jonga jak sobie świetnie radzi pod pressingiem .
Ale to będzie hulało!
0
@Gall wystarczy oglądać mecze żeby widzieć kto popełnia błędy w defensywie a kto nie .
Cubarsi grał z Inigo w parze i łamał linię spalonego , gubił krycie , prokurował karne , przegrywał pojedynki i to na potęgę .
Dziś tak samo gramy nędzę totalną w defensywie ale Flick pucuje w wywiadzie że fajna ta nasza defensywa .
Szkoda tylko że przez pół sezonu nie potrafi nic zmienić żeby obrona grała lepiej .
0
@fumador co to ma do rzeczy że na PO jest z przymusu ? Ja oceniam obrońców po grze defensywnej a nie ofensywnej .
0
@Zoker ja myślę po kilkukrotnym obejrzeniu tego podania Yamala że on nie podawał do Lewego , tylko do Raphinhi , który w ostatnim momencie przed podaniem się zatrzymał .
0
@fumador wystarczy trzy lub pięć , w przypadku Kounde wystarczy wymienić mecz z Realem i już się nazbiera a przecież był objeżdżany w meczach z niżej notowanymi rywalami .
Tak , wiem ile ma Rashford rozegranych minut . Porównaj sobie te minuty np z Raphinhą i zastanów się z kim na LS Balde grał najdłużej .
0
@PatrykBarca trudno żeby nie wyglądali jak jesteś bez rytmu meczowego . W dodatku żaden z nich nie wyglądał tragicznie , po prostu nie było nic ponad średni poziom .
Jedyny błąd przy bramce jaki popełnili to w wygranym meczu ligowym przy stałym fragmencie .
0
@fumador oczywiście że jest ? Wymień mi jakieś 3-5 takich przegranych pojedynków, bo u Kounde można wymieniać .
Chętnie poczekam.
Co do gry do przodu nie dziwię się że nawet nie próbuje się podłączać kiedy w połowie spotkań ma Rashforda na skrzydle , który wróci raz na rok .
0
Szkoda bo to akurat rywal przy którym mógłby grać dobrze.
1
@lucca87 niech teraz Flick ma za swoje .
Casado , Bardaczi , Bernal grają nic albo ogony nawet jak mamy wynik ustawiony , więc niech teraz kombinuje.
0
@mmaciass Araujo miał odpały w karierze jak z PSG czy Chelsea ( Interu nie liczę bo do jego wejścia Inigo z Cubarsim dali piękny popis jak frajerzyć w obronie) ale w tak jest o dwie półki wyżej niż amator Cubarsi .
0
@fumador w przeciwieństwie do Kounde to Balde ogólnie nie jest tak objeżdżany w defensywie jak jego koledzy z linii obrony .
0
@insp1re ostatni miesiąc czy dwa , trzy mecze ?
I to mecze w których poza ostatnim oczywiście nie zagrał nic konkretnego do przodu a w defensywie często na alibi .
1
@Azazel_Pazuzu to zobacz sobie ile grał ostatnio . Chłop był cały czas oszczędzany a i tak wypada.
0
@Criss18Barca brak De Jonga to akurat nie jest zła wiadomość.
0
Pedri też dobra szklaneczka , chłop oszczędzany a i tak wiadomo że za jakiś czas wypadnie .
Ale cóż , niech się Flick teraz martwi jaki będzie środek na mecze ligowe i z Kopenhagą gdzie trzeba strzelać bramki .
Bo nawet jak prowadzimy to i tak niektórzy piłkarze zamurowani na ławce.
1
Podziękowania dla Flicka .
0
@Comentateiro prawda jest taka że Rosja miała w dupie Polaków .
Byli ugadani z krajem który Wymordowali miliony i przyglądali się jak to robią .
Potem wymordowali część Polaków i Bogu dzięki że Niemcy nas poinformowali o Katyniu , bo byśmy nigdy się o tym nie dowiedzieli .
Kraj który pomaga nie współpracuje z narodem , który wynik miliony ludzi , nie wybija setek tysięcy ludzi , nie gwałci kobiet , nie torturuje ludzi , nie zsyła na Sybir , nie psuje ustroju państwa , nie okrada go i nie dąży do jego upadku .
Więc nigdy nie używaj słów że Rosja pomogła Polsce .
3
Wygrywamy z Kopenhagą a PSG gra z Newcastle w ostatniej kolejce i git.
0
@Comentateiro
Wielka Brytania (wraz z Imperium Brytyjskim, m.in. Kanadą, Australią, Nową Zelandią, Indiami).
Związek Radziecki (ZSRR) – od czerwca 1941 r..
Stany Zjednoczone – od grudnia 1941 r..
Inne kluczowe państwa walczące z Niemcami:
Polska – od 1 września 1939 r. (kampania wrześniowa, a następnie Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie i Armia Krajowa).
Francja – do kapitulacji w 1940 r., a następnie reprezentowana przez Wolną Francję (Charles de Gaulle) i ruch oporu.
Chiny.
Jugosławia.
Grecja.
Belgia, Holandia, Norwegia, Dania (po agresji Niemiec ich rządy często działały na emigracji).
Ruchy Oporu:
Poza regularnymi armiami, z Niemcami walczyły liczne podziemne organizacje w okupowanych krajach (ruch oporu), z których największym była Polska Armia Krajowa (AK), a także francuski Ruch Oporu, partyzanci radzieccy oraz partyzanci w Jugosławii (Tito).
Włochy, początkowo sojusznik Niemiec, po obaleniu Mussoliniego zmieniły stronę i w 1943 roku wypowiedziały wojnę Niemcom.