ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azazel_Pazuzu to zobacz sobie ile grał ostatnio . Chłop był cały czas oszczędzany a i tak wypada.
0
@Criss18Barca brak De Jonga to akurat nie jest zła wiadomość.
0
Pedri też dobra szklaneczka , chłop oszczędzany a i tak wiadomo że za jakiś czas wypadnie .
Ale cóż , niech się Flick teraz martwi jaki będzie środek na mecze ligowe i z Kopenhagą gdzie trzeba strzelać bramki .
Bo nawet jak prowadzimy to i tak niektórzy piłkarze zamurowani na ławce.
1
Podziękowania dla Flicka .
0
@Comentateiro prawda jest taka że Rosja miała w dupie Polaków .
Byli ugadani z krajem który Wymordowali miliony i przyglądali się jak to robią .
Potem wymordowali część Polaków i Bogu dzięki że Niemcy nas poinformowali o Katyniu , bo byśmy nigdy się o tym nie dowiedzieli .
Kraj który pomaga nie współpracuje z narodem , który wynik miliony ludzi , nie wybija setek tysięcy ludzi , nie gwałci kobiet , nie torturuje ludzi , nie zsyła na Sybir , nie psuje ustroju państwa , nie okrada go i nie dąży do jego upadku .
Więc nigdy nie używaj słów że Rosja pomogła Polsce .
3
Wygrywamy z Kopenhagą a PSG gra z Newcastle w ostatniej kolejce i git.
0
@Comentateiro
Wielka Brytania (wraz z Imperium Brytyjskim, m.in. Kanadą, Australią, Nową Zelandią, Indiami).
Związek Radziecki (ZSRR) – od czerwca 1941 r..
Stany Zjednoczone – od grudnia 1941 r..
Inne kluczowe państwa walczące z Niemcami:
Polska – od 1 września 1939 r. (kampania wrześniowa, a następnie Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie i Armia Krajowa).
Francja – do kapitulacji w 1940 r., a następnie reprezentowana przez Wolną Francję (Charles de Gaulle) i ruch oporu.
Chiny.
Jugosławia.
Grecja.
Belgia, Holandia, Norwegia, Dania (po agresji Niemiec ich rządy często działały na emigracji).
Ruchy Oporu:
Poza regularnymi armiami, z Niemcami walczyły liczne podziemne organizacje w okupowanych krajach (ruch oporu), z których największym była Polska Armia Krajowa (AK), a także francuski Ruch Oporu, partyzanci radzieccy oraz partyzanci w Jugosławii (Tito).
Włochy, początkowo sojusznik Niemiec, po obaleniu Mussoliniego zmieniły stronę i w 1943 roku wypowiedziały wojnę Niemcom.
0
@Comentateiro Rosjanie przegonili Nazistów ?.
Oni byli z Niemcami ugadani od samego początku o najeździe na Polskę , to ruscy razem z Niemcami byli ugadani jak podzielą sobie Polskę między sobą , Stalin we wrześniu w liście pisał że im to na rękę żeby Niemcy i Polska się wzajemnie osłabiły a Polskę nazwał krajem faszystowskim .
A kiedy weszli do Polski to dalej ją oslabili , mordując dowódców, gwałcąc i torturując ludzi .
Rosjanie nigdy nie myśleli o dobrze Polaków i nigdy ruskim na Polakach nie zależało . Oprócz strat poniesionych w wojnie byliśmy kulawi przez to jak nas oslabili swoimi decyzjami .
Bogu dzięki że naziści z ruskimi zdradzili się w nawzajem .
1
@Luciano99 ktoś kółeczka musi pokręcić.
2
@fart pomidorowe , dobre czasy .
Jeszcze były hypery później .
3
@Fabik87 nic odkrywczego . Sam jak gra na 9tce to wygląda cienko .
0
@Bernard777 jak z Newcastle daliśmy radę to i z nim Cubarsi zawali na bank xd
1
@robsesh Malcom był wporzo , akurat oglądałem z San Siro jego bramkę z Interem xd
2
I dlatego ściągnie Alvareza , który nie jest 9tką.
0
@lucca87 nie gdzie Barcelonę do półfinału z tą obroną.
3
@betonito wybitny nie był ale zagrał prawie 400 spotkań dla Barcelony i jako piłkarz 16 trofeów zdobył .
12
Niemiec płakał jak strój oddawał.
0
@Comentateiro widzę tą stronę że Rosja z Niemcami chciały rozbioru Polski na pół i miały w dupie dobro Polski , mimo że z oba krajami mieliśmy podpisany pakt o nieagresji . Tyle że tego że Niemcy niedotrzymana umowy Polska była niemal pewna .
Rosjanie gwałcili , rabowali i mordowali Polaków a co gorsze weszli sobie do kraju udając sprzymierzeńców a na boku dokonywali mordów na Polakach .
To oni aresztowali ok pół miliona Polaków, oni zsyłali ludzi na Sybir , oni pozbawili życia może nawet więcej niż 300 tysięcy Polaków.
To Rosjanie po drugiej wojnie światowej usuwali wszystkich niewygodnych jak leci ,oni pozbawiali bohaterów narodowych polskiego obywatelstwa.
To oni nie wypłacili nam reparacji za szkody spowodowane podczas drugiej wojny światowej i to oni zdecydowali że Polska nie mogła skorzystać z planu Marshalla i nie dała rady się odbudować.
Dlatego każdy kto mówi że pomogli Polsce to znaczy że musi jeszcze sporo książek przeczytać .
0
@Comentateiro Rosja nas nie uratowała , uratowało nas to że biznesy między nimi a Niemcami nie ułożyły się tak jak się ugadali .
Ruscy działali czasami nawet bardziej bestialsko niż Niemcy o czym można przeczytać w opiniach ludzi , którzy żyli w dzisiejszych granicach z Ukrainą.
Nie wspominając już o Katyniu czy ogólnej próbie rusyfikacji kraju .
Ogólnie opinia że Niemcy czy Ruscy nas uratowali to po prostu tak jak wyżej napisano naplucie w ryj poległym rodakom.
0
Ty serio porównałeś sytuację młodego obiecującego Bernala ze starym ter Stegenem , którego to nie pierwsza poważną kontuzja i który w najważniejszych meczach najczęściej zawodził? XD
Z niego taki kapitan drużyny jak z rezerwowego Sergiego Roberto . Nie dziwię się że Pique i Suarez tak się z niego śmiali że chłop nic nie potrafi obronić.
1
@Comentateiro dlatego że nie grali przeciwko tak słabym obrońcom jak Cubarsi .
0
@Encore szkoda że w Barcelonie tak nie umiał .
0
@karci0 ale Real musiał dalej lecieć i dlatego mniej odpoczywał .
A pogoda bez znaczenia , stadiony i murawę mają ogrzewaną.
0
@4Fabregas4 wymysły prasy xD
Niemiec sam w wywiadzie przed sezonem podkreślił w lato że z tego co wie to on i Inaki Pena będą rywalizować o skład , olewając Szczęsnego i udając, że nic nie wie o transferze nowego bramkarza .
Wcześniej płakał w biurach już na samym początku, kiedy nie mógł wygrać rywalizacji z Bravo . W biurach mu się udało .
Laporta go nie szanował bo chciał się go pozbyć? Serio ? Gość ma już swoje lata , prime już dawno za nim , po dwóch ciężkich kontuzjach .
Zarząd ma myśleć przede wszystkim o klubie bo to on jest najważniejszy a nie zraniony milioner ,bo klub chce się pozbyć wraka piłkarza , który miał max dwa super sezony u nas .
0
@filip73 w UJ pieniędzy panie .
2
@4Fabregas4 a myślisz że nawet jak uważa go za słabego to powiedziałby to na konferencji? XD
6
Ale to będzie wtopa , już to czuję.
0
@Fake69 oczywiście że tak i on możliwe że był ostatni taki przypadek xd
0
@qbsonFCBarca tak słabego w obronie obrońcy pierwszego składu Barcelony nie pamiętam od dawna . Pewnie musielibyśmy się wrócić do lat 2000.
0
@Sergio_Devils on jest cieniem samego siebie od dwóch miesięcy po swoim debiucie , obecność Inigo nie ma tu nic do rzeczy .