ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato na razie to są piłkarze lepsi od niego .
1
@damian16161212 LM z tą linią obrony? Nieźle Cię ponosi .
0
@IronSanHybrid minus? Chłop dograł chyba setkę do Kounde co poprzeczka była
1
Tak to jest jak się gra w obronie Cubarsim
2
Lewy za Ferrana i wygramy to na spokojnie.
2
Goście sprawdzają 5 minut sytuację, którą można ocenić w 5 sekund
0
Kapitaństwo De Jonga zamiast Raphinhi to jest taki downgrade jak zamiana Joana Garcii na innego z naszych bramkarzy .
0
@Geble to jest taki Balde na LS czyli zero używania mózgu.
1
@Cyzix mistrzostwo.
3
@BonusKiller Lewy na szpicy zapewne coś strzeli i tak xd
0
@Cules69 Ferran na skrzydle to już lepiej w 10grac.
0
Wyczuwam ciężary w takim razie .
1
@mmaciass głównie chodzi o pasek rozrządu i to że olej trzeba wymieniać co 10 tys a nie 25 jak pisał Peugeot.
Problem w tym że znam jedną osobę , która go użytkuje od lat i nie ma najmniejszego problemu ale raczej z większością jest lipa.
Jest jeszcze opcja z Fordem Fiestą lub Focusem.
1
@FCB_dimiC chcę samochód do 9 tys euro od 2018 roku . Do jeżdżenia 30km dziennie do pracy i raz na jakiś czas coś dłuższego.
Niestety w tej cenie w Holandii nie ma wielkiego wyboru .
0
Czy ma ktoś lub ma Peugeota 308 z silnikiem 1.2 PT od 2018 roku ? .
Zastanawiam się nad kupnem ale gdzieniegdzie pojawiają się negatywne opinie co do tego silnika.
3
@KamQiX i ma rację. Piłkarze Realu to często buce , boiskowi bandyci itp
0
@MesQueUnClub_87 pomogła im głupota piłkarza Levante xd w kompletnie nie trudnej sytuacji.
0
@MichuZ44 to zobacz sobie ile Simons zagrał w u19 w drużynie PSG i w jakim wieku odszedł ;)
0
@czudi17 Simons odszedł grać a Dro po hajs
3
@Cypi$ w PSG i City również nie ma żadnych szans na grę. Więc odejście ma charakter money money money.
1
@Kapitan9 dokładnie , też niesamowicie wspominam te jego 3 dobre mecze.
0
@czarny20 różnimy się a wystarczy oglądać mecze z lepszymi rywalami , którzy pressują . Tam najlepiej widać braki Holendra . A bez Pedriego u boku ? Lepiej nie wspominać.
0
@czarny20 on nie potrafi wyjść z pod pressingu jak rywal naciska i nie potrafi regulować tempa gry . Dlatego ma dobre oceny jedynie w meczach gdzie rywal nie presuje .
Kiedy rywal naciska jak Espanyol czy Chelsea go Holender znika
0
@Krzysztof1987 a to oczekiwałes od dwóch defensywnych pomocników żeby zagrywali kluczowe podania? Okej!.
Prawda jest taka że brakowało raczej celności i po prostu rywal bronił się prawie całą drużyną w polu karnym . W drugiej połowie pojawiło się więcej miejsca to i okazje się pojawiły.
4
@Sysia11 za 80 to sam go zawiozę do następnego klubu z jedzeniem i piciem all inclusive
5
@czarny20 a za co on jest niedoceniany ? Co takiego robi Holender czego ludzie nie doceniają?.
W ofensywie jest kiepski , nie strzela , nie notuje fantastycznych podań do przodu , nie potrafi dobrze wrzucać w pole karne , z wolnego nie uderzy .
W defensywie zawsze spóźniony , pressing na alibi , tak samo jak jego doskoki do rywala , boków nigdy nie zaasekuruje bo nie zdąży tam dobiec , przy stałych fragmentach ustawiany w murze bo nie potrafi bronić .
0
@Krzysztof1987 jak ? 80% posiadania piłki i zero zagrożenia ze strony rywala.
W dodatku De Jong bez Pedriego nie wygląda lepiej niż Casado czy Bernal.
0
Zbyt piękne zęby to było możliwe .
0
@Comentateiro Francja gra kompletnie innym ustawieniem a Deschamps nie da sobie w kaszę dmuchać.
4
@Comentateiro w PSG też nie zawodził a jednak to nie była drużyna jak po jego odejściu .